100% Bonus do v├Ż┼íky a┼ż 130ÔéČ
Receive

Tipsport bonus pri registrácii

Uv├ştac├ş bonus a┼ż 4000ÔéČ
Z├şskajte bonus

Tipsport je ─Ćal┼íou zo st├ívkov├Żch kancel├íri├ş, ktor├ę sa dlhodobo dr┼żia v na┼íom h─żad├í─Źiku v─Ćaka svojej ┼íirokej a rozmanitej ponuke ┼íportov├Żch st├ívok a v┼íeobecne kvalitn├ęmu servisu, ktor├Ż poskytuje svojim z├íkazn├şkom. V tomto ─Źl├ínku sa preto pozrieme bli┼ż┼íie na bonusy, ktor├ę tento bookmaker pon├║ka. Hlavn├Żm ┼ąah├íkom je v tomto pr├şpade vstupn├Ż bonus, pon├║kan├Ż bez nutnosti vkladu ÔÇô sta─Ź├ş len registr├ícia, Tipsport bonus si v├ís u┼ż n├íjde. V ponuke sa v┼íak n├íjde viac mo┼żnost├ş, preto ─Ź├ştajte ─Ćalej.

Tipsport vstupn├Ż bonus

Vstupn├Ż bonus Tipsport pon├║ka, tak, ako aj mnoho in├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş na trhu, v r├┤znych variantoch. ├Ü─Źelom je pritiahnu┼ą pozornos┼ą za─Źiato─Źn├şkov a poriadne to osladi┼ą t├Żm, ktor├ş u┼ż s├şce tipuj├║, ale rozm├Ż┼í─żaj├║, ┼że by zmenili bookmakera, u ktor├ęho st├ívkuj├║ prioritne. Niet sa preto ─Źo ─Źudova┼ą, ┼że je ponuka bohat├í a pestr├í ÔÇô rovnako, ako ponuka samotn├Żch st├ívkov├Żch udalost├ş.

Klasikou medzi vstupn├Żmi bonusmi je bonus za prv├Ż vklad. Tipsport v┼íak i┼íiel e┼íte o krok ─Ćalej a bonus dostanete bez potreby ak├ęhoko─żvek vkladu, jednoducho za plnohodnotn├║ registr├íciu st├ívkov├ęho ├║─Źtu (vr├ítane overenia toto┼żnosti). Okrem toho na v├ís m├┤┼że zap├┤sobi┼ą aj samotn├í v├Ż┼íka tohto bonusu ÔÇô za registr├íciu dostanete a┼ż 5000 netov, ─Źo je 50ÔéČ – skuto─Źne ├║ctyhodn├í ─Źiastka.

Okrem toho je tu e┼íte druh├í ─Źas┼ą vstupn├ęho bonusu vo v├Ż┼íke a┼ż 4000ÔéČ – podobne, ako u in├Żch kancel├íri├ş, aj tu rozhoduje o ─Źiastke, ktor├║ naozaj z├şskate, to, ko─żko pe┼łaz├ş prest├ívkujete v obdob├ş po va┼íej registr├ícii. T├íto st├ívka je tie┼ż po┼łat├í pomerne ve─żkorys├Żm sp├┤sobom a odv├í┼żny tip├ęri si m├┤┼żu pr├şs┼ą na pekn├Ż bal├şk.

Tipsport vstupn├Ż bonus
Viac inform├íci├ş m├┤┼żete v┼żdy n├íjs┼ą na webov├Żch str├ínkach Tipsport alebo v aplik├ícii. Pred za─Źat├şm st├ívkovania v├ím samozrejme d├┤razne odpor├║─Źame si tieto pravidl├í d├┤kladne pre┼ítudova┼ą. A k v┼íak budete pokra─Źova┼ą v ─Ź├ştan├ş tohto ─Źl├ínku, dozviete sa v┼íetky potrebn├ę z├íkladn├ę inform├ície.

Tipsport bonus registrácia cez promo kód

Vstupn├Ż bonus Tipsport si nevy┼żaduje vyu┼żitie ┼żiadneho extra promo k├│du, kancel├íria v┼íak pomerne ─Źasto organizuje akcie, ktor├Żch s├║─Źas┼ąou s├║ aj promo k├│dy. Ak patr├şte k naozaj v├í┼íniv├Żm st├ívkarom, pozornos┼ą by ste mali venova┼ą aj mo┼żnosti zdie─ża┼ą va┼íe tikety a anal├Żzy na soci├ílnych sie┼ąach – spolo─Źne s vlastn├Żm promo k├│dom, ktor├ęho vyu┼żitie nov├Żmi hr├í─Źmi pri registr├ícii v├ím prinesie zna─Źn├ę v├Żhody.

Ako z├şska┼ą Tipsport vstupn├Ż bonus

Ak by ste st├íle trochu t├ípali v tom, ako funguje Tipsport registr├ícia, bonus a v┼íetko okolo toho, po─Ćme si to rozobra┼ą krok za krokom.

