100% Bonus do v├Ż┼íky a┼ż 130ÔéČ
Receive

Fortuna bonus za registráciu

Uv├ştac├ş bonus 20ÔéČ
Z├şskajte bonus

Predstav├şme si Fortuna bonus za registr├íciu a ─Ćal┼íie in├ę bonusy spojen├ę s registr├íciou. St├ívkov├í kancel├íria Fortuna jednou z prv├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş na Slovensku, a z├írove┼ł patr├ş medzi najob─ż├║benej┼íie na trhu. Svojimi atrakt├şvnymi kurzami na ┼íportov├ę udalosti u┼ż nal├íkali do svojej platformy stovky tis├şce ┼íportov├Żch st├ívkarov, a to nielen na dom├ícom trhu. V tejto kr├ítkej recenzii sa dozviete ak├ę bonusy m├í tento bookmaker pripraven├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş sa rozhodn├║ u nich zaregistrova┼ą, a otestova┼ą svoje ┼íportov├ę znalosti. Fortuna vstupn├Ż bonus a in├ę bonusy rozoberieme v texte ni┼ż┼íie.

 

Fortuna vstupn├Ż bonus na ┼íportov├ę st├ívky

Fortuna vstupn├Ż bonus, u┼ż svojim n├ízvom prezr├ídza, ┼że pon├║ka bonus pri vstupe na platformu. Vstupom je v┼íak samozrejme myslen├í registr├ícia v tejto st├ívkovej kancel├írii. Je to v podstate ├║plne prv├Ż bonus, ktor├Ż je pripraven├Ż pre ak├ęhoko─żvek novo registrovan├ęho u┼ż├şvate─ża platformy. Fortuna registracny bonus odme┼łuje ┼íportov├Żch st├ívkarov po ich prvom vklade, a┼ż do 100% hodnoty vlo┼żenej ─Źiastky.

Suma, ktor├║ vlo┼ż├şte z├íle┼ż├ş na v├ís, no maxim├ílna mo┼żn├í hodnota takto pridelen├ęho bonusu je 1000 eur. Mysl├şme si, ┼że to je celkom slu┼ín├í ─Źiastka, ktor├í v├ím istotne pom├┤┼że pri zoznamovan├ş sa s platformou. Tento bonus budete m├┤c┼ą vyu┼żi┼ą na ktor├ęko─żvek ┼íportov├ę st├ívky, pr├şpadne si ho nesk├┤r vytiahnu┼ą na svoje bankov├ę konto alebo osobne v hotovosti, na ktorejko─żvek kamennej pobo─Źke tejto st├ívkovej kancel├írie.

Fortuna bonu

Vstupn├Ż bonus fortuna m├í navy┼íe bonus k prvej st├ívke. Ak si prv├Żkr├ít vlo┼ż├şte na hr├í─Źske konto minim├ílne 10 eur, ─żubovo─żnou met├│dou, a n├ísledne si za nich pod├íte ┼íportov├Ż tiket s minim├ílnym kurzom 2.0, bude v├ím na Fortuna ├║─Źet do 24 hod├şn automaticky prip├şsan├Żch 20 eur, ktor├ę m├┤┼żete ─żubovo─żne v r├ímci platformy vyu┼żi┼ą. Okrem tohto registra─Źn├ęho mini-bonusu tu b├Żvaj├║ aj pravideln├ę bonusy ku vkladu a st├ívky bez rizika. Fortuna bonus zah┼Ľ┼ła aj v├şkendov├ę a sez├│nne bonusy s turnajmi so zbieran├şm bodov, ktor├ę sa zapisuj├║ do turnajov├ęho rebr├ş─Źku o hodnotn├ę ceny.

Promo k├│dy

St├ívkov├í kancel├íria Fortuna bohu┼żia─ż nepracuje s promo k├│dmi, ktor├ę by ste mohli uplatni┼ą v ich aplik├ícii alebo na webstr├ínke. Rovnako tu nie je Fortuna bonus bez vkladu, ktor├Ż je ─Źasto vyh─żad├ívan├Żm bonusom najm├Ą za─Ź├şnaj├║cimi st├ívkarmi. Nestr├ícajte teda ─Źas googlovan├şm ÔÇťplay fortuna no deposit bonus codeÔÇŁ, nako─żko tento bookmaker tieto bonusy neposkytuje.

 

Ako si uplatni┼ą vstupn├Ż bonus fortuna

N├írok na tieto bonusy m├í, po jednoduch├Żch splnen├ş podmienok, ├║plne ka┼żd├Ż hr├í─Ź. V prvom rade sa potrebujete zaregistrova┼ą v st├ívkovej kancel├írii Fortuna, ─Źi u┼ż prostredn├şctvom webstr├ínky alebo mobilnej aplik├ície. Na to aby ste boli kvalifikovan├Ż z├şska┼ą vstupn├Ż bonus Fortuna, ho budete musie┼ą na platforme ru─Źne aktivova┼ą, najnesk├┤r v┼íak do 10 dn├ş od ukon─Źenia registr├ície. Po aktiv├íci├ş Fortuna bonus, budeme ma┼ą ─Źas ─Ćal┼í├şch 10 dn├ş na vykonanie prv├ęho vkladu na va┼íe hr├í─Źske konto. Po─Źas tejto doby nez├íle┼ż├ş, v ktor├Ż de┼ł si konto dobijete. Taktie┼ż nez├íle┼ż├ş na sume, ani sp├┤sobe dobitia konta.

 

Fortuna bonus pri registr├ícii – podmienky udelenia bonusu.

Potom ─Źo ste sa zaregistrovali a stihli kvalifikova┼ą na uplatnenie Fortuna bonus pri registr├ícii, sa m├┤┼żete po prvom vklade pusti┼ą do splnenia v┼íetk├Żch podmienok, ktor├ę s├║ nevyhnutn├ę na samotn├ę pridelenie bonusu.

  • Klient m├í celkovo 10 dn├ş od registr├ície na aktiv├íciu bonusu
  • Bonus Fortuna, vo v├Ż┼íke svojho prv├ęho vkladu, sa ude─żuje iba v rozmedz├ş od 10 eur do 1000 eur
  • Prv├Ż vklad mus├ş by┼ą vlo┼żen├Ż do 10 dn├ş od aktiv├ície bonusu
  • ─îiastka, ktor├í bola vlo┼żen├í pri prvom vklade mus├ş by┼ą 14x prest├ívkovan├í. To znamen├í, ┼że ak vlo┼ż├şte 100 eur, mus├şte prest├ívkova┼ą celkovo 1400 eur aby v├ím bol bonus pripo─Ź├ştan├Ż na hr├í─Źske konto
  • Do celkovej sumy prest├ívkovania sa zapo─Ź├ştavaj├║ iba vyhodnoten├ę tikety, s minim├ílnym kurzom 2.0. St├ívky na elektronick├ę ┼íporty sa do celkovej sumy prest├ívkovania nepo─Ź├ştaj├║
  • Na prest├ívkovanie sumy, potrebnej k udeleniu bonusu, m├í ka┼żd├Ż hr├í─Ź 90 dn├ş
  • ├Üplne znenie podmienok n├íjdete na ofici├ílnej web str├ínke Fortuna

 

Zhrnutie

Tento slovensk├Ż bookmaker, s dlhoro─Źnou trad├şciou, je vyh─żad├ívan├Ż medzi st├ívkami najm├Ą pre atrakt├şvne kurzy a pon├║kan├ę ┼íportov├ę trhy. V┼íetk├Żm svojim hr├í─Źom pon├║ka bonusy na dennej, t├Ż┼żdennej a kvart├ílnej b├íze. Pre nov├Żch u┼ż├şvate─żov m├í v┼íak zop├ír extra bonusov navy┼íe. Vstupn├Ż bonus Fortuna v├ím k prv├ęmu vkladu, po splnen├ş podmienok, prip├ş┼íe a┼ż o 100% vkladu navy┼íe. Podmienky splnenia bonusu s├║ s├şce oproti in├Żm bookmakerom tro┼íku n├íro─Źnej┼íie, no Fortuna v├ím poskytne na splnenie podmienok prest├ívakovania a┼ż 90 dn├ş.

Z├şskajte bonus
Autor
Jakub Ondruska
Po vy┼ítudovan├ş odboru ┼żurnalistika na Univerzite Komensk├ęho v Bratislave pretavil Jakub svoju celo┼żivotn├║ l├ísku k ┼íportu a v┼íetk├ęmu okolo neho do svojej pr├íce, p├şsan├şm ─Źl├ínkov do viacer├Żch ├║spe┼ín├Żch ┼íportovo zameran├Żch magaz├şnov.
Hodnotenie ─Źl├ínku
4/5
1 hlas
Komis├ír pre hazardn├ę hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
FAQ. ─îasto kladen├ę ot├ízky