100% Bonus do výšky až 130€
Receive

BetRing aplikácia – recenzia pre Android a iOS

sports betting apps

Stávková spoločnosť BetRing a jej stávková kancelária je najnovší prírastok na slovenskom stávkovom trhu. Nie je to však bookmaker – nováčik. Táto spoločnosť patrí pod maďarskú Szercsekáték Zrt, čo je v podstate ich národná lotéria, ktorá expanduje na náš trh. Tento článok vám prináša naše postrehy a niektoré vlastnosti, ktoré prináša na trh BetRing aplikácia. Ukážeme vám kde ju stiahnuť a čo si o nej myslíme, na základe jej funkcií a možností vkladov a výberov. Taktiež preskúmame jej zákaznícku podporu a živé stávkovanie.

 

BetRing aplikácia – užívateľské rozhranie

Ako prvé nás BetRing aplikácia zaujala svojím krásnym dizajnom a jednoduchým spracovaním. Všetko je logicky dokonale rozmiestnené a vy si viete vďaka rôznym filtrom zobraziť iba taký obsah aký chcete a potrebujete na stávkovanie. Nie sú tu žiadne zbytočné reklamy, ktoré by vás obťažovali a spôsobovali vizuálny smog. V aplikácii nájdete presne takú istú kurzovú ponuku ako keby ste podávali cez webové rozhranie. To isté platí pre všetky stávky. Okrem predzápasových jednoduchých stávok, sú tu akumulačné a kombinované stávky, ktoré si viete navyše rozdeliť do viacerých skupín. Aplikácia podporuje tvorbu viacerých tiketov súčasne pre ešte pohodlnejšie tipovanie. Stávkovaním „z vačku” o nič teda neprichádzate a nemusíte si nič kontrolovať na webe. Čo sa týka športových udalostí, nájdete tu totožnú ponuku ako na webe, vrátane všetkých futbalových alebo hokejových turnajov. Môžete si podať viac stávok na jeden zápas, čo je výnimočné medzi slovenskými stávkovými kanceláriami. Nakoľko tipujete cez aplikáciu tak developeri mysleli na to, že sa môžete pomýliť a preto povolili storno tiketu do niekoľko minút, pokiaľ tiket neobsahuje live zápasy. Taktiež môžete využívať cashout funkciu, kedykoľvek to zápasy a charakter podaného tiketu povolí. Toto sa zíde predovšetkým ak už viete, že jeden zo zápasov vám pravdepodobne ujde.

 

BetRing app – návod na stiahnutie

Ako stiahnuť aplikáciu Betring

BetRing app pre Android je k dispozícii na stiahnutie na oficiálnej stránke BetRing.sk Ihneď po otvorení oficiálnej stránky, cez vaše mobilné zariadenie, si môžete všimnúť ako vám stránka sama ponúkne možnosť stiahnutia aplikácie. Po jej stiahnutí si v telefóne povoľte inštaláciu programov z neznámych zdrojov aj napriek tomu, že vám systém vypíše, že aplikácia je nebezpečná. Je to spravené týmto spôsobom kvôli tomu, že internetový obchod Google Play nepodporuje žiadne stávkové kancelárie. Ak máte Apple tak vás poteší, že si BetRing app viete stiahnuť priamo cez App store.

 

BetRing aplikácia – živé stávky

BetRing aplikácia je dokonalý vreckový nástroj na vaše živé stávky, či už pre jej kompatibilitu, jednoduchosť, dizajn a celkové prevedenie. Je napojené na technicky dokonalé servery a preto je jej chod rýchly a nič v nej neseká. Presne toto je hlavná priorita pri live stávkovaní. Okrem rovnakej ponuky ako na webe je aplikácia perfektná v tom, že vám automaticky akceptuje všetky zmeny v kurzoch. Toto je „alfa-omega” pokiaľ podávate viac ako 1 live udalosť. Priamo cez aplikáciu môžete zároveň sledovať to, načo práve tipujete. Nie ste teda nútený odchádzať preč z aplikácie a zdržovať sa. Takto ušetrený čas, viete namiesto toho venovať do hľadania a čakania na dokonalý atraktívny live kurz.

 

BetRing app vklady a výbery

Vklady a výbery BetRing app sú bohužiaľ trochu ochudobnené v porovnaní s inými stávkovými kanceláriami. V tejto tabuľke sme podrobne rozpísali všetky možnosti vkladov aj výberov. Posuďte sami aké sú a ktoré vám budú vyhovovať. My si myslíme, že by prevádzkovateľ mal sprístupniť aj mnohé iné možnosti, ako napríklad elektronické peňaženky a kryptomeny.

Spôsob vkladu Trvanie vkladu Trvanie výberu Minimálny vklad (EUR) Poplatok
Visa / MasterCardpár minútNie je možné100
Internet Bankingpár minútNie je možné100 + poplatok banke za transakciu 2-5 EUR
Bankový prevoddo 48 hodíndo 48 hodín100

 

BetRing aplikácia a jej zákaznícka podpora

BetRing aplikácia a jej zákaznícka podpora je presne taká istá ako keby ste stávkovali online cez webstránku. Aplikácia neponúka žiadne extra možnosti kontaktu a preto je nutné využiť buď mailový kontakt podpora@betring.sk, ktorý je pomalý, alebo svoje problémy a otázky smerovať telefonicky jednému z voľných operátorov BetRing zákazníckej podpory. Použite jedno z uvedených telefónnych čísiel: +421 2 391 832 97, alebo 0850 252 012. Zákaznícka podpora funguje nepretržite 24/7, čo je obrovská výhoda oproti slovenskej konkurencii. V tejto stávkovej kancelárii operátori vedia, že šport nikdy nespí, a kedykoľvek sa môže niečo stať, s čím klient potrebuje pomôcť.

 

BetRing aplikácia – zhrnutie

Na záver môžeme s kľudným svedomím povedať, že nás táto aplikácia milo prekvapila. Prvé „wow” bolo keď sme ju otvorili a zistili aká je graficky prepracovaná a pri tom jednoduchá. Registrácia netrvá dlho no možností vkladov je bohužiaľ veľmi málo. Chceli sme dobiť hráčske konto cez elektronickú peňaženku, no boli sme nútení použiť klasické metódy. To isté platí pre výbery, ktoré sú pomalé. BetRing aplikácia nám to však vynahradila bezproblémových a rýchlym stávkovaním, ktoré je na nerozoznanie od stávkovania cez webový prehliadač, stolného počítača alebo notebooku. Navyše zákaznícka podpora funguje nonstop čo potvrdzuje kvalitu tohto bookmakera.

 

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • Jednoduchá registrácia
  • Rýchle KYC
  • Dizajn aplikácie
  • Intuitívne ovládanie
  • Rýchle živé stávky

Nevýhody:

  • Aplikácia nie je v Google play
  • Málo zápasov na live stream
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas
FAQ. často kladené otázky