Prv├Ż krok k vyt├║┼żen├Żm bonusom, teda registr├ícia, sa v z├ísade nel├ş┼íi od akejko─żvek inej registr├ície na internetovej str├ínke. Vypln├şte svoje ├║daje a odo┼ílete ich. Registr├ícia u st├ívkovej kancel├írie v┼íak s o sebou kv├┤li regul├íci├ím prin├í┼ía e┼íte jeden krok, a to je overenie toto┼żnosti.

Ak spln├şte t├║to podmienku, bonus bude automaticky prip├şsan├Ż na v├í┼í ├║─Źet, a to bez ak├Żchko─żvek h├í─Źikov. Po dokon─Źen├ş registr├ície a uskuto─Źnen├ş prv├ęho vkladu sa v├ím otvor├ş priestor na druh├║ variantu vstupn├ęho bonusu, pri ktorej z├íle┼ż├ş len na v├ís, ko─żko pe┼łaz├ş prest├ívkujete ÔÇô nezabudnite v┼íak, ┼że od toho z├ívis├ş aj v├Ż┼íka bonusu, ktor├Ż dostanete!

Tipsport bonus za registráciu-podmienky

Na vstupn├ę bonusy, ako v realite aj na v┼íetky ostatn├ę, sa vz┼ąahuj├║ ist├ę podmienky, ktor├ę zaru─Źia, ┼że bonus pou┼ż├şvate v s├║lade s jeho zam├Ż┼í─żan├Żm cie─żom. V tejto ─Źasti si preto povieme viac o tom, ak├ę podmienky mus├şte splni┼ą, aby ste z├şskali vstupn├ę bonusy a zaru─Źili si tak dobr├Ż ┼ítart v Tipsporte.

Jedinou podmienkou pre prv├Ż spomenut├Ż vstupn├Ż bonus je registr├ícia a overenie ÔÇô toto prebehne po zadan├ş ├║dajov a budete musie┼ą zdie─ża┼ą dva odli┼ín├ę doklady toto┼żnosti (vodi─Źsk├Ż preukaz, ob─Źiansky preukaz, pas). Toto sa s├şce nemus├ş pozd├íva┼ą ka┼żd├ęmu, na Slovensku je to v┼íak prik├ízan├ę z├íkonom a ak chcete st├ívkova┼ą, vyhn├║┼ą sa tomu ned├í. Po dokon─Źen├ş sa v├ím nety prip├ş┼íu automaticky a m├┤┼żete ich vyu┼żi┼ą na st├ívky pod─ża vlastn├ęho uv├í┼żenia, bez ─Ćal┼í├şch podmienok.

Pre druh├Ż typ je z├íkladnou podmienkou vklad, od ktor├ęho sa odv├şja v├Ż┼íka mo┼żn├ęho zisku, ale aj podmienky na preto─Źen├║ ─Źiastku (do 100ÔéČ ┼íes┼ąn├ísobok, 100-400ÔéČ osemn├ísobok a 400-4000ÔéČ desa┼ąn├ísobok) a kurz, ktor├Ż mus├ş dosiahnu┼ą tiket, aby sa zapo─Ź├ştal. Ak v┼íak matematika nepatr├ş k va┼íim siln├Żm str├ínkam, nez├║fajte ÔÇô na str├ínkach Tiposu.

Zhrnutie

Vo v┼íeobecnosti sa teda d├í poveda┼ą, ┼że Tipsport bonus pri registr├ícii rozhodne nezanedbal a nezostal tak ni─Ź dl┼żn├Ż svojej povesti kvalitnej st├ívkovej kancel├írie, orientovanej na to, aby st├ívkarom na Slovensku priniesla to najlep┼íie zo sveta ┼íportov├ęho st├ívkovania. Ak v├ís nepresved─Ź├ş bezvkladov├Ż bonus, ktor├Ż moment├ílne vo svojej kateg├│rii nem├í obdobu a ┼ítedr├Ż vkladov├Ż bonus, v r├ímci ktor├ęho m├┤┼żete z├şska┼ą a┼ż 4000ÔéČ, je tu st├íle e┼íte zvy┼íok bonusovej ponuky, ktor├í tie┼ż stoj├ş za presk├║manie, bonusy na kas├şnov├ę hry a tie┼ż mno┼żstvo promo akci├ş, sprev├ídzan├Żch promo k├│dmi. A k teda v├íhate a neviete si vybra┼ą v ktorej kancel├írii st├ívkova┼ą, Tipsport v├ím d├íva hne─Ć nieko─żko p├ídnych argumentov, pre─Źo by to malo by┼ą pr├íve u nich.

Z├şskajte bonus
Autor
Jakub Ondruska
Po vy┼ítudovan├ş odboru ┼żurnalistika na Univerzite Komensk├ęho v Bratislave pretavil Jakub svoju celo┼żivotn├║ l├ísku k ┼íportu a v┼íetk├ęmu okolo neho do svojej pr├íce, p├şsan├şm ─Źl├ínkov do viacer├Żch ├║spe┼ín├Żch ┼íportovo zameran├Żch magaz├şnov.
Hodnotenie ─Źl├ínku
4/5
1 hlas
Komis├ír pre hazardn├ę hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
FAQ. ─îasto kladen├ę ot├ízky