100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Stávkové stránky s PayPal na Slovensku

V tomto článku si urobíme prehľad o možnosti využívania tejto Paypal pre online stávkovanie. A k teda z nejakého dôvodu zvažujete alternatívu k tradičným kartám alebo bankovým účtom, rozhodne odporúčame si prečítať tento článok.

paypal

Stávkové stránky, ktoré používajú PayPal

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
2
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
3
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu

PayPal a zabezpečenie

Pri akýchkoľvek peňažných prevodoch je bezpečnosť samozrejme na prvom mieste – nezáleží predsa, ako rýchlo vám peniaze cinknú na účet, ale ide hlavne o to, či tam dorazia v poriadku a vy tak môžete platobnú metódu využívať bez zbytočných obáv. PayPal je z tohto hľadiska pomerne robustnou možnosťou, nakoľko na bezpečnosť dbajú na každom kroku. Dvojstupňové overovanie, ochrana transakcií moderným end-to-end šifrovaním a dôraz na monitorovanie podozrivých transakcií zo strany PayPalu vám môžu priniesť istý počet bezpečia - a to aj napriek tomu, že žiadne zabezpečenie nie je 100%-né. Z hľadiska bezpečnosti je však rovnako dôležité, aby ste dodržiavali isté zásady (nezdieľanie hesla, neprihlasovanie sa do svojho účtu cez nezabezpečenú Wi-Fi sieť, neotváranie phishingových emailov) – ak to však zvládnete, môžete PayPal využívať v relatívnej pohode.

Stávkové stránky s PayPal

 

PayPal SK - limity, rýchlosť, poplatky

Pre bežné účty služby PayPal je minimálna suma transakcie 0,01 USD a maximálna suma transakcie 4 000 USD (alebo ekvivalent vo vašej mene). Čo sa týka poplatkov, po najnovšom upravení sadzieb v júni 2022 sa poplatky za okamžitý prevod zvyšujú na 1,75 % za prevod na prepojený bankový účet s minimom 0,25 USD a max. 25 USD (zvýšenie z 1,5 % s minimom 0,25 USD a max. 15 USD). Dobrou správou však je, že za tento poplatok uvidíte svoje peniaze na hráčskom účte v podstate okamžite – prevod trvá u väčšiny partnerov len pár sekúnd od potvrdenia transakcie a iba výnimočne sa stane, že by ste museli čakať viac ako hodinu.

Limity0,01$ - 4000$
RýchlosťOkamžitá
PoplatkyPoplatok za vklad - zdarma
Poplatok za výber (účet)– zdarma
Poplatok za výber (karta) – 2€
Poplatok za prevod (medzinárodný) – zdarma
Poplatok za prevod (domáci) – zdarma
Poplatok za menový prevod – navýšenie výmenného kurzu o 3%
Poplatok za príjem platby - zdarma

 

Stávkové kancelárie využívajúce PayPal

Najlepšie športové stávky prijímajúce PayPal

Čo sa týka reálenj využiteľnosti, na Slovensku PayPal stávkové stránky ešte rozhodne nemajú takú silnú oporu, ako je tomu zvykom v zvyšku sveta alebo aj Európy. Spomedzi tých najobľúbenejších a najviac využívaných, ako sú Tipsport, Fortuna alebo Doxxbet - možnosť využitia služby PayPal neponúka ani jedna, čo je na jednu stranu pomerne prekvapivé, na stranu druhú to však poukazuje na istú konzervatívnosť u Slovákov samotných. A skutočne, ak sa pozrieme na štatistiky, uvidíme, že najväčšej popularite sa u nás stále tešia platobné karty a prevody a menej štandardné platobné metódy sa u nás etablujú len ťažko. Ako aplikáciu môžete použiť službu Paypal.

V budúcnosti sa však dá očakávať, že tento stav sa zmení – svet platobných metód sa v súčasnosti do značnej miery vyvíja smerom od tradičných bankových inštitúcií a nová generácia hráčov má iné nároky ako predošlá. Dá sa teda predpokladať, že sa dočkáme a stávkové stránky prijímajúce PayPal uvidíme aj u nás – lastovičkou je v tomto prípade zahraničná bet365, ktorá sa však zatiaľ neteší takej obľube ako tradičné značky na našom trhu.

