100% Bonus do výšky až 130€
Receive

DOXXbet app review – recenzia pre Android a iOS

sports betting apps

DOXXbet je prvá, čisto slovenská stávková kancelária, ktorá vznikla v roku 1994, tesne po rozpade Českoslovenka. Od jej vzniku mala kamenné pobočky po celej republike, no v dnešnej dobe už funguje iba online, na jej oficiálnej webovej platforme. Neskôr vyvinuli DOXXbet apk pre iOS a taktiež DOXXbet app pre Android. V tejto recenzii vám v krátkosti predstavíme ako vyzerá a funguje DOXXbet aplikácia pre oba spomenuté mobilné operačné systémy.

 

DOXXbet aplikácia –Užívateľské rozhranie

Mobilná aplikácia DOXXbet je perfektný vreckový spoločník, pre amatérskych ale aj profesionálnych športových stávkarov. Po jej stiahnutí na ľubovoľný operačný systém, budete môcť využívať rovnaké funkcie ako keby ste hrali na webovej stránke. Zvýhodnený však budete tým, že nemusíte sedieť za počítačom ale máte možnosť si podať live stávku napríklad keď sedíte na štadióne a sledujete váš obľúbený hokejový, či futbalový zápas. Podávanie live stávok je veľmi prehladné a rýchle, takže zo sledovaného zápasu vám nič neujde. Pre tých čo nemajú možnosť sledovať zápasy naživo, ponúka stávková kancelária DOXXbet live streaming zápasov, priamo v mobilnej aplikácii. Podávať tu môžete jednoduché ale aj kombinované AKU akumulátor stávky. Okrem týchto dvoch môžete použiť aj systémové rozpisové stávky do skupín. Zaujímavosťou medzi stávkami je možnosť si na každom tikete označiť tutovky a vylepšiť si tým trošku kurz. Pokiaľ by vám pri tipovaní v DOXXbet hrozilo, že vám jeden zápas pravdepodobne ujde, nemusíte trpieť a čakať do konca zápasu. Namiesto úplnej straty vkladu môžete znížiť svoje straty s predčasným predaním tiketu. Funkcia „cashout” vám pomôže aspoň z časti na pokazenom tikete profitovať, alebo vrátit vklad, prípadne znížiť stratu na minimum. DOXXbet má v ponuke široké portfólio športových udalostí a tipovať tu je radosť.

 

Ako si stiahnuť aplikáciu

V tejto sekcii sa dozviete kde a ako sa dá stiahnuť mobilná aplikácia DOXXbet. Pre OS Android si ju môžete stiahnuť, jednoducho, navštívením ich oficiálnej stránky, cez váš mobilný telefón alebo tablet. Po načítaní ich web stránky si otvorte menu na ľavej strane, a na samom spodku uvidíte „DOXXbet app download”. V nastaveniach telefónu si následne povoľte inštaláciu aplikácii z neznámych zdrojov. Je to nevyhnutný krok, nakoľko sa aplikácia nedá stiahnuť z Google Play. Pre užívateľov Apple je postup o krok jednoduchší, keďže DOXXbet apk download je možný priamo cez Apple App store.

 

Živé stávky

DOXXbet aplikácia bola vytvorená primárne pre hráčov obľubujúcich živé stávky. Cez aplikáciu je online stávková kancelária lepšie prispôsobená mobilnému rozhraniu a umožnuje rýchlejšiu orientáciu na platforme, oproti webovej verzii. Aplikácia je rýchla a je v nej možné nastaviť auto-akceptovanie zmien kurzov, čo je nevyhnutné pre všetkých live stávkarov. Kurzy sa môžu potvrdiť pri akejkoľvek zmene, prípadne iba pri kurzovej zmene smerom hore. Taktiež je možné túto „feature” vôbec nepoužiť, pokiaľ chcete byť radšej najprv upozornení. Mobilná aplikácia navyše dovoľuje stávkarom sledovať prenosy priamo v appke, takže ju pri tipovaní vôbec nemusíte opúštať a môžete sa sústrediť iba na stávky.

 

Vklady a výbery DOXXbet app

Po stiahnutí DOXXbet app, si pred prvým vkladom budete musieť vytvoriť užívateľské konto. DOXXbet je regulovaný poskytovateľ služieb a preto budete musieť prejsť KYC procesom verifikácie aby ste boli oprávnený uskutočniť váš prvý vklad. DOXXbet mobilná aplikácia nasledujúce možnosti vkladov a výberov.

Spôsob vkladu Trvanie vkladu Trvanie výberu Minimálny vklad (EUR) Poplatky
Visa / MasterCardpár minútN/A5-20000
Internet Bankingpár minútN/A5-20000 + poplatok banke za transakciu 2-5 EUR
Bankový prevoddo 24 hodíndo 24 hodín10-200000
SkrillDo 5 dní ( väčšinou do pár minút)Do 5 dní10-2000Vklad: 5%
Výber: 0% prvý vklad v mesiaci – všetky ďalšie 2%
Paysafecardpár minútN/A10-20005%
Mobilná SMS platbapár minútN/A5-206% + poplatok mobilnému operátorovi 0,50 EUR za každých 5 EUR
SportBox kódpár minútIhneď – offline u prenajímateľa SportBox-u0,50+0

 

DOXXbet aplikácia a jej zákaznícka podpora

Stávková kancelária a kasíno DOXXbet je na Slovensku známa najmä kvôli svojej ústretovej a nepretržitej zákazníckej podpore. Operátori tejto platformy chápu, že problémy môžu nastať kedykoľvek a preto sú k dispozícii 24/7. Kontaktovať zákaznícku podporu môžete na ich nonstop telefonickej linke na mobilnom telefónnom čísle +421 911 569 909. Ak preferujete mailovú komunikáciu tak môžete využiť mailový kontakt info@doxxbet.sk, bez toho, že by ste museli dlho čakať na odpoveď. Použiť môžete aj live chat s operátorom, ktorý je však bohužiaľ dostupný iba na ich webstránke, nakoľko DOXXbet aplikácia ho nepodporuje.

 

Zhrnutie

V tejto krátkej DOXXbet App Review sme vám v krátkosti predstavili prevádzkovateľa služieb a to v akých rozhraniach jeho platforma operuje. Registrovanie a založenie konta tu nie je náročné a jeho dotáciu môžete spraviť viacerými spôsobmi. DOXXbet je vynikajúcou voľbou amatérskych ale aj profesionálnych športových stávkarov nakoľko je dostupný aj v aplikácii pre iOS aj Android. Tá je super rýchla a jej rozhraním a funkciami prispôsobená potrebám live stávkarom. Ponúka nie len obyčajné ale aj rôzne verzie kombinovaných stávok, ktoré sa dajú do 10 minút stornovať. V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať 24/7 technickú podporu.

 

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • Jednoduchá registrácia
  • Rýchle live stávky s auto-akceptovaním zmien kurzov
  • Kvalitný live stream zápasov
  • Skoré “cashout” vyplatenie tiketov
  • Kombinovaná stávka Betbuilder

Nevýhody:

  • Aplikácia nie je na Google Play
  • Neprehľadná aplikácia
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
3/5
2 hlasov