100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Niké vstupný bonus

Uvítací bonus 20€
Získajte bonus

Tento článok je venovaný predovšetkým čitateľom ktorých zaujímajú vstupné bonusy v stávkových kanceláriach. Dozviete sa tu, ako získať vstupný bonus Niké ale aj iné bonusy, ktoré tento bookmaker rozdáva všetkým novým hráčom zo Slovenska. Niké registračný bonus je úplne iný oproti trhovej konkurencii a jeho kompletné znenie nájdete práve v tejto recenzii. Okrem predstavenia bonusu, vám vysvetlíme všetky potrebné úkony potrebné k splneniu podmienok udelenia bonusu. Taktiež spomenieme niektoré ďalšie bonusy, ktoré na vás čakajú po registrácii v tejto prvej, a najväčšej stávkovej kancelárii na Slovensku.

 

Vstupný bonus Niké

Vstupný bonus Niké je výnimočný v tom, že oproti vstupným bonusom, ktoré ponúkajú iné stávkové kancelárie, nemusíte splniť absolútne žiadne podmienky. Samozrejme, musíte sa najprv registrovať, ale tento proces vám zaberie skutočne iba chvíľu. Vyplňte teda registračný formulár, nahrajte všetky potrebné osobné a kontaktné údaje. Po tom čo vás operátor KYC verifikuje, vám bude na hráčske konto pripísaných 20 eur. Tento bonus môžete využiť v podobe štyroch voľných stávok, v celkovej hodnote 5 eur. Takže vaše prvé 4 tikety sú uplne zdarma, ešte predtým, ako vykonáte svoj prvý vklad na hráčske konto. Takýto bonus je medzi stávkovými kanceláriami na slovensku, a vôbec na svete, zriedkavý nakoľko stávková kancelária vám dá niečo zadarmo, bez toho, že by čokolvek predtým alebo potom vyžadovala.

Zvyčajne bývajú takto pripísané bonusy podmienené povinným prestávkovaním, pred tým než samotný bonus budete môcť využiť. Sami dobre viete, že podmienky prestávkovania bonusu bývajú veľmi tažké až nemožné. To však neplatí pre vstupný bonus Niké, ktorý vám okrem 20 eur zadarmo, ponúkne aj prvú bonusovú „bonus bez limitu”. Okrem toho na vás čakajú voľné spiny v online kasíne Niké.sk, ktoré vám budú pridelené v dvoch kolách, najprv 50 a potom ďalších 100.

Vstupný bonus Niké

Niké.sk promo kódy

Tento slovenský online bookmaker z času na čas, zverejní bonusové kódy, ktoré môžete využiť či už pri registrácii alebo pri vkladoch. Momentálne nie sú žiadne takéto kódy zverejnené ale obvykle ich viete nájsť na sociálnych médiách Niké, v mobilnej aplikácii, alebo priamo na oficiálnej stránke stávkovej kancelárie Niké.

 

Ako si uplatniť Niké vstupný bonus

V tejto sekcii toho nemáme moc čo vysvetľovať nakoľko stávková kancelária ponúka ako jediná stávková kancelária na Slovensku Niké vstupný bonus úplne bez podmienok. Jediné čo vám stačí aby ste mohli začat stávkovať u tohto bookmakera je úplné dokončenie registrácie a následná KYC verifikácia vášho hráčskeho konta. Ihneď po verifikácii vám budú na hráčske konto automaticky pridelené štyri voľné stávky, každá v hodnote 5 eur. Tieto voľné stávky môžete podať na ktorýkoľvek z ponúkaných športov ešte pred tým ako si prvýkrát vložíte peniaze na účet. Nepotrebujete si nič aktivovať ani písať na zákaznícku linku Niké.sk.

 

Nike vstupný bonus – podmienky

V tejto sekcii vám zhrnieme tie najdôležitejšie podmienky, ktoré sú v Niké.sk potrebné na pridelenie Nike bonus za registraciu. Nieje na nič nich zložité nakoľko sme už vysvetlili, že na pridelenie v podstate stačí iba prejsť KYC verifikáciou. Prečítajte si niektoré ďaľšie detaily.

  • Vstupný bonus Niké sa vyplatí iba hráčom po riadne dokončenej registrácii a verifikácii hráčskeho účtu a za podmienok, že súhlasia, že ich osobné údaje môžu byť použité na marketingové účely
  • Maximálna platnosť všetkých štyroch voľných stávok, v hodnote 5 eur, je 7 dní od ich pripísania na hráčske konto
  • Všetky bonusové tikety musia byť prestávkované na športové udalosti, s minimálnym kurzom aspoň 1,05
  • Niké vstupný bonus nie je možné akokoľvek kombinovať s inými Niké bonusmi
  • Kompletné znenie pravidiel a podmienok vstupného bonusu nájdete na oficiálnej stránke Niké.sk

 

Zhrnutie

Veríme, že vám tento článok pomohol sa rozhodnúť, či sa oplatí kvôli bonusom zaregistrovať u tohto najstaršieho slovenského bookmakera. Podrobne sme vysvetlili aký Nike registracny bonus ponúka, ako si ho máte uplatniť a aké sú všeobecné podmienky jeho získania a následného využitia. Myslíme si, že tento uvítací bonus patrí medzi tie najlepšie na Slovensku, nakoľko na jeho uplatnenie potrebujete iba úplne ukončenú registráciu a následne overenie profilu. Využite možnosť si zadarmo staviť ešte pred tým, ako si vložíte financie na hráčske konto Niké.sk.

Získajte bonus
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas
Komisár pre hazardné hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
FAQ. Často kladené otázky