100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Neteller stávkové stránky Slovensko

Stávkovanie s Netellerom je ďalšou z funkcií, ktorej rozmach sme mohli pozorovať na svetových trhoch. A však ako vieme, u nás sa veci vyvíjajú o niečo pomalšie – ako je na tom teda stávkovanie na Slovensku a podporou tejto služby? Viac sa dozviete v článku.

neteller

Zoznam stránok pre Neteller stávkovanie

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
2
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
3
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu

Neteller SK - bezpečnosť

Neteller je globálne zavedená platobná služba, ktorú využívajú desiatky miliónov ľudí po celom svete. Nie je sa teda čomu čudovať, ak je u nich bezpečnosť na prvom mieste. Tento sprostredkovateľ platieb a elektronická peňaženka v jednom drží množstvo rôznych licencií a má rozsiahly program, zameraný na súlad s miestnymi predpismi. Po technickej stránke sú všetky transakcie obojstranne zašifrované a aby toho nebolo naozaj málo, pokryté masívnou firewall ochranou. Okrem toho sú pre extra opatrných cez Neteller dostupné ešte aj vychytávky ako poistka proti krádeži identity – nemusíte sa teda obávať, vaše peniaze budú v dobrých rukách a výbery aj vklady na stávkové stránky prebehnú hladko.

Neteller stávkové stránky

 

Neteller SK - limity, rýchlosť, poplatky

Rovnako ako iné kvalitné služby, aj Neteller stavil na rýchlosť prevodu – prevody sú tu v podstate okamžité. Neteller rovnako ponúka rôzne stupne úrovne používateľov – kým za základnú predplatenú kartu sa platia poplatky napríklad za zámenu peňazí na inú menu či za výber, poplatky VIP používateľov sú nižšie alebo dokonca žiadne. Limity sú 10€ (minimum) a 50000€ (maximum)

Limity10$ - 10 000$
RýchlosťOkamžitá
PoplatkyPoplatok za vklad - zdarma
Poplatok za výber (účet)– zdarma
Poplatok za výber (karta) – zdarma
Poplatok za prevod (medzinárodný) – zdarma
Poplatok za prevod (domáci) – zdarma
Poplatok za menový prevod – 3,99%
Poplatok za príjem platby – zdarma
Ročný poplatok – 6$

 

Top stávkové kancelárie pre stávkovanie s Netteler

Stávkovanie s Netteler

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že Neteller sa na Slovensku už neteší takej podpore ako tomu bývalo kedysi. Služba bola odkúpená rovnakou spoločnosťou, ktorá prevádzkuje aj Skrill a do budúcnosti to vyzerá, že budú služby spojené. Zo stávkových kancelárií, ktoré službu ešte stále využívajú, môžeme spomenúť napríklad bwin, ktorý však na Slovensku nemá platnú licenciu.

 

Ako si vložiť peniaze cez Neteller

Pokyny krok za krokom Ako vložiť peniaze cez Neteller:

  1. Prihláste sa na svoje konto. Prejdite do záložky „ Pokladňa a vyberte si „Vložiť“.
  2. Následne uvidíte logo NETELLER. Pre výber tejto možnosti platby kliknite jednoducho na daný symbol. Zadajte alebo vyberte sumu svojho vkladu.
  3. Zadajte svoju e-mailovú adresu, ktorú máte zaregistrovanú na účte NETELLER. Po obdržaní potvrdenia o vašej úspešnej platbe budú prostriedky okamžite k dispozícii na vašom hráčskom účte.

neteller betting sites

 

Neteller bonusy

Kým v iných štátoch nie je neobvyklé vidieť bonusy za používanie služby Neteller, u nás podobné spolupráce nie sú veľmi rozšírené. Ako je teda na tom náš trh so športovými stávkami? Žiadne prekvapenie sa tu nekoná, špeciálne promo akcie pre Neteller nie sú momentálne dostupné v žiadnej stávkovej kancelárii. Na druhej strane je však množstvo kancelárií, u ktorých je zapojenie podmienené využitím konkrétnej platobnej metódy. Ak teda chcete použiť Neteller a vaša stránka ho nepodporuje, je možné, že budete musieť zmeniť destináciu . Ak je však bonus až príliš lákavý, možno by ste mali skúsiť jednu z ostatných alternatívnych platobných metód, ktoré môžete nájsť na našej stránke.

 

Najlepšie stávkové kancelárie prijatie Neteller

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

 

Populárne športy, na ktoré si môžete staviť s Neteller

Len pre zaujímavosť (a pre budúcnosť) v tejto časti spomenieme športy, na ktoré ľudia najradšej stávkujú prostredníctvom služby Neteller.

Futbal

Znova žiadne prekvapenie, tento všeobecne obľúbený šport a cieľ mnohých stávkarov sa teší obľube aj u tých, ktorí si svoje stávkovanie užívajú prostredníctvom Neteller-u. Pomáha tiež fakt, že stránky často v spojitosti s futbalovými turnajmi ponúkajú promo akcie za využívanie služby.

Americký futbal

V minulosti bol Neteller veľmi obľúbený medzi fanúšikmi amerického futbalu. Táto obľúbenosť sa však rýchlo vytráca v súvislosti so spomenutými zmenami a nepomohol ani fakt, že v USA boli vklady na Neteller účty úplne zastavené.

Tenis

Neteller bol dlhodobo oporou športových nadšencov a stávkarov zameraných na tenis a umožňoval im vkladanie peňazí na uzatváranie ich stávok už po dlhé roky. Zmienky o tom môžete vidieť aj vo VIP programe, ktorý z času na čas ponúka zľavy práve na tenisové podujatia.

 

Výhody a nevýhody služby Neteller

 

Medzi výhody služby Neteller pre stávkovanie patria okamžité vklady, rýchle výbery, špičková bezpečnosť a anonymita; k záporom, naopak, patrí chýbajúca podpora pre slovenský jazyk a mierne vyššie poplatky.

 

Alternatívne spôsoby platby

Z hľadiska využiteľnosti sa dá povedať, že sa na Slovensku stále môžete stretnúť hlavne s tradičnými platobnými metódami, ako napríklad bankové karty alebo prevody na účet. Len veľmi ťažko by ste mohli nájsť online stávkovú kanceláriu, ktorá má s nimi problém. V súčasnosti sa však okrem Neteller-u vyvíjajú aj iné platobné metódy, ktorých výhody priťahujú stále väčšie množstvo stávkarov a tým aj pozornosť stávkových kancelárií, ktoré musia držať krok s dobou. Medzi takéto metódy patria napríklad Paysafecard, Skrill alebo PayPal, pričom každá z týchto služieb má svoje špecifiká a užívateľské výhody. Nájdete medzi nimi tú, ktorá vyhovuje presne vašim požiadavkám ? Čítajte ďalej a určite sa to dozviete.

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky