100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Najlepšie hokejové stávkové stránky

Tipovanie na hokej je na Slovensku skoro také populárne ako hokej samotný. S nečakanými zvratmi a komplexnými turnajmi je táto hra ako stvorená pre tipérov, ktorým ponúka množstvo príležitostí.

hokej

Zoznam stránok na hokejové stávkovanie

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
2
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu
3
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
4
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu

Čo treba vedieť o stávkovaní na hokej

Hokejové stávkovanie patrí k jedným z najstarších a najrozšírenejších typov stávkovania. Niet sa čo čudovať, táto rýchla a vzrušujúca, ale zároveň komplexná a technická hra si priam pýta niečo, čo posunie zábavu ešte o úroveň vyššie. Ak ste v stávkovaní na hokej nováčikom, musíte sa dôkladne oboznámiť s rôznymi špecifickými faktormi hry, aby ste mohli začať tipovať čo najvýhodnejšie. V tomto článku vás oboznámime zo základnými typmi stávok, stratégiami, najznámejšími súťažami, ale aj miestami, kde svoje stávky môžete uzavrieť najvýhodnejšie a v úplnom bezpečí. Ak teda chcete získať možnosť vašu znalosť NHL alebo Extraligy pretaviť do finančných ziskov, čítajte ďalej!

tipovanie hokej

 

Ako stávkovať na hokej online

Ak ide o tipovanie, hokej funguje veľmi podobne - ako každý iný šport. Prvým krokom je zaregistrovanie si aktívneho účtu na spoľahlivej stávkovej stránke. Keď splníte tento krok , je potrebné vybrať hokejový zápas, ku ktorému sú vypísané stávkové príležitosti . V jednotlivých stávkových príležitostiach je možné vybrať tip, ktorý má vypísaný kurz. Následne si treba vybrať:

 • Súťaž – Majstrovstvá sveta v hokeji
 • Zápas – Slovensko – Švédsko
 • Stávkový trh – Výsledok zápasu
 • Tip – 1 (výhra Slovenska)
 • Kurz stávkovej kancelárie – 2.25

Potom už môžeme pokojne pokračovať v skladaní tiketu, prípadne si ho rovno podať – stávky sa dajú kombinovať pre ešte lepší kurz, ak sa však chcete držať pri zemi, výber je len na vás.

 

Top 5 stránok na stávkovanie – hokej - Slovensko

Najlepšie hokejové stranky

Nakoľko je občas problémom si vybrať tú správnu stránku pre tipovanie na hokej, pripravili sme si pre vás prehľad tých najlepších a najspoľahlivejších:

#1 Fortuna

Keď ide o hokej, tipovanie s Fortunou u vás utvrdí povesť tejto kancelárie ako solídneho hráča na s lovenskom trhu. Obrovský počet možných kombinácií, pokrytie všetkých súčasných trhov, turnajov a dynamické live stávky – Fortuna je jednoducho stávka na istotu.

Stávkové stránky fortuna

#2 Doxxbet

Ani Doxxbet nezaostáva za konkurenciou, ak ide o stávkovanie na hokej – v ponuke nájdete všetky veľké udalosti, ale aj tipy, kompenzáciu tiketov a live streaming turnajov.

Stávkové stránky kancelarie

#3 Synottip

Synottip sa dlhodobo radí medzi najlepšie hokejové stávkové stránky. Ponuka stávkových trhov je síce skôr nižšia, o to kvalitnejšia je však ponuka stávok samotných - každý si príde na svoje!

Stávkové stránky synottip

#4 Tipsport

Tipsport sa pri stávkovaní na hokej môže pochváliť svojou povestnou tipérskou komunitou, kde nájdete nejedného na slovo vzatého odborníka, ale aj širokou ponukou stávkových trhov v najrôznejších svetových ligách a live prenosmi zápasov z turnajov.

Stávkové stránky typsports

#5 Niké

V prípade hokeja Niké pokrýva všetky aspekty – stávkové príležitosti z najlepších svetových súťaží, prehľadnú stávkovú ponuku, najširšiu ponuku kurzov, live tipovanie, výsledky, štatistiky, matchradar a oveľa viac.

Stávkové stránky nike

 

Užitočné tipy a stratégie pri stávkovaní na hokej

Kurzy na hokej sú počas hokejovej sezóny každý večer viditeľné v tabuľkách . S toľkými možnosťami sa musíte už len uistiť, že si vytvoríte najlepšie stávkové stratégie vďaka týmto cenným tipom :

 • Porovnávanie – Začnite meraním jednotlivých silných a slabých stránok každého tímu a ich porovnaniami so súpermi. Predpokladajme napríklad, že tím hrá síce fyzicky, ale často sa preto ocitá na trestnej lavici. V takom prípade môže byť zápas proti jednému z najlepších presilovkových útokov skutočne problematickým. Rovnako sa môže tím so slabou obranou dostať do problémov oproti súperovi s aktívnou útočnou skupinou.
 • Zranenia - Pri stávkovaní na hokej hrajú zranenia obrovskú úlohu. Vyčerpávajúca povaha hry a opotrebovanie hráčov z náročných zápasov ich môžu vyradiť zo zostavy na dlhé aj krátke časové obdobia. Tipéri by preto mali preskúmať, ako zranený hráč zmení dynamiku tímu a do akej miery závisí úspech celého tímu od tohto chýbajúceho dielika.
 • Pohyb kurzov - Celkové súčty a ich kurzy majú tendenciu stúpať počas dňa, preto sa zvyčajne odporúča, aby ste svoje celkové stávky uzavreli pomerne skoro. Osobitnou výnimkou je v tomto prípade live betting – tu je načasovanie ešte dôležitejšie, avšak iným spôsobom.

 

Najpopulárnejšie stávkové trhy v hokeji

 • Stávky na Majstrovstvá sveta v hokeji – celkové umiestnenie tímu v základnej skupine alebo v celkovej súťaži
 • Stávka na strelca gólu – odhadnite, či konkrétny hráč strelí gól
 • Stávka na víťaza – určite správne, ktorý tým bude výherný a vyhrajte
 • Stávka na výsledok – odhadnite konečný stav zápasu
 • Handicapy proti favoritom – od klasických až po handicapy v rámci jednotlivých tretín
 • Súčty nad/pod – stávky na počet gólov v zápase
 • Stávky na tretiny – stávková kancelária Tipsport ponúka rovnaké množstvo u predzápasových stávok a tiež u každej tretiny zvlášť
 • Stávky na strelcov zápasu – v posledných rokoch jedna z najobľúbenejších stávok na hokej. K jej popularite prispelo i veľké množstvo LIVE prenosov a možnosť vidieť svojho hráča priamo v akcii

hokejové stávkové stránky

 

Live stávky na hokej

Live stávky sa v spojitosti s hokejom tešia stále väčšej obľúbenosti a online stávkové stránky ich preto stále častejšie zaraďujú do svojho stáleho repertoára. Medzi stávkarmi sa tešia obľube napríklad stávky na víťaza prebiehajúcej tretiny či celého zápasu s dramaticky upravenými kurzmi. Prípadne stávky na to, kto strelí najbližší gól alebo koľko gólov ešte bude strelených v prebiehajúcom zápase. Okrem už zmienených sa live dajú uzatvárať aj handicapové stávky pre ešte väčšie vzrušenie . Najväčším trhákom sú však stávky na gól, strelený v poslednej minúte pri nerozhodnom stave. Tie vám zaručia, že budete očami visieť na každom jednom pohybe hráčov na obrazovke.

 

Najpopulárnejšie hokejové turnaje pre stávkarov

Hokej je populárny po celom svete a kvalitné ligy - hodné sledovania aj stávkovania - môžeme nájsť v mnohých štátoch, existuje však pár turnajov, ktoré sa tešia popularite celosvetovo. Okrem toho je tu samozrejme aj naša vlastná súťaž, v ktorej si napriek slovám pochybovačov viete stále nájsť niečo magické – plusom je samozrejme blízkosť.

Majstrovstvá sveta v hokeji

Jednoznačne najpopulárnejší hokejový sviatok, usporadúvaný raz ročne medzi národnými tímami, zloženými z najlepších a najpopulárnejších hráčov

NHL

Najznámejšia liga plná zvučných mien, v ktorej môžete vždy nájsť aj pár hviezd z našich končín. Súboj o Stanleyho pohár vám vždy zaručí napínavé sledovanie a množstvo stávkových príležitostí.

Extraliga

Naša najvyššia domáca liga, takisto plná kvalitného hokeja, ostrých súbojov a hráčov, s ktorými ste mohli chodiť do školy.

KHL

Pod vplyvom súčasných udalostí trochu otrasená, stále však kvalitná a sledovateľná liga, v ktorej sme mohli donedávna vidieť aj tímy a hráčov zo Slovenska.

 

Najlepšie stávkové kurzy na hokej

Pri športových podujatiach sa zvyčajne rozlišuje medzi favoritom (označuje vedúci, populárny tím) a smoliarom (označuje menej obľúbeného súpera). Keď sa favorit stretne so smoliarom, kurz je vždy vyšší pre smoliara a nižší pre favorita.

Povedzme, že podáme tiket v ktorom bude tento vybraný tip s kurzom na Slovensko 2.25 a rozhodneme sa podať tiket za 50€. 50 x 2,25 = 112,5€, čo je možná výhra za správny tip (zisk 62,5€).

Okrem stávok na víťaza existujú aj rôzne iné stávkové príležitosti. Každá z nich je vybavená vlastným kurzom. Tipy na rôzne hokejové zápasy, resp. ich stávkové príležitosti, je možné kombinovať aj na jeden tiket.

 

3 najlepšie mobilné appky pre hokejové stávkovanie na Slovensku

tipovanie hokej

Tipovanie na hokej môžete dnes kvôli jeho obľúbenosti nájsť dnes už aj v apkách – prinášame vám preto prehľad tých najlepších, ktoré sú aktuálne dostupné.

#1 Tipsport

Aplikácia od rokmi overenej stávkovej spoločnosti, ktorá do hokeja prináša svoju povestnú komunitu, live prenosy, audio komentár a veľa ďalších vychytávok, ktoré im ostatné aplikácie môžu iba závidieť.

#2 Niké

Kvalitná a užívateľsky prívetivá aplikácia, v ktorej nájdete celú rozsiahlu ponuku pre hokej tipovanie, množstvo informácií, podstatných pre správne nastavenie vašich stávok a vynikajúci vizuál.

#3 Doxxbet

Výborne zvládnutá aplikácia, ktorá ponúka live tracker hokejových zápasov, live stávkovanie a intuitívne ovládanie, škoda však chýbajúcich live prenosov.

 

Platobné metódy pre online hokejové stávky

Platobné metódy

Platobné metódy patria medzi často prehliadané, ale nemenej dôležité aspekty stávkovania na hokej. Je pravda, že väčšina tipérov by najradšej tento krok preskočila a vrhla sa rovno do vĺn zábavných stávok. Faktom však zostáva, že ak chcete tipovať online, peniaze sa na váš účet nejak dostať predsa musia. Aké sú najrozšírenejšie platobné metódy medzi hokejovými stávkarmi? Odpoveď nájdete v zozname nižšie.

Platobné karty

Dlhodobo najpopulárnejšia metóda platby na Slovensku vôbec, platobné karty spájajú jednoduchosť a dostupnosť v jednom. Napokon, drvivá väčšina z nás sa za posledný rok od svojej plastovej kartičky nepohla na viac ako 5 metrov. Nevýhodou tejto metódy však môže byť nedostatočná rýchlosť prevodu, ale aj nutnosť viesť si účet v banke.

Bankové prevody

Rovnako obľúbená metóda, ktorá už dnes však pôsobí trošku zastaralo – zdĺhavé vypĺňanie údajov, pri ktorých sa môžete kľudne aj pomýliť a následné dlhé čakanie na pripísanie platby na váš hráčsky účet – to všetko už odradilo od využívania tejto metódy nejedného tipéra.

Paysafecard

Metóda, ktorej obľúbenosť rastie v posledných rokoch doslova raketovo a zaradila sa na zoznam preferovaných metód mnohých stávkových kancelárií, ktoré idú s dobou – výhodou Paysafecard je rýchlosť, bezpečnosť a možnosť si kartu zakúpiť bez toho, aby ste sa museli vzdať svojich osobných údajov.

Skrill

Ďalšia z metód, ktoré u nás patria skôr k okrajovým, ale ich obľúbenosť rastie – Skrill môže ponúknuť okamžité prevody, nízke poplatky a po novom dokonca aj integrovanie kryptonákupov.

Najlepšie stávkové kancelárie na hokej

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky