100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Recenzia stávkovej kancelárie 22bet Slovensko: 22 spôsobov, ako získať poriadnu výhru?

4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
Výhody
 • Acumulator Saver bonus
 • Super kurzy
 • Obrovský výber športových udalostí
Nevýhody
 • Žiadna zákaznícka infolinka

V tejto recenzii si povieme viac o online stávkovej kancelárii 22bet, ktorú sme sa rozhodli preveriť pre jej rastúcu popularitu a verejne známe sponzorstvá. Dočítate sa v nej ako kancelária obstála z viacerých rôznych hľadísk. Ak vás to zaujalo, čítajte s nami a dozviete sa viac!

22Bet Casino mane page

 

Dôveryhodnosť

Čo sa týka dôveryhodnosti, staviame na opatrný prístup – každú stávkovú kanceláriu na našom zozname si vždy dôkladne preklepneme. Z tohto hľadiska 22bet rozhodne nezarmúti a nedáva žiadny priestor na špekulácie – licenciu má riadne overenú, platnú a vydanú medzi poskytovateľmi hazardných hier obľúbeným letoviskom – ostrom Curacao (číslo licencie 8048/JAZ2017-067).

Pochváliť sa však môže aj viacerými vysoko profilovými spoluprácami – medzi partnerstvá stránky sa radia mená ako futbalový klub Paris Saint-Germain alebo hráč Emmanuel Adebayor

Recenzia stávkovej kancelárie 22Bet

📢 Webová stránka

22bets.me

💰 Uvítací bonus

100% do 130€

⚽ Športové podujatia

1000+ denne

💳 Metódy platby

Kreditné karty, e-peňaženky, krypto

📱 Mobilná aplikácia

Áno

✍️ Zákaznícka podpora

Live chat, email

⚠️ Stávková licencia

Curacao Gaming Authority, č. 8048/JAZ2017-067

V tejto stávkovej kancelárií preto môžete tipovať bez obáv.

 

Uvítací bonus

Uvítací bonu je v rámci 22bet rozdelený na 2 odlišné varianty, podľa toho, či dávate prednosť športovému stávkovaniu alebo kasíno hrám. V prípade, že si zvolíte skôr spomenuté, získate pomerne lichotivý bonus k prvému vkladu.

Bonus predstavuje 100% k sume vkladu do výšky až 130€. Získať ho môžete iba 7 dní od dokončenia registrácie, dávajte si preto pozor, aby ste túto možnosť nepremeškali. Vo všeobecnosti sa dá uvítací bonus v 22bet charakterizovať ako niečo čo určite poteší, ale neohromí.

 

 Iné ponuky a promo akcie

22Bet Sport Bonuses

Medzi ďalšie bonusy, ktoré môžete na stránke periodicky získavať a využívať patria napríklad:

 • Piatkový reload sportsbook bonus. S pomocou tohto bonusu môžete vylepšiť svoj zostatok v športových stávkach až o 100€! Stačí vložiť peniaze na účet ktorýkoľvek piatok a získate 100% bonus k vloženej čiastke.
 • Acumulator Saver. Pri uzavretí akumulátorovej stávky zo 7 alebo viac výberov na ľubovoľný šport získate tento bonus ktorý zaručí, že ak jeden zápas z akumulátora prehrá, stránka vám vráti 100% stavenej čiastky.
 • Bonus za sériu prehratých stávok. Ak sa vám chvíľku náhodou nebude dariť a prehráte viac stávok po sebe, 22bet vás v tom nenechá – za sériu môžete získať špeciálny cashback.

 

Registrácia na stávkovej stránke 22bet

22Bet Registration

Registrácia prebieha klasickým spôsobom a nezaberie vám viac času, ako je potrebné. Ak váhate, nasledujte jednoducho tieto kroky:

 1. Nájdite si stránku stávkovej kancelárie (https://22bet.online/sk/).
 2. Vpravo hore si vyberte z ponuky jazykov slovenčinu.
 3. Kliknite na “Registrácia”.
 4. Do odpovedajúcich kolóniek vpíšte vaše prihlasovacie údaje a menu, v ktorej chcete viesť účet.
 5. Kliknutím na tlačidlo “Registrovať” celý proces dokončíte.

Následne už stačí len si nabiť kredit a vrhnúť sa na svoj obľúbený šport.

 

Vklady a výbery

Vklady a výbery sú veľmi dôležitou súčasťou stávkovania a nie je sa preto čomu čudovať, že mu venujeme priestor aj v našich hodnoteniach. Pri posudzovaní kladieme dôraz hlavne na rýchlosť a ponuku rôznych typov platieb. 22bet ponúka tieto:

Metódy platby

Čas pripísania vkladu

Čas pripísania výberu

Poplatky

MasterCard

Okamžite

2-3 pracovné dni

Žiadne

Visa

Okamžite

2-3 pracovné dni

Žiadne

Skrill

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Skrill 1-tap

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Payz

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Perfect Money

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Jeton Wallet

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Sticpay

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Neteller

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

AirTM

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

PaySafeCard

Okamžite

Nie je možné vyberať

Žiadne

Rapid Transfer

Okamžite

3-5 pracovných dní

Žiadne

Kryptomeny (BTC, ETH, XRP, Litecoin, Dogecoin….)

Okamžite

Okamžite

Žiadne

Tento dobre spracovaný zoznam by mal ponúknuť ideálnu možnosť každému tipérovi a veríme, že si vyberiete aj vy.

 

Športové stávkovanie s 22bet

22Bet Sport Betting

Výber športov je kľúčová záležitosť a skutočne kvalitná stávková kancelária sa v tomto ohľade nemôže nechať zahanbiť – či už sa to týka výberu športov alebo rôznych súťaží a podujatí. Medzi športy, ktoré nájdete na 22bet patrí:

Ponuka je teda pomerne veľkolepá a či už si idete skôr tradičné športy alebo hľadáte niečo neobvyklé, určite to nájdete:

 • Futbal,
 • Basketbal,
 • Volejbal,
 • Hádzaná,
 • Kriter,
 • Kho kho,
 • Bandy,
 • Biatlon,
 • Box,
 • Florbal a mnoho ďalších.

 

Live stávky s 22bet

Športové stávky získavajú s rozšírením o live stávkovanie úplne nový rozmer. Čo sa týka nás, nemôžeme si vynachváliť ten pocit, keď sledujeme zápas v priamom prenose a zároveň uzatvárame stávky na súčasný vývoj hry. Je to totiž nie len veľmi zábavné, ale môže sa to aj poriadne vyplatiť.

22bet má v ponuke pestrý výber rôznych live príležitostí – za spomenutie patrí napríklad súčasne prebiehajúci šampionát v hokeji U20 organizácie IIHF alebo basketbalová Euroleague. Nájsť tu môžete aj live prenosy ktoré môžete streamovať priamo na stránke alebo v appke, čo vám umožní si live stávky vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Mobilný zážitok

22Bet Mobile App

22bet sa ani v tomto ohľade nenechá zahanbiť a mobilnú appku ponúka na stiahnutie priamo na vlastnej oficiálnej stránke. Aplikácia je prehľadná, dobre spracovaná a za celú dobu testovania sme s ňou nemali žiadne problémy – v praxi tak poskytuje to isté ako desktopová verzia, akurát že v kompaktnej, sexy verzii.

 

22bet – kurzy a stávkové príležitosti

Ako sme už spomínali, staviť sa tu dá prakticky na čokoľvek a vy sa preto nemusíte báť, že by ste o niečo prišli alebo bolo niečo vynechané. Od španielskej La Ligy až po slovenskú hádzanú, od hokejových šampionátov až po český ping-pong, na svoje si tu príde skutočne každý.

Čo sa týka kurzov a percenta priemerného vyplácania, tie sú tiež pomerne pozitívne. V predzápasovom tipovaní má 22bet priemerné vyplácanie 93,08% a pri live stávkach je to 87,31%, čo sú v oboch prípadoch slušné čísla. Zle na tom nie sú ani kurzy, ktoré v porovnávaniach často tiež vychádzajú na prvých priečkach.

Ratings
Celkové Hodnotenie
4.5/5
 • Dôvera a Férovosť
  4/5
 • Hry a Aoftvér
  5/5
 • Bonusy a Akcie
  5/5
 • Zákaznícka Podpora
  4/5
FAQ. Často Kladené Otázky