100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Fortuna SK Stávková Kancelária: RECENZIA a hodnotenie

4.5/5
100% vstupný bonus v maximálnej hodnote až 1000€
Výhody
  • Masívny výber športových udalostí
  • 24/7 zákaznícka podpora
  • Mobilná aplikácia
  • Cashout tiketu
  • Live stream
Nevýhody
  • Výber prostriedkov iba cez bankový prevod alebo na kamennej pobočke
  • Veľmi náročné podmienky prestávkovania registračného bonusu

História tejto stávkovej kancelárie Fortuna siaha až do 90tych rokov, keď ešte za čias Československa, otvorila svoju prvú pobočku v Prahe. Po 17 rokoch fungovania v kamenných prevádzkach spustila Fortuna stávkovanie cez internet, ako jedna z prvých stávkových kancelárií na Slovensku. Popularita u hráčov a úspešné biznis partnerstvá tejto platformy nakoniec spôsobil expanziu obchodnej značky po celej strednej Európe. Táto stávková kancelária je jedným z lídrov v tomto odvetví, a to nielen na Slovenskom trhu.

Fortuna stávková stránka
📣 Oficiálna webová stránkaifortuna.sk
🎁 Uvítací bonus100% vstupný bonus v maximálnej hodnote až 1000€
⚽️ Sports20+
💳 Spôsoby platbyVisa, Internet Banking, Paysafe, Vklad na pobočke
📱 AplikáciaÁno
👥 Služby zákazníkomVynikajúce
✅ Licenciu na Tipsportslovenskou legislatívou číslo 000183/2020 a 000002/2020

 

Dôveryhodnosť

Fortuna tipovanie je plne zabezpečené a chránené slovenskou legislatívou, konkrétne Úradom pre reguláciu hazardných hier, sídliacim na ulici Križkova 949/9 811 04 v Bratislave. Stávková kancelária Fortuna, vrátane jej online kasína, je držiteľom individuálnej licencie, číslo 000183/2020 a 000002/2020, ktoré sú nevyhnutné na prevádzkovanie hazardných hier na Slovensku. Všetky obchodné a právne údaje Fortuna sú transparentne zverejnené na Finstat-e, čo robí z tejto stávkovej kancelárie plne legitímny, regulovaný právny subjekt. Okrem iného, spĺňa všetky Európske bezpečnostné normy, ako napríklad GDPR a AML, a registrácia na platforme je podmienená splnením autorizačného KYC procesu.

fortuna sign up

fortuna stavkovekancelarie

 

Uvítací bonus Fortuna

Uvítací Bonus Fortuna

Všetkým novým hráčom, ktorých zaujala platforma Fortuna online, tento bookmaker ponúka parádne vstupné bonusy, k úvodnej registrácii. Na športové stávky môžu novo zaregistrovaní hráči využiť 100% vstupný bonus, na prvý vklad, v maximálnej hodnote až 1000 eur. Podmienkou získania tohto bonusu je jeho aktivácia do 10 dní od registrácie a následných 10 dní na uskutočnenie prvého vkladu. Vložená hodnota bude po jej 14 násobnom prestávkovaní pripísaná na hráčske konto. Do celkovej prestávkovanej sumy sa kvalifikujú všetky vyhodnotené tikety, okrem elektronických športov, s minimálnym kurzom 2.0. Na splnenie týchto podmienok majú hráči 90 dní. Kompletné znenie pravidiel si môžete vyhladať na ich oficiálnej stránke.

 

Iné Fortuna bonusy a promo akcie

Fortuna online stávkovanie je lákavé pre nových hráčov nielen pre jej uvítací bonus, ale aj pre bonus k prvej stávke. Ak si prvýkrát vložíte na hráčske konto minimálne 10 eur, akoukoľvek metédou, a následne si za nich podáte športový tiket s minimálnym kurzom 2.0, bude vám na Fortuna účet do 24 hodín automaticky pripísaných 20 eur, ktoré môžete ľubovoľne v rámci platformy využiť. Okrem tohto registračného mini-bonusu tu bývajú aj pravidelné bonusy ku vkladu a stávky bez rizika. Ďalej sú tu bežné víkendové bonusy, sezónne promo akcie, a turnaje so zbieraním bodov, ktoré sa zapisujú do turnajového rebríčku o hodnotné ceny.

 

Registrácia Fortuna

Ako sa zaregistrovať na Fortuna?

Registrácia potrebná na Fortuna.sk stávkovanie prebieha podobne ako u väčšiny slovenských online stávkových kancelárií. Na ich oficiálnej stránke, alebo v aplikácii pre iOS či Android, stačí vyplniť registračný formulár so svojimi údajmi a následne prejst autorizačným KYC procesom. Po uploadovaní všetkých potrebných dokumentov si môžete vybrať jednu z platobných metód a uskutočniť svoj prvý vklad.

 

Vklady a výbery

Online tipovanie Fortuna je „user-friendly” aj z hľadiska ponúkaných metód vkladov a výberov. Okrem bankomatového prevodu, ktorý bohužiaľ môže trvať aj niekoľko dní, tu môžu hráči využiť internet banking ľubovoľnej slovenskej banky. iFortuna.sk akceptuje aj platby kreditnými a debetnými kartami, či platobnou kartou Paysafe. Detailný rozpis platieb si môžete pozrieť v tabuľke pod textom.

Spôsob vkladu Trvanie vkladu Trvanie výberu Minimálny vklad (EUR) Poplatok
Visa / MasterCardpár minútN/A*10
Internet Bankingpár minútN/A*10 + poplatok banke za transakciu 2-5 EUR
Bankový prevoddo 48 hodíndo 48 hodín100
Vklad na pobočkeihneďihneď10
PaysafeihneďN/A15%
Fortuna kupónihneďN/A20
  • N/A – neaplikovateľné (not available)

 

Fortuna stávkovanie

stavkove kancelarie fortuna

Fortuna stávkovanie je nielen zábavné ale aj nadštandardne technicky pripravené na náročných hráčov. Okrem jednoduchých stávok, na športové udalosti, tu môžu hráči uzatvárať stávky v kombinovaných akumulátor a maxikombi stávkach. Okrem týchto troch tipov stávok sa tu dajú vytvoriť aj systémové stávky, v ktorých si viete nakombinovať svoje tipy do viacerých skupín, čo vyhľadávajú hlavne hráči, tipujúci na viacero zápasov v rámci jedného tiketu. V neposlednom rade treba vyzdvihnúť, hráčmi vyhľadávanú funkciu „cash-out”, ktorá umožňuje uzavrieť a predať aktuálne otvorený tiket, ešte pred odohratím všetkých zápasov na tikete. Hráčom sa samozrejme, že nevyplatí celá hodnota tiketu, no minimálne to pokryje náklady, ak sa jeden z tipnutých zápasov nevyvíja podľa vašich predstáv.

 

Živé tipovanie Fortuna

Live

Online tipovanie Fortuna je možné aj v reálnom čase, počas práve prebiehajúceho zápasu. V sekcii „Stávky Live” si môžete vybrať a veľakrát aj priamo streamovať zápas, s otovrenými stávkovými možnosťami. Live tipovanie síce vyžaduje väčšie skúsenosti, no napriek tomu je veľmi vyhľadávanou formou tipovania. Oproti predzápasovým stávkam ponúka výrazne lepšie kurzy. Svojou bohatou live stream ponukou je Fortuna stávkovanie dokonale prispôsobené potrebám live stávkara. Pri hľadaní ideálneho live kurzu nemusí teda opustiť platformu a môže pritom sledovať zápas. Pre ešte väčší komfort a rýchlosť live stávkovania, je pri skladaní tiketu odkliknuteľná funkcia automatickej akceptácie zmeny kurzov. Bez tejto funkcie by bolo takmer nemožné vyskladať live tiket s viacerých zápasov.

 

Fortuna Kurzy a trhy

Fortuna online stávkovanie je vyhľadávané najmä pre kompetitívne kurzy tejto platformy.

Okrem toho má bohatý výber športových udalostí od najvyhľadávanejších športov až po stále viac populárne elektronické športy. Najväčšie zastúpenie tu má jednoznačne futbal, basketbal, hokej, tenis a hádzaná. V týchto športoch si môžete podať na ktorúkoľvek štátnu či medzinárodnú ligu alebo súťaž ako napríklad, UEFA, NBA, KHL či NHL, ATP či WTA. Celkovo je tu viac ako 40 športov a bohatá nádielka elektronických športov, populárnych najmä medzi mladšími hráčmi. Tí sa môžu tešiť z live streamov Counter Strike: GO, Dota2, Rainbow Six, Overwatch alebo League of Legends.

 

Zhrnutie

Vďaka stávkovej kancelárii Fortuna, stávkovanie cez internet na Slovensku povýšilo na vyšší level, čo môžu potvrdiť aj desiatky tisíc denne aktívnych hráčov tejto slovenskej regulovanej platformy. Fortuna funguje nielen cez rozhranie oficiálnej web stránky ale aj na dosah ruky, cez mobilnú aplikáciu, kompatibilnú s iOS a Android. Nielen výhodne kurzy, skvelé bonusy, široká ponuka športov, ale aj denne fungujúca zákaznícka podpora, dostupná na +421 2 5788 4290, robí z tejto online aj offline stávkovej kancelárie jedného z najvýznamnejších hráčov na domácom, ale aj zahraničnom trhu.