100% Bonus do výšky až 130€
Receive

O nás

stavkovekancelarie.tv

Stavkovekancelarie.tv - Váš najlepší priateľ vo svete online stávok!

Odvetvie stávkovania neustále rastie, pretože počet stávkových kancelárií na celom svete sa neustále zvyšuje. Naším poslaním ako partnerskej webovej stránky, ktorá sa snaží pomáhať nadšencom športového stávkovania, je vytvoriť špičkovú platformu, na ktorej nájdete všetky informácie potrebné na to, aby ste mohli začať ako stávkar prvej ligy.

Náš tím

 • Martins Lasmanis
  Martins Lasmanis
  CEO
  Martin Lasmanis má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti online marketingu a viac ako 5 rokov sa zameriava na sektor hazardných hier, takže je skutočným odborníkom vo svojom odbore. Dnes je Martinovou víziou vybudovať najväčšiu spoločnosť na generovanie leadov na svete. Našťastie máme perfektný tím, ktorý mu jeho sen splní!
 • Vitalii Shkura
  Vitalii Shkura
  Vedúci oddelenia SEO
  Má viac ako 7 rokov skúseností s propagáciou stránok v oblasti hazardných hier. Jeho hlavnou špecializáciou je SEO - získavanie potenciálnych zákazníkov z vyhľadávačov. Rád tipuje na majstrovstvá Európy a sveta vo futbale.
 • Arturs Korolkovs
  Arturs Korolkovs
  Vedúci pobočiek
  Marketingový špecialista s 3-ročnými skúsenosťami v oblasti affiliate marketingu a marketingu na sociálnych sieťach v odvetví iGaming. Vďaka jeho hlbokým znalostiam odvetvia a preukázaným výsledkom v oblasti podpory rastu je dôležitým "hráčom" v tíme.
 • Valentin Darechkin
  Valentin Darechkin
  CCO
  Zodpovedá za obchodnú stratégiu, marketing a rozvoj podnikania.
 • Joy Castillo
  Joy Castillo
  Vedúci oddelenia obsahu
  Joy Castillo má viac ako päť rokov skúseností v oblasti obsahu a on-page SEO, je vášnivým milovníkom športu, hier a čítania. Neustále hľadá priame a kreatívne spôsoby, ako používateľom poskytnúť informácie, ktoré potrebujú.
 • Ana Reyes - Content Manager
  Ana Reyes
  Správca obsahu
  Správca webového obsahu s 2-ročnou praxou v oblasti hazardných hier. Jej znalosti v tejto oblasti zabezpečujú, aby bol na našich stránkach obsiahnutý všetok potrebný obsah a bol rozvrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám našich čitateľov.

Ocenenia a nominácie

O našom tíme

 • Náš tím odborníkov na hazardné hry a výskumníkov je vždy vpredu, skúma a analyzuje najnovšie trendy, aby vás mohol viesť na vašej ceste stávkovania. S pomocou spoľahlivých a profesionálnych údajov vám zaručujeme prvotriedny zážitok zo stávkovania.
 • Náš obsah je podstatne informatívny, vzdelávací a vysoko kvalitný, cielene navrhnutý našimi odborníkmi tak, aby poskytoval okamžité odpovede na otázky čitateľov a divákov. Či už ste začiatočník alebo profesionál, máme pre vás pripravené cenné návody od toho, ako začať, až po to, ako nájsť kvalitné hry, vypočítať kurzy a nakoniec uspieť v tomto odvetví.
 • V sekcii "Recenzie stávkových kancelárií" starostlivo zhromažďujeme a prezentujeme informácie týkajúce sa najlepších stávkových platforiem v tomto odvetví. Či už potrebujete poradiť, ako vykonať vklad, ako získať bonus alebo akúkoľvek inú záležitosť, naše recenzné články vám poskytnú jasno, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli napredovať.
 • Jadrom všetkého úsilia nášho tímu je túžba poskytnúť vám čo najpresvedčivejšie a najinformatívnejšie spravodajstvo o neustále sa meniacich trendoch v odvetví hazardných hier. A spolu s naším záväzkom k zodpovednému hraniu poskytujeme aj najnovšie správy o daňových zmenách, nariadeniach o online hrách a ďalších dôležitých témach.

Ako nás nájdete?

Adresa: Nometņu iela 61, Rīga, LV-4201

Kontaktujte nás