100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Tipsport SK Stávková Kancelária: RECENZIA a hodnotenie

4.5/5
Bonus až 4 000€+20 € za registráciu
Výhody
 • Vysoký bonus bez vkladu a vstupný bonus
 • Široká kurzová ponuka
 • Live stávkovanie a live prenosy zdarma
 • Pravidelné promo akcie
 • Rozsiahle fórum plné odborníkov
Nevýhody
 • Obmedzená ponuka odvodených stávok s rýchlym prístupom
 • Absencia live chatu pri zákazníckej podpore

Stávková kancelária Tipsport má na Slovensku skutočne dlhú históriu – Tipsport stávkovanie ponúka dychtivým hráčom už od roku 1994. Odvtedy si tento bookmaker dôkladne stráži svoju časť trhu, pričom dôraz kladie nie len na širokú kurzovú ponuku, ale aj inovácie a držanie kroku s dobou. V tomto článku si ju preto predstavíme bližšie, povieme si o základných charakteristikách jej ponuky a zistíte, ako má vychytané Tipsport stávkovanie cez internet, vrátane bezpečnosti, mobilných aplikácií a bonusov.

Tipsport stávková stránka
📣 Oficiálna webová stránkatipsport.sk
🎁 Uvítací bonusBonus až 4 000€+20 € za registráciu
⚽️ Sports15+
💳 Spôsoby platbyPlatobná karta, Skrill, Paysafecard
📱 AplikáciaÁno
👥 Služby zákazníkomPravidelné
✅ Licenciu na TipsportSlovenská licencia

 

Tipsport online – bezpečnosť

Bezpečnosť je na prvom mieste a pri online tipovaní to platí dvojnásobne – toto si v Tipsporte uvedomujú takisto a zodpovedá tomu aj úroveň ich zabezpečenia. V prvom rade treba spomenúť, že stávková kancelária je na Slovensku plne licencovaná, čo hráčom zaručuje dôkladný dohľad Úradu pre reguláciu hazardných hier, novovytvoreného slovenského vládneho orgánu. S tým súvisí aj odpovedajúca bezpečnostná certifikácia a end-to-end šifrovanie, ktoré pre stávkovanie Tipsport používa – na všetky transakcie medzi stávkarom a kanceláriou, či už ide o Tipsport sk tipovanie alebo komunikáciu v appke. Posledným bodom bezpečnosti je aj registrácia priamo na Slovensku namiesto v pofidérnych daňových rajoch a celková silná história spoločnosti na trhu – pri Tipsporte sa naozaj nemusíte báť, že by v dohľadnej dobe skrachovali a zobrali si zo sebou aj vaše vklady.

 

Prečo si vybrať práve Tipsport

Argumentov, prečo si vybrať pre stávkovanie Tipsport, je pomerne dosť. Pri podrobnejšej analýze môžete nájsť hneď niekoľko bodov, v ktorých sa táto stávková kancelária odlišuje od ostatných:

História

Ako sme už spomínali, Tipsport u nás pôsobí už od roku 1994 a mali teda čas si vybudovať stabilnú základňu, či už kamenných kancelárií alebo online.

Bonusy

Bonusy sú dôležité pre online tipovanie, Tipsport to samozrejme vie a preto v ponuke môžete nájsť skutočne zaujímavé kúsky, či už ste nový alebo už etablovaný stávkar.

Live TV

Tipsport ponúka live prenosy rôznych športových udalostí v rámci vlastnej online televízie, s čím je úzko spojené aj napínavé live tipovanie.

Promo akcie

Okrem klasickej bonusovej ponuky prinášajú aj veľa rôznych akcií, ako napríklad Tipovačka alebo Pyramída, s ktorými máte šancu na skutočne zaujímavé výhry a vytrhnú vás z každodennej rutiny.

 

Registrácia hráčskeho účtu v Tipsporte

Ako sa zaregistrovať na Tipsport?

