100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Betring SK Stávková Kancelária: RECENZIA a hodnotenie

4.5/5
100% vkladu až do 2000€
Výhody
  • Bet na nás
  • Mobilná aplikácia
  • Live stream
  • 24/7 zákaznícka podpora
  • Cashout
Nevýhody
  • Málo športov na výber
  • Ťažké podmienky prestávkovania uvítacieho bonusu
Valentin Darechkin
Valentin Darechkin - CCO
   

Betring je najnovší prírastok medzi slovenskými stávkovými kanceláriami, pôsobiaca od roku 2021. Firmu prevádzkuje SZRT Slovakia, ktorá patrí pod maďarskú národnú lotériu Szerencsejáték Zrt, založenú v 1991. BetRing bookmaker priniesol na Slovensko atraktívne kurzy a preto popularita tejto platformy stále rastie, aj vďaka jej aktivite na sociálnych médiách. Stávková kancelária zatiaľ síce funguje bez online kasína ale pre alternatívnu zábavu prináša, ako prvá fantasy športy. Táto krátka BetRing recenzia vám v krátkosti vysvetlí registračný proces, uvítacie a iné bonusy a spôsoby vkladov a výberov. Ukážeme vám ktoré všetky stávky tento bookmaker ponúka a, ktoré športy sú v ponuke na tipovanie.

Betring stávková stránka
📣 Oficiálna webová stránkaBetring.sk
🎁 Uvítací bonus100% vkladu až do 2000€
⚽️ Sports20+
💳 Spôsoby platbyPlatobná karta, Skrill, Paysafecard
📱 AplikáciaÁno
👥 Služby zákazníkomPravidelné
✅ Licenciu na TipsportSlovenská licencia

 

Dôveryhodnosť

BetRing tipovanie je chránené a regulované slovenským Úradom pre reguláciu hazardných hier, čo znamená, že hráči sú plne chránený slovenskou legislatívou. BetRing teda určite nepatrí medi scam platformy, ktoré sa v poslednej dobe snažia napriek jurisdikčným zákazom pretlačiť na slovenský trh. Prevádzkovateľ je držiteľom individuálnej licencie číslo: 000528/2021, ktorá je na nevyhnutná na prevádzkovanie všetkých online hazardných hier na Slovensku. Registrácia a finančné transakcie v BetRing taktiež spĺňajú potrebné európske normy GDPR / AML. Namiesto vytvorenia novej, neoskúšanej stávkovej platformy, sa BetRing dev tím spoliehal na platformu od zabehnutej anglickej spoločnosti FSB.

 

Uvítací bonus BetRing

Uvítací bonus BetRing
BetRing ponúka novým hráčom uvítací bonus a nezáleží na tom akým spôsobom vložíte svoje peniaze. Na športové stávkovanie máte o 100% vkladu navyše, až do maximálnej výšky bonusu 2000 eur. Bonus bude pripísaný v podobe reálnych peňazí, v troch fázach, priamo na hráčsky účet. V prvej fáze bude potrebné prestávkovať trojnásobne prvý vklad, za čo hráč obdrží 30% z prvotného vkladu, v maximálnej výške 600 eur. V druhej fáze bude bude hráč odmenený rovnako, po 6x prestávkovaní. V poslednej fáze je hodnota bonusu 800 eur. Na získanie tretej časti bonusu je potrebné 10 násobné pretočenie prvého vkladu. Do pretáčania sa kvalifikujú tikety s celkovým kurzom 5.0+. Podmienky sú síce náročnejšie, ako u konkurencie, no BetRing to kompenzuje časom dostupnými na pretočenie.

 

Iné BetRing bonusy a promo akcie

Iné BetRing bonusy a promo akcie

Ďalší zaujímavý bonus v u tohto bookmakera je jeho „Bet na nás”. Je to bonus, ktorý hráči získavajú za aktivitu na svojom konte, teda čím viacej hráč podáva, tým častejšie je týmto bonusom odmeňovaný. Hráčom sa pridule na základe výhier vo Fantasy hrách, Sportmaster, nazbieraných bodov vo vernostnom programe, po splnení špecifických súťaží a vždy po dosiahnutí ďalšieho levelu v BetRing Ceste víťaza. Stávka funguje jednoduchým spôsobom, povedzme, že si podáte ticket v hodnote 20 eur s celkovým kurzom 3. Ak ho vyhráte získate váš čistý zisk bude 60 – hodnota „stávky na nás”, takže vaša čistá výhra bude 40 eur.

 

Registrácia BetRing

Ako sa zaregistrovať na Betring?

Registrácia v stávkovej kancelárii BetRing je štandardná ako inde a trvá iba niekoľko minút. Stiahnite si mobilnú aplikáciu alebo sa zaregistrujte na oficiálnej web stránke www.BetRing.sk. Kliknite na registráciu a vyplňte všetky potrebné osobné údaje. Po verifikácii sa môžete prvýkrát prihlásiť do vašeho konta a uploadovať osobné dokumenty na ukončenie KYC procesu.

 

Vklady a výbery

Stávková kancelária BetRing online bohužíaľ ponúka zatiaľ iba tieto 3 možnosti vkladov a 1 výber, prostredníctvom bankového prevodu. V tomto smere si myslíme, že by v BetRing mali určite zabrať. V dnešnej dobe čakať na výber financií je obrovské riziko straty klientov. V nasledujúcej tabuľke si môžete porovnať všetky dostupné možnosti vkladov a výberov a poplatky s nimi spojené.

Spôsob vkladu

Trvanie vkladu

Trvanie výberu

Minimálny vklad (EUR)

Poplatok

Visa / MasterCard

pár minút

N/A

10

0

Internet Banking

pár minút

N/A

10

0 + poplatok banke za transakciu 2-5 EUR

Bankový prevod

do 48 hodín

do 48 hodín

10

0

 

Športové stávky BetRing

betring Uvítací bonus BetRing

BetRing tipovanie je vďaka minimalistickému dizajnu web stránky a aplikácie veľmi jednoduché a nerušené zbytočnými reklamami. Bookmaker tu ponúka klasické ale aj akumulované AKU stávky. Maximálny počet zápasov na jednom tikete je 20 a určite vás poteší, že môžete využiť funkciu „Ringbuilder”. Vďaka tomu môžete podať viaceré stávky v rámci jedného zápasu sučasne. Môžete si tak napríklad podať na výsledok hokejového zápasu, výsledok prvej tretiny, druhej tretiny a tretej tretiny v tom istom zápase. BetRing umožňuje hráčom aj predčasné „Cash-out” vyplatenie tiketu. Maximálna možná výhra športových stávok tu je 100 000 eur.

 

Živé stávkovanie

Live
BetRing po ukončení registrácie a vykonaní prvého vkladu, streamuje takmer všetky športové zápasy. To live stávkarom ušetrí veľa času, ktorý môžu radšej využiť lovením výhodných live kurzov. Je to obzvlášť praktické ak tipujete cez mobilnú aplikáciu, lebo z nej nebudete nútený odchádzať, ak potrebujete pre správne rozhodnutie sledovať zápas. Ďalšou vychytávkou live stávkovania je možnosť nastavenia automatického akceptovania všetkých zmien kurzov na vašom tikete. Bez tejto funkcie by bolo iba veľmi ťažké podať viac ako 1, maximálne 2 live stávky naraz. Alternatívou tejto funkcie je akceptácia iba kurzov, ktoré sa zvýšili, prípadne túto funkciu vôbec nepoužiť.

 

BetRing Kurzy a trhy

Bookmaker BetRing ponúka kompetitívne kurzy na slovenskom trhu. Tie sú ešte atraktívnejšie pri tipovaní „Ringbuilder” stávkami.
Výber športov je oproti najprestížnejším slovenským stávkovým kanceláriam výrazne chudobnejší, no v rámci športov, ktoré BetRing ponúka nájdete kľudne aj viac, ako 100 rôznych stávok k jednému zápasu. Dominantou platformy je futbal, hokej, tenis, basketbal a americký futbal s bedmintonom. V týchto športoch nájdete komplet všetky štátne ligové zápasy ale aj tie najprestížnejšie medzinárodne ligy a turnaje. Platforma BetRing podporuje aj tipovanie na elektronické športy a nájdete tu napríklad CS:GO, League of Legends a Rainbow Six.

 

Zhrnutie

Do tejto Betring sk recenzie sme zahrnuli krátke predstavenie tohoto nového bookmakera a priblížili sme si proces registrácie. Zistili sme čí má tento poskytovateľ licencie aj na slovenskom trhu a či je bezpečné sem vložiť financie. V prehľadnej malej tabuľke sme vypísali platobné možnosti vkladov a výberov a predstavili si aj uvítacie a iné bonusy, ktoré čakajú na nových užívateľov. Stávková kancelária BetRing je jedna z najmladších slovenských stávkových kancelárií, a preto jej úvodná ponuka športov je zatiaľ obmedzená, no hráčom to vynahrádza dobrými kurzami, a nepretržitou zákazníckou podporou. Stávkovať môžete aj naživo a na dosah ruky s perfektne optimalizovanou aplikáciou pre iOS aj Android.