100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Betring vstupný bonus

100% Vkladu až do 2000€
Získajte bonus

V tomto krátkom článku budeme rozoberať Betring vstupný bonus a niektoré ďalšie bonusy, ktoré táto stávková kancelária ponúka svojim novým zákazníkom. Betring je dcérska firma národnej lotériovej spoločnosti v Maďarsku, ktorá je na trhu už desiatky rokov. Dlhoročné skúsenosti ale aj vysoký firemný kapitál, umožňujú tomuto bookmakerovi rozdávať nadštandartné vstupné bonusy pre svojich klientov bez potreby na internete vyhľadávať Betring promo kód. Určite ste si všimli, že sa tento bookmaker často rozoberá na sociálnych sieťach. Práve preto sme sa rozhodli analyzovať Betring.sk bonus a jeho podmienky.

 

Betring.sk bonus k prvému vkladu

Najmladšia stávková spoločnosť, pôsobiaca na slovensku, ponúka Betring.sk bonus k prvému vkladu úplne každému novému hráčovi, ktorý sa u nich zaregistruje a prejde KYC autorizáciou. Po vykonaní prvého vkladu, ľubovoľným ponúkaným spôsobom, sa tak kvalifikujete k získaniu 100% Betring bonus-u. Ten vám k prvému vkladu, po splnení všetkých podmienok, pripočíta rovnakú hodnotu na vaše hráčske konto. Maximálna hodnota tohoto vstupného bonusu je až 2000 eur. To je pre nových hráčov, v porovnaní s konkurenciou veľmi kompetitívna ponuka. Pokiaľ sa vám, v určenom časovom limite, podarí splniť všetky podmienky pretočenia, tak vám bude pripísaný bonus, ktorý viete využiť na vaše ďalšie športové stávky, prípadne si ho vytiahnuť na váš bankový účet, cez SEPA platbu. To ako naložíte s týmto bonusom je výhradne na vás, nakoľko tento bookmaker vás v tomto smere nebude nijakým spôsobom obmedzovať. Betring .sk bonus sa pripisuje na konto postupne, v troch fázach, počas toho ako stávkujete na platforme. To akým spôsobom sa môžete kvalifikovať o pridelenie Betring.sk bonus-u budeme rozoberať nižšie v recenzii, spolu s kompletnými podmienkami prestávkovania registračného bonusu.

betring registracia bonus

Promo kód Betring

Táto stávková kancelária v súčasnosti nepodporuje takýto marketing a preto Promo kód Betring nenájdete na žiadnej internetovej stránke. Je preto zbytočné zadávať do vyhľadávača „Betring promo code” a podobné kľúčové slová. Odkazy, ktoré takýmto hľadaním nájdete sú väčšinou neplatné, prípadne vás môžu nasmerovať na nebezpečné stránky, ktoré vám môžu uškodiť.

 

Ako si uplatniť Betring vstupný bonus

Tieto bonusy si viete uplatniť iba po splnení podmienok a následnej aktivácii bonusu. Musíte mať riadne ukončenú registráciu a verifikované hráčske konto. Komfortnou výhodou tohto bookmakera je, že Betring vstupný bonus nepotrebujete a nemusíte nijako aktivovať. Ihneď po vašom prvom vklade ste automaticky kvalifikovaný k získaniu bonusu. Netreba teda písať na zákaznícku podporu alebo hľadať aktiváciu v nastaveniach vášho hráčskeho konta. To je oproti konkurencii síce nepatrná výhoda, ktorá však poteší nakoľko sa bežne stáva že hráči si veľakrát neuvedomia, že uvítacie bonusy treba, vo veľa prípadoch, aktivovať. Betring vstupný Bonus a jeho kompletné podmienky prestávkovania budeme rozoberať v ďalšom bode.

 

Betring vstupný bonus – podmienky

Betring vstupný bonus sa hráčovi pripíše na užívateľské konto po splnení všetkých podmienok spojených s registráciou, prvým vkladom a hodnotou prestávkovania vloženej sumy. Niektoré dôležité podmienky sú spomenuté v tomto zozname. Pre úplne znenie všetkých podmienok uplatnenia vstupného bonusu však navštívte oficiálnu stránku Betring.sk

  • Úplné dokončenie registrácie, autorizácie a prvého vkladu
  • Po podaní tiketu a vyhodnotení stávkových príležitostí v hodnote trojnásobku prvého vkladu, hráč získa vstupný bonus 30% z hodnoty prvého vkladu, v maximálnej výške 600 eur.
  • Po podaní tiketu a vyhodnotení stávkových príležitostí v hodnote šesťnásobku prvého vkladu, hráč získa vstupný bonus 30% z hodnoty prvého vkladu, v maximálnej výške 600 eur.
  • Po podaní tiketu a vyhodnotení stávkových príležitostí v hodnote desaťnásobku prvého vkladu, hráč získa vstupný bonus 40% z hodnoty prvého vkladu, v maximálnej výške 800 eur.
  • Ak je Hráčov prvý Vklad vyšší ako 2000 eur, do hodnoty vstupného bonusu sa počíta maximálne 2000 eur.
  • Do celkovej sumy prestávkovania sa počítajú iba tikety, s celkovým kurzom 5,00 a viac.
  • Nepočítajú sa predčasne vyhodnotené alebo vyplatené tikety, pomocou cashout.

 

Zhrnutie

Dúfame, že sme vám touto krátkou recenziou priblížili tohoto bookmakera a Betring vstupný bonus, ktorý ponúka novo-registrovaným športovým stávkarom. Podmienky získania tohto bonusu sa nám zdajú férové a nie až tak náročné ako u stávkových kancelárii, ktoré na slovensku pôsobia dlhé roky. Napriek tomu, sa nám zdá, že splnenie podmienok môže zabrať poriadne veľa času. Tomu sa ale nedá diviť, nakoľko tento uvítací bonus je pre nových hráčov skutočne atraktívny. Jeho celková ponúkaná hodnota 2000 eur, je slovenský nadpriemer medzi uvítacími bonusmi na trhu. Výbornou správou je, že peniaze ktoré vďaka tomuto bonusu získate si viete okamžite nechať vyplatiť.

Získajte bonus
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
1.4/5
111 hlasov
Komisár pre hazardné hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
FAQ. Často Kladené Otázky