Registrácia v Tipsporte nie je žiadna veda, aj tak si ju však pre istotu priblížime.

 • Prejdite na stránku tipsport.sk
 • Kliknite na „Registrácia“ v pravom hornom rohu
 • Vyplňte vaše osobné údaje
 • Overte vašu totožnosť prostredníctvom naskenovania alebo odfotenia dvoch odlišných dokladov totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas)
 • Po overení by mala byť registrácia dokončená

 

Uvítací bonus

Uvítací Bonus
Uvítací bonus Tipsport online ponúka v dvoch variantoch. Základný bonus patrí do kategórie bonusov bez vkladu, čo v praxi znamená, že pre zisk tohto bonusu vám stačí jednoducho sa zaregistrovať, overiť totožnosť a bonus bude automaticky pripísaný na váš účet. Za vaše starosti vás Tipsport odmení bonusom vo výške 50€, ktorý môžete využiť na uzatvorenie prvých stávok, čo nie je vôbec zlé z a pár minút práce! Druhý typ uvítacieho bonusu je bonus za vklad, ktorý vám umožní získať späť pomernú časť prestávkovaných peňazí späť vo forme bonusu – pre viac informácií na túto tému si môžete prečítať náš článok, zameraný na Tipsport bonusy.

 

Iné ponuky a promo akcie

Uvítací bonus tipsport

Bonusy pre nováčikov sú síce fajn, ale čo my, oddaní stávkari, ktorí už na Tipsporte otočili nejeden tiket? Nezúfajte, aj pre vás je na Tipsport.sk stávkovanie o niečo krajšie. Aké bonusy a promo akcie Tipos ponúka skúseným hráčom?

Vernostný program

Pomocou tohto programu môžete priebežne zbierať body a odmeny, jednou z ktorých sú napríklad aj nulové manipulačné poplatky.

Sociálne odmeny

Obdoba skaut programu, stačí sledovať profily Tiposu na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram, zdieľať vaše tikety alebo analýzy a za každého nového stávkara dostanete pomerne lukratívnu odmenu v podobe netov do hry.

Súťaže

Bookmaker sa snaží byť čo najbližšie k zákazníkom, preto organizuje neustále nové súťaže (Tipovačka, Pyramída, TIPLIGA alebo súťaže v live stávkach) s lukratívnymi cenami, čo robí Tipsport tipovanie ešte zaujímavejším.

 

Tipsport platobné metódy

Môžeme si všimnú ť, že viac, ako hociktorá iná stávková kancelária na Slovensku chce Tipsport stávkovanie cez internet priblížiť čo najväčšej skupine ľudí – možnosti vkladov aj výberov sú na slovenské pomery pomerne široké, na svoje si prídu aj stávkari používajúci Paysafecard alebo Skrill.

Vklady

Výbery

Platobná karta

Bankový prevod na účet

Internetbanking

Skrill

Vklad v hotovosti na pobočke

Paysafecard

Paysafecard

Hotovosť na pobočke

Skrill

Vklad cez SMS

 

Tipsport mobilná aplikácia pre Android a iOS

Tipsport mobilná aplikácia pre Android a iOS

Pre ešte lepšie online tipovanie Tipsport predstavil mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná pre Android aj iOS (Apple). O aplikácii sa môžete dočítať viac v našej recenzii.

Tipsport aplikácia pre Android

Používatelia tohto systému sa nemusia vôbec báť, aj napriek tomu že Google S tore nepodporuje stávkové appky, sťahovanie zo stránky a inštalácia sú rýchle a bezpečné.

Tipsport aplikácia pre IOS

Fanúšikovia spoločnosti Apple tento problém riešiť nemusia vôbec, aplikácia Tipsport SK je voľne stiahnuteľná z App Store.

 

Kurzové stávkovanie

Live stávky tipsport

Ako zavedená stávková kancelária ponúka Tipsport stávkovanie na rozsiahlu ponuku rôznych kurzov a príležitostí, fantázii sa tu naozaj medze nekladú – od klasických športov, ako je futbal až po stávky na spoločenské udalosti (napríklad voľby) alebo e-športy. Súčasná ponuka:

 • Futbal
 • Hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Stolný tenis
 • Americký futbal
 • Box
 • Hádzaná
 • Kriket
 • Skoky na lyžiach
 • Volejbal

Tieto športy sú naviac doplnené spomínanými spoločenskými stávkami (momentálne napríklad na prezidentské voľby v USA 2024) a e-športy (napr. turnaje v Counter Strike).

 

Live stávky

Live
Pre live tipovanie Tipsport prináša rovnako solídnu a zaujímavú ponuku, ktorá je často podporená aj ďalšou veľkou pýchou tejto stávkovej kancelárie – live prenosmi športových udalostí. Takto si môžete dopriať sledovanie vašich obľúbených zápasov priamo v appke, zdarma a v dobrej kvalite, zatiaľ čo uzatvárate rýchle live stávky, sledujúc hru. Live časť je neustále plná stávkových príležitostí a na stránke Tipsport ju môžete aj vhodne odfiltrovať tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám – ak napríklad chcete zobraziť iba zápasy s live prenosom alebo zápasy, týkajúce sa bonusových akcií, môžete tak urobiť jedným kliknutím. Celkovo ponúkajú live stávky pomerne zaujímavé kurzy a pre hráčov, ktorí majú hru prečítanú, tak môžu byť skutočne lukratívne.

 

Kurzy a stávkové príležitosti v Tisporte

Bookmaker zaraďuje do ponuky rôzne typy tiketov. Najjednoduchší je tzv. sólo tip – tiket iba s jedným zápasom. Hodnota možnej výhry sa vypočíta ako súčin vkladu s kurzom. Ďalší typ stávky je AKU stávka – tiket s 2 až 60 príležitosťami. Extratip je typ tiketu, pri ktorom je možné vyhrať aj pri jednom chybnom tipe. Okrem toho sú tu tiež ešte kombinované stávky, maxikombinované a prídavné tipy, každé s o svojimi špecifikami.

Okrem toho prináša Tipsport aj solídnu ponuku rôznych stávkových príležitostí. Napríklad pri futbalových zápasoch si môžete tipnúť na výsledok, strelcov, počet gólov, výsledok polčasov, handicapy, ale aj počet rohov, žltých kariet v zápase, atď. P ri tenise ponúkajú okrem stávok na presný výsledok aj možnosť tipnúť si na víťazov jednotlivých setov, na celkový počet gemov v zápase/sete alebo tip na to, či bude v zápase dosiahnutý tie-break.

V ponuke sú aj exotickejšie formy stávkovania, ako napríklad ázijský hendikep, na druhú stranu však zamrzí mierne obmedzená ponuka odvodených stávok s rýchlym prístupom.

 

Zhrnutie

Vo všeobecnosti sa dá Tipsport hodnotiť, ako skutočne solídna stávková kancelária, ktorá spája pod jednou strechou tradíciu a inováciu a prináša tak slovenským stávkarom to najlepšie z oboch svetov. Pri stávkovaní s touto spoločnosťou sa tipéri môžu spoľahnúť na dobré meno a povesť tejto kancelárie a ponuka športov a stávkových príležitostí je do ladená na mieru každému jednému nadšencovi. Tipsport však zároveň nespí na pomyselných vavrínoch a dbá na to, aby svojim klientom neustále prinášal vzrušujúce novinky – či už vo forme bonusov, live stávkovania alebo vychytanej appky pre mobilné stávkovanie v pohybe. Okrem pár menších chybičiek krásy tak nemáme stávkovej kancelárii Tipsport čo vytknúť a môžeme ju vrelo odporučiť.

FAQ. Často kladené otázky