100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Recenzia stávkovej kancelárie Ivibet Slovensko: Zistite, ako si môžete online staviť i vi!

4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
Výhody
 • Viac ako 40 rôznych športov
 • Nízky minimálny vklad
 • Výhodné kurzy
Nevýhody
 • Chýbajúci Bet Builder

V tomto článku si povieme viac o online stávkovej kancelárií Ivibet, ktorú sme si dôkladne otestovali z hľadiska viacerých rôznych faktorov. Ak teda patríte k nadšeným športovým stávkarom a zaujímate sa o stránky, ktoré vám poskytnú to najlepšie prostredie pre váš koníček, čítajte ďalej.

Dôveryhodnosť

Ivibet Slovensko

Stávkových kancelárií je na globálnom trhu skutočne veľké množstvo a nie je sa preto čomu diviť, že sa medzi nimi nájde aj pár takých, ktoré nehrajú podľa pravidiel. Ivibet tento problém našťastie nemá – kancelárie je zaregistrovaná a licencovaná aktívnou licenciou od hazardného úradu Curacao Hazard Authority pod číslom GLH-OCCHKTW0702282021.

Recenzia stávkovej kancelárie Ivibet

📢Webová stránka

Ivibet-top.com

💰Uvítací bonus

100% do 160€ + 160€ na stávku bez rizika

⚽Športy

3000+

💳Metódy platby

Kreditné karty, PaySafeCard, e-peňaženky, krypto

📱Mobilná aplikácia

Áno

✍️Zákaznícka podpora

Live chat, email

⚠️Licencia pre poskytovanie hazardných hier

Curacao Gaming Authority, č. GLH-OCCHKTW0702282021

V tejto stávkovej kancelárií preto môžete tipovať bez obáv.

Uvítací bonus

Uvítací bonus, ktorý vás u väčšiny stávkových stránok má za úlohu hlavne nalákať k registrácii, je zároveň tiež príležitosť, aby stránka ukázala svoju štedrosť.

Ivibet ponúka nadšeným tipérom uvítací bonus do výšky až 160€ a k nemu ďalších až 160€ na stávku bez rizika. Ak sa preto rozhodnete pre bonus na športové stávkovanie, stačí minimálny vklad 10€ a bonus môže byť váš.

Iné ponuky a promo akcie

Uvítací bonus je však iba jednou z ponúk, na ktoré sa môžete s Ivibet tešiť. Ak vás zaujíma, čo ešte môžete na stránke získať, prinášame 3 najzaujímavejšie:

Odhady

V prípade, že ste za posledných 5 dní vložili aspoň 20€, máte možnosť skúsiť predpovedať výsledky ponúknutých športových udalostí. Za správne uhádnutie môžete následne získať až 1000€ na stávky zdarma.

Turnaj stávkarov: V rámci tohto turnaja si môžete zmerať sily s ostatnými hráčmi na Ivibet a za najlepšie výsledky môžete získať cenu z fondu výhier, ktorý momentálne predstavuje dokopy až 6000€.

Cashout: V prípade, že sa vaša stávka nevyvíja tak ako by ste očakávali, určite oceníte túto možnosť „predať“ stávku späť spoločnosti za drobný poplatok.

Registrácia na stávkovej stránke Ivibet

Registrácia prebieha klasickým spôsobom a nezaberie vám viac času, ako je potrebné. Ak váhate, nasledujte jednoducho tieto kroky:

 1. Vyhľadajte si stránku stávkovej kancelárie (https://Ivibet-top.com)
 2. Stlačte tlačidlo „Zaregistrovať sa“ vpravo hore
 3. Vyplňte svoje osobné údaje v 3 po sebe nasledujúcich krokoch
 4. Vyberte si uvítací bonus
 5. Ďalším kliknutím na „Odoslať“ si vytvoríte účet

Hotovo! Váš účet je vytvorený a vy si konečne môžete staviť!

Vklady a výbery

Pre úspešné uzatvorenie stávok potrebujete v prvom rade jednu vec – peniaze na vašom hráčskom účte