 

Ako si vložiť peniaze na účet cez PayPal

paypal betting sites

Vkladanie peňazí na účet prebieha prostredníctvom služby PayPal naozaj jednoducho a priamočiaro. Ak máte vytvorený účet a vaša stránka PayPal podporuje, postup je nasledovný:

  1. Na stránke stávkovej kancelárie prejdite do zložky „Vklad“. Z platobných metód vyberte PayPal
  2. Zadajte sumu, ktorú chcete vložiť. Následne vás stránka presmeruje cez pop-up okno priamo na Paypal
  3. Zadajte vaše prihlasovacie údaje. Overte svoju totožnosť dvojstupňovým overením a potvrďte transakciu
  4. Následne už len stačí počkať pár sekúnd alebo minút a prostriedky by mali byť viditeľné na vašom účte.

 

PayPal bonusy

Nakoľko nie je táto metóda v našich končinách rozšírená, nenájdete ani stávkové stránky, ktoré by za PayPal stávkovanie ponúkali bonusy alebo špeciálne promo akcie, čo je škoda, nakoľko ani toto nie je vo svete neobvyklé. Na Slovensku však väčšinou nie sú bonusy či promo akcie spojené s jednou platobnou metódou. Stretnúť sa môžeme najmä s prípadmi, kedy si online stávková kancelária určí, ktoré platobné metódy sú z danej promo akcie vylúčené a tak musíte pre zapojenie sa využiť niektorú inú. Stávkovanie zápasov cez PayPal teda zväčša neprináša exkluzívne promo akcie, s rozvojom využívania tejto služby však môžeme predpokladať, že sa ich raz dožijeme aj my.

Najlepšie stávkové kancelárie prijatie PayPal

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

Populárne športy, na ktoré si môžete vsadiť cez PayPal

Len pre zaujímavosť (a pre budúcnosť) v tejto časti spomenieme športy, na ktoré ľudia najradšej stávkujú prostredníctvom služby PayPal.

Basketbal

Skutočnou základňou tohto športu, basketbal a rovnako aj sídlo obrovskej tipérskej komunity je Severná Amerika, teda hlavne USA a Kanada, kde sa odohráva povestná NBA. PayPal je dlhodobo sponzorom niekoľkých tímov tejto súťaže, nie je sa preto čo čudovať, že je medzi stávkarmi naozaj obľúbený.

Hokej

Ďalší zo športov obľúbených stávkarmi v amerických štátoch, kde sa PayPal teší mimoriadnej obľube, ukazuje sa, že jeho užívatelia si na hokej stavia často a veľmi radi, čo ukazujú aj promo akcie na hokejové eventy, ktoré ponúkajú za využívanie PayPal-u bonusy.

Futbal

Žiadne prekvapenie sa nekoná - tento všeobecne obľúbený šport a cieľ mnohých stávkarov sa teší obľube aj u tých, ktorí si svoje stávkovanie užívajú prostredníctvom PayPal-u. Pomáha tiež, že stránky často v spojitosti s futbalovými turnajmi ponúkajú promo akcie za využívanie služby.

 

Výhody a nevýhody služby PayPal

Medzi výhody služby patrí zabezpečenie, rýchlosť a množstvo on-line možností, sú tu však aj isté nevýhody – zákaznícka podpora má občas problémy a kvôli svojej popularite je služba občas cieľom phishingových útokov – majte sa preto na pozore!

 

Alternatívne spôsoby platby

Z hľadiska využiteľnosti sa dá povedať, že sa na Slovensku stále môžete stretnúť hlavne s tradičnými platobnými metódami, ako napríklad bankové karty alebo prevody na účet – skutočne, len veľmi ťažko by ste mohli nájsť online stávkovú kanceláriu, ktorá má s nimi problém. V súčasnosti sa však okrem PayPal-u vyvíjajú aj iné platobné metódy, ktorých výhody priťahujú stále väčšie množstvo stávkarov a tým aj pozornosť stávkových kancelárií, ktoré musia držať krok s dobou. Medzi takéto metódy patria napríklad Paysafecard, Neteller alebo Skrill, pričom každá z týchto služieb má svoje špecifiká a užívateľské výhody. Nájdete medzi nimi tú, ktorá vyhovuje vám? Sledujte našu stránku a možno sa to dozviete.

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky