100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Bonus Fortuna

(1)
Filter
  • Bonus
    Uvítací bonus 20€
    Predstavíme si Fortuna bonus za registráciu a ďalšie iné bonusy spojené s registráciou. Stávková kancelária Fortuna jednou z prvých stávkových…

Bonus Fortuna

Stávková kancelária Fortuna patrí medzi najznámejšie na Slovensku. Dokazuje to dlhé roky aj jej online forma, portál iFortuna – okrem iného aj štedrou ponukou bonusov, ktoré tu môžete získať. Okrem tradičných uvítacích bonusov, ktorých výška vás v porovnaní s inými môže príjemne potešiť, je ponuka naozaj rozmanitá. Kancelária drží krok s dobou a neustále inovuje – nájsť tu môžete napríklad Fortuna bonus ponuku, spojenú s najväčšími športovými sviatkami súčasnosti, ako sú napríklad Majstrovstvá sveta vo futbale a iné aktuálne udalosti . Okrem toho je iFortuna zameraná tiež na iné druhy online hier, niektoré bonusy preto môžete v prípade záujmu aj kombinovať.

Typ bonusu, ktorý nájdete vo Fortune

Fortuna: typy bonusov

Poďme sa teda pozrieť na to, aké bonusy môžete momentálne získať. Jedno menšia sklamanie sa týka našej najobľúbenejšej kategórie – ako hráča vás určite zamrzí, že Fortuna bonus bez vkladu momentálne neponúka. N ikto však netvrdí, že sa to v budúcnosti nezmení, preto raz za čas nezabudnite vyhľadať heslo „play fortuna no deposit bonus code“ . Okrem tohto je však momentálne základná ponuka pomerne solídna, nakoľko pozostáva z tzv. 50/50/50.
fortuna bonus

Stávka bez rizika v hodnote 50€

Podanie prvej stávky je úplne bez rizika, ak bude vaša stávka nevýherná, peniaze sa vám vrátia na účet.

50 voľných zatočení

Bonus je zaujímavý skôr pre online hráčov ako tipérov, ale stále atraktívny
– čím viac vložíte na účet v rámci prvého vkladu, tým viac voľných zatočení získate.

50€ kredit

Pre získanie bonusu treba uzatvoriť stávky v hodnote prvého vkladu s kurzom aspoň 1,6 a to do 10 dní.

Komisár pre hazardné hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky