100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Fortuna app review – recenzia mobilnej aplikácie

sports betting apps

Toto Fortuna app review – teda recenzia mobilnej aplikácie vám priblíži naše skúsenosti po jej otestovaní. Testovali sme ju na Androide aj iOS. Pri testovaní sme používali mobilné telefóny aj tablety. Táto stávková kancelária má viac ako 30 ročnú tradíciu a preto sme boli najviac zvedaví, ako tieto skúsenosti prenesú do vreckovej verzie. Pozrieme sa ako funguje mobilné stávkovanie Fortuna, a či poskytuje rovnaké možnosti ako stávkovanie na pobočke, či online stávkový portál.

 

Mobilné stávkovanie Fortuna – užívateľské rozhranie

Mobilné stávkovanie Fortuna je jednoduché, ako keby ste si sadli za počítač a stávkovali. Chceme tým povedať, že v mobilnej verzii tohto slovenského bookmakera nájdete presne také isté funkcie a možnosti. Aplikácia dobre funguje na oboch operačných systémoch, a to aj na mobiloch aj tabletoch. Pri našom skúšaní sme nenarazili na žiadne technické problémy. Prvý dojem tejto aplikácie hodnotíme pozitívne, vďaka jej čistému dizajnu, ktorý nenarúšajú reklamné bannery a nabádanie do kasína. Fortuna tipovanie cez mobil, je zábavné a technicky prispôsobené na mobilné ovládanie. Samotné stávkovanie je intuitívne, pretože developeri logicky rozmiestnili tlačidlá a športové sekcie. Tak ako aj cez webové rozhranie, aj tu nájdete všetky druhy predzápasových ale aj live stávok. Používaním mobilnej kompaktnej verzii neprichádzate o možnosť súčasného podávanie viacerých tiketov, ani o tvorbu akumulačných a systémových stávok, rozdelených do viacerých skupín. Fortuna mobilne stakovanie má k dispozícii aj živé stávky, vrátane live streamu. Niektoré tikety môžete v aplikácii stornovať, prípadne predčasne vyplatiť. Nevyplatí vám to síce celú možnú výhru ale pomôže vám to aspoň trochu znížiť stratu, pokiaľ viete, že jeden z vašich zápasov pravdepodobne skončí neúspešne. Cez mobil môžete stávkovať na všetky špotové udalosti a taktiež môžete využiť všetky stávkové trhy k jednotlivým zápasom, tak isto, ako kebyže ste stávkovali v kamennej pobočke, alebo cez webový portál.

 

Fortuna tipovanie cez mobil – ako začať?

aplikácia Fortuna: ako uzatvárať stávky

Na to aby ste s týmto bookmakerom mohli začať mobilne stávkovať budete samozrejme potrebovať mobilnú aplikáciu. Fortuna tipovanie cez mobil teda začína stiahnutím tejto aplikácie, ktorá je kompatibilná s mobilnými operačnými systémami Android a iOS. Pre stiahnutie Androidovej verzie, budete musieť navštíviť oficiálnu webstránku Fortuna, ktorá vám ihneď po otvorení, cez mobilné zariadenie, ponúkne možnosť stiahnutia aplikácie. Dajte si aplikáciu sťahovať a medzičasom povoľte v nastaveniach telefónu inštalácie aplikácii z tretích strán. Keďže appka nie je z Google Play inak by to nešlo. Majiteľov Apple toto však vôbec nemusí trápiť nakoľko si svoju Fortuna aplikáciu môžu pohodlne stiahnuť v oficiálnom App store.

 

Fortuna mobilné stávkovanie – živé stávky

Fortuna mobilné stávkovanie je vyhľadávané predovšetkým pre jej live stávkovanie. Aplikácia je prispôsobená na rýchle úkony a dokážete s ňou dokonca podávať viacero live stávok naraz, vďaka automatickému akceptovaniu kurzov, ktoré si pridali na váš tiket. Bez tejto funkcie by ste si podali viac ako 1 zápas asi len veľmi ťažko. Fortuna tipovanie cez mobil v reálnom čase je oveľa väčšia zábava ako predzápasové stávky a to najmä pre atraktívnejšie kurzy, počas zápasu. Vďaka tejto aplikácii môžete naraz využívať mobilne stakovanie Fortuna a popri tom sledovať aj živý prenos zápasu na ktorý práve podávate.

 

Mobilné stávkovanie Fortuna – vklady a výbery

V tejto prehľadnej tabuľke si môžete pozrieť aké metódy vkladov a výberov podporuje mobilne stavkovanie Fortuna. Výborné je, že vklad môžete uskutočniť hneď niekoľkými spôsobmi. Naopak, je obmedzujúce, že výbery sú možné iba bankovým SEPA prevodom alebo v kamennej pobočke, stávkovej kancelárie. Detailný prehľad si pozrite nižšie v tabuľke.

Spôsob vkladu Trvanie vkladu Trvanie výberu Minimálny vklad (EUR) Poplatok
Visa / MasterCardpár minútN/A*10
Internet Bankingpár minútN/A*10 + poplatok banke za transakciu 2-5 EUR
Bankový prevoddo 48 hodíndo 48 hodín100
Vklad na pobočkeihneďihneď10
PaysafeihneďN/A15%
Fortuna kupónihneďN/A20

*N/A – neaplikovateľné (not available)

 

Fortuna aplikácia a jej zákaznícka podpora

V prípade akýchkoľvek otázok alebo technických problémov poskytuje mobilne stakovanie Fortuna svojim hráčom administratívnu a technickú podporu. Bohužiaľ, nefunguje nonstop ale je aspoň dostupná každodenne, v čase 08:00 – 22:00. Aplikácia nemá síce chatovú podporu ale viete využiť aspoň kontaktný formulár priamo v aplikácii. Druhou možnosťou je napísať mail na

kontakt@ifortuna.sk. Pokiaľ však potrebujete niečo urgentne vyriešiť, tak neváhajte a vytočte telefonickú linku +421 2 578 842 90, ktorú obsluhuje príjemný a technicky trénovaný personál. Nezáleží na tom či máte problém s aplikáciou alebo sa len chcete niečo opýtať.

 

Fortuna App Review – zhrnutie

V tomto krátkom Fortuna App Review sme v krátkosti predstavili tohto vychýreného slovenského bookmakera a jeho aplikáciu pre Android a iOS. Technicky je táto appka dokonale prispôsobená mobilným zariadeniam, špeciálne na tablety. Dá sa jednoducho a rýchlo stiahnuť na hlavnej stránke a poskytuje všetky funkcie ako webové rozhranie stávkovej kancelárie iFortuna.sk. Našu zábavu pri testovaní nič nepokazilo a my sme vyskúšali všetky druhy stávok, vrátane live stávok. Pri stávkovaní sme mohli vytvoriť viacero tiketov naraz a popri tom sledovať live stream v dobrej kvalite. Všetko dokonale fungovalo, vrátane vkladov a výberov. Tie by však mohli byť trochu rýchlejšie.

 

Výhody a nevýhody aplikácie Fortuna

Výhody:

  • Masívny výber športových udalostí
  • Dizajn aplikácie
  • 24/7 zákaznícka podpora
  • Live stream
  • Cashout tiketu

Nevýhody:

  • Obmedzené vklady a výbery
  • Pomalý výber financií
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. často kladené otázky