100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Stávkové stránky prijímajúce Skrill na Slovensku

Skrill bol donedávna v našich končinách pomerne neznámou . V poslednej dobe sa však táto situácia mení. V tomto článku si urobíme prehľad o možnosti využívania tejto Skrill pre online stávkovanie.

skrill

Ktoré stávkové kancelárie akceptujú Skrill

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
2
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
3
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu

Skrill Slovakia - zabezpečenie

Ak by sme sa zamerali na zabezpečenie, Skrill je všeobecne uznávaný ako jedna z veľmi bezpečných platobných metód. Spoločnosť je registrovaná v UK, čo znamená, že spadá pod tamojšiu jurisdikciu a musí sa riadiť striktnými pravidlami tunajších finančných inštitúcií . Okrem toho vynakladá Skrill značné finančné prostriedky na zabezpečenie svojich transakcií, čo môžete pocítiť na špičkovom kódovaní. S tránka ponúka aj možnosť dvojstupňového overenia, garantujúce, že sa k vášmu účtu nikto nedostane - ani v prípade straty telefónu alebo phishingového útoku.

Stávkové stránky Skrill

 

Skrill SK - limity, rýchlosť, poplatky

Jedným z najväčších ťahákov platobnej metódy Skrill sú okamžité prevody - stačí navoliť sumu, autorizovať transakciu a peniaze čoskoro uvidíte na vašom hráčskom účte – nič teda nestojí medzi vami a stávkovaním. Vyhnete sa tak nepríjemným situáciám, kedy vám ujde váš vytúžený tiket len preto, lebo ste ho zabudli dobiť . Čo sa týka poplatkov, Skrill na tom nie je práve najlepšie, sú pomerne vysoké . Ak sa zameriame na limity - prevody môže základný používateľ uskutočňovať v rozpätí od 10€ do 2000€, s navýšením úrovne používateľa však môže byť tento limit zvýšený až na 90 000€

Limity10€ - 90 000€ - v závislosti od úrovne používateľa
RýchlosťOkamžitá
PoplatkyPoplatok za vklad - 1% vkladu
Poplatok za výber (účet)– 5,50€
Poplatok za výber (karta) – 7,5% čiastky
Poplatok za prevod (medzinárodný) – 1%
Poplatok za prevod (domáci) – 2%
Poplatok za menový prevod – 4,99%
Poplatok za príjem platby - zdarma

 

Najlepšie stávkové stránky Skrill

Najlepšie športové stávky prijímajúce Skrill

Na Slovensku stávkové stránky zaraďujú do svojej ponuky stále častejšie aj Skrill. Pripravili sme pre vás preto prehľad tých najlepších z nich, s ktorými si môžete užívať pohodlné Skrill online stávkovanie.

Tipsport

Prvá oficiálna Skrill stávková stránka na Slovensku, Tipsport, podporuje bleskové dobíjanie pomocou tejto služby už nejaký čas, čím podčiarkuje svoju technologickú vyspelosť na našom trhu.

DOXXbet

Ďalšia z popredných stávkových stránok na Slovensku, ktorá sa rozhodla zaradiť Skrill do svojho balíčka podporovaných platobných metód. Návod nájdete na stránkach DOXXbet v sekcii Internetbanking.

 

Ako vložiť peniaze cez Skrill

Dobíjanie peňazí na váš stávkový účet je základným účelom využitia služby Skrill športové stávkovanie.

 

Najlepšie stávkové kancelárie prijatie Skrill

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

 

Skrill bonusy

Kým v iných štátoch nie je neobvyklé vidieť bonusy za Skrill bookmaking, u nás podobné spolupráce nie sú veľmi rozšírené. Ako je teda na tom náš trh so športovými stávkami a Skrill? Žiadne prekvapenie sa tu nekoná, špeciálne promo akcie pre Skrill nie sú momentálne dostupné v  žiadnej stávkovej kancelárii , na druhej strane je však množstvo kancelárií, u ktorých je zapojenie podmienené využitím konkrétnej platobnej metódy. Ak teda chcete použiť Skrill a vami požadovaná stránka ho nepodporuje, je možné, že budete musieť zmeniť stránku . Nezúfajte však, pri súčasných trendoch je možné, že čoskoro uvidíme zmeny aj v tejto oblasti.

skrill betting

 

Populárne športy pri stávkovaní cez Skrill

Len pre zaujímavosť (a pre budúcnosť) v tejto časti spomenieme športy, na ktoré ľudia najradšej stávkujú prostredníctvom služby Skrill.

Futbal

Asi nie je žiadnym prekvapením, že medzi používateľmi Skrillu prevažuje početná základňa futbalových stávkarov, keďže prichádza priamo z Veľkej Británie. Okrem iného dokazuje túto prepojenosť aj dlhodobé partnerstvo medzi službou a tímom AC Milano, ktorého sponzorom je Skrill dodnes.

Tenis

Ďalší zo športov, ktorý sa na ostrovoch teší mimoriadnej popularite medzi stávkarmi. Tenisoví nadšenci využívajú Skrill na realizáciu svojich stávok dlhodobo, čo sa môže občas odraziť aj na promo akciách, spojených s veľkými tenisovými turnajmi.

Formula 1

Rastúca popularita tohto motošportu sa ukazuje aj na využívaní služby Skrill pri stávkovaní na výsledky pretekov. Fanúšikovia Formuly 1 sú stále početnejšími medzi používateľmi a preto sa možno aj v našich končinách raz dočkáme nejakej konkrétnej spolupráce pri stávkovaní.

 

Skrill – výhody a nevýhody

Skrill je vynikajúcou možnosťou pre prevody peňazí a platby online, kde rozhodne zaujme rýchlosťou prevodov a bezpečnosťou. Výhodou pre stávkarov je tiež spolupráca s veľkým množstvom online stávkových stránok. Medzi nevýhody však môžu patriť pomerne nízke kurzy pri posielaní prostriedkov do zahraničia.

 

Alternatívne spôsoby platby

Z hľadiska využiteľnosti sa dá povedať, že sa na Slovensku stále môžete stretnúť hlavne s tradičnými platobnými metódami, ako napríklad bankové karty alebo prevody na účet – skutočne, len veľmi ťažko by ste mohli nájsť online stávkovú kanceláriu, ktorá má s nimi problém. V súčasnosti sa však okrem Skrill-u vyvíjajú aj iné platobné metódy, ktorých výhody priťahujú stále väčšie množstvo stávkarov - a tým aj pozornosť stávkových kancelárií, ktoré musia držať krok s dobou. Patrí sem napríklad Paysafecard, Neteller alebo PayPal, pričom každá z týchto služieb má svoje špecifiká a užívateľské výhody. Nájdete medzi nimi tú, ktorá vyhovuje priamo vám? Preskúmajte našu stránku a možno sa to dozviete.

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky