100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Najlepšie bonusy a špeciálne ponuky stávkových kancelárií

(5)
Filter
 • Bonus
  100% Vkladu až do 2000€
  V tomto krátkom článku budeme rozoberať Betring vstupný bonus a niektoré ďalšie bonusy, ktoré táto stávková kancelária ponúka svojim novým…
 • Bonus
  Uvítací bonus 20€
  Predstavíme si Fortuna bonus za registráciu a ďalšie iné bonusy spojené s registráciou. Stávková kancelária Fortuna jednou z prvých stávkových…
 • Bonus
  Uvítací bonus 20€
  Tento článok je venovaný predovšetkým čitateľom ktorých zaujímajú vstupné bonusy v stávkových kanceláriach. Dozviete sa tu, ako získať vstupný bonus…
 • Bonus
  Uvítací bonus až 5000€
  Doxxbet rovnako patrí medzi najobľúbenejšie stávkové kancelárie na Slovensku. Zodpovedá tomu aj jeho ponuka bonusov – klasické uvítacie bonusy a…
 • Bonus
  Uvítací bonus až 4000€
  Tipsport je ďalšou zo stávkových kancelárií, ktoré sa dlhodobo držia v našom hľadáčiku vďaka svojej širokej a rozmanitej ponuke športových…

So stávkovými kanceláriami sa už tradične spájajú aj bonusy a iné druhy špeciálnych ponúk. Pre online stávkovanie však toto platí viacnásobne, čo rozhodne len prispieva k ich všeobecnej popularite. Medzi tie, s ktorými sa stretnete najčastejšie, patria uvítacie bonusy, ktorých úlohou je pritiahnuť vašu pozornosť na konkrétnu stránku. D ajú sa však nájsť aj iné, špecifickejšie a zaujímavejšie varianty. Všetko, čo by ste mali vedieť o tejto problematike, to sa vám pokúsime priblížiť v tomto článku.

 

Bonusy a prečo ich stávkové kancelárie ponúkajú

Ak ste sa niekedy čo i len trochu zaujímali o online tipovanie, bonus je určite pojem, s ktorým ste sa stretli. V mnohých ohľadoch je pre online stávkovanie bonus pri vstupe alebo tzv. „uvítací“ bonus už skutočne tradičnou záležitosťou a ponúkajú ho asi všetky stávkové kancelárie – jeho účelom je pritiahnuť vašu pozornosť na konkrétnu stránku. Tento druh bonusu je prejavom konkurenčného boja medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami a bolo by preto chybou ho nevyužiť. Ďalším rozšíreným typom je bonus bez vkladu. Každý, kto má už nejakú tú stávku za sebou, vám povie, že je pre seriózne tipovanie bonus bez vkladu skutočným požehnaním – jeho účelom je spestrovať hru. Patria sem napríklad stávky bez rizika, bonusy k prvej stávke alebo voľné spiny. Okrem nich je tu ešte veľa ďalších typov, v nasledujúcej sekcii si preto prejdeme tie, ktoré sa vyskytujú najčastejšie.

 

Online stávkovanie – bonus na Slovensku

Stávkovanie online: typy bonusov

Ako sme už spomenuli, online stávkové kancelárie ponúkajú značné množstvo bonusov rôznych úrovní zaujímavosti a špecifickosti – vyberie si naozaj každý! Vo všeobecnosti sa tieto bonusy dajú rozdeliť na širšie kategórie, tie najčastejšie môžete nájsť v tomto prehľadnom zozname. Majte však na pamäti, že tento zoznam rozhodne nedokáže pokryť všetky možnosti.

Stávkovanie – bonus za prvý vklad

Jeden z klasických bonusov, väčšinou sa s ním môžete stretnúť vo forme zdvojnásobenia vášho počiatočného vkladu po istom počte za točení – ako veľa získate – to závisí iba od vášho stávkového apetítu.

Stávky zdarma

Ďalšia z kategórií obľúbených stávkovými spoločnosťami, stávka zdarma znamená, že ak náhodou nebude váš tiket výherný, peniaze sa vám pripíšu naspäť na účet

Stávkovanie – bonus bez vkladu

Menej rozšírený bonus, väčšinou funguje tak, že splníte podmienky a peniaze sú vám automaticky pripísané na účet. Nezamilovali by ste si ho?

Promo kódy

Tieto kódy môžete často nájsť v emailoch od stávkovej kancelárie alebo na stránkach, sú asociované s novými akciami – fantázii sa v tomto prípade medze nekladú.

 

Iné promo akcie stávkových kancelárií

Sem spadajú všetky ostatné bonusy, napríklad bonusy, zamerané na súčasné športové udalosti vo svete (typu MS vo futbale).

● CashBack

Bonus vo forme vrátenia prestávkovaných peňazí v prípade splnenia podmienok.

● Poistenie stávky

Tieto bonusy predstavujú možnosť získať späť časť svojich peňazí, ak vám ujde tiket riskantnejšieho typu.

● Vernostné ceny/Voľné stávky VIP klubu

Bonusy, ktorým stávkové stránky odmeňujú svojich verných zákazníkov – vernosť sa jednoducho oplatí!

 

Ako nájsť ten najlepší bonus-stávkovanie

Áno, bonusov je skutočne veľa, ako však nájsť, zvoliť a získať tie najlepšie? Bez trochy vynaloženého úsilia z vašej strany to bohužiaľ nepôjde. To, čo vám najviac vyhovuje je veľmi individuálna záležitosť, vo všeobecnosti však existuje pár základných zásad:

 • Vždy si porovnajte bonusovú ponuku minimálne dvoch alebo troch serióznych a dôveryhodných online stávkových kancelárií – tým zaručíte, že budete môcť urobiť informované rozhodnutie.
 • Pri výbere si vždy pozorne prečítajte popis bonusu, pretože mnohé z nich majú pomerne zložité pravidlá.
 • Nakoľko niektoré online stávkové kancelárie patria pod zahraničné spoločnosti, pri vyhľadávaní si môžete pomôcť napríklad aj heslami, ako „no deposit bonus codes 2022“ alebo jednoducho „no deposit bonus codes”.

 

Čo zvážiť pri výbere?

Pri posudzovaní a porovnávaní samotných bonusov by ste mali prihliadať na pár základných faktorov – rozhodne to však nie je žiadna kvantová fyzika! Pri bonusoch peňažného charakteru je to samozrejme výška možného zisku , vo všeobecnosti je však potrebné tiež dbať na podmienky bonusu, kompatibilitu bonusu s vašim tipérskym štýlom a iné prípadné problémy, ako napríklad časové obmedzenie. Celkovo – vašou úlohou je ušiť si bonusy na mieru!

 

Bonusy stávkových aplikácií na Slovensku

Bonusy stávkových aplikácií na Slovensku
To, ako získať bonusy v stávkových aplikáciách, sa môže rôzniť v závislosti od toho, o aký bonus presne ide. V o všeobecnosti však platí, že bonus získate buď splnením jeho podmienok (pasívny spôsob) alebo tým, že si ho od aplikácie vyžiadate (aktívny spôsob). Príkladom pasívneho spôsobu je pre tipovanie vstupný bonus – po splnení podmienok, ktoré väčšinou tvoria iba úspešnú registráciu, je bonus automaticky pripísaný na váš účet. Aktívny spôsob je popísaný nižšie.

 

Ako si vyžiadať stávkové bonusy?

Pre stávkové bonusy, ktoré nezískate jednoduchým splnením podmienok, môže spôsob ich vyžiadania tiež vyzerať odlišn e. Aj v tomto prípade je však prvým krokom dôkladné preštudovanie bonusovej ponuky a podmienok. Ak nájdete bonus, ktorý sa vám zapáčil a chceli by ste ho využiť, jedným z najčastejším spôsobov je použitie špeciálneho kódu, ktorý nájdete v jeho popise. Tento kód vložte podľa inštrukcií a bonus je váš. Ak sa prihlásite na odber noviniek z vašej obľúbenej online stávkovej kancelárie (čo mimochodom rozhodne odporúčame), môže sa často stať, že budete na novú bonusovú ponuku upozornení informačným emailom. V takomto prípade je často využívané tiež získanie bonusu prostredníctvom kliknutia na odkaz, ktorý je zahrnutý v samotnom emaile. Okrem týchto spôsobov však existujú aj ďalšie – ak teda túžite po bonusoch, vo všeobecnosti je dôležité zaistiť, že budete informovaní o novinkách a dôkladne sa zoznámite s bonusovou sekciou vašej obľúbenej stávkovej stránky alebo appky.

Komisár pre hazardné hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
3.3/5
3 hlasov
FAQ. Často kladené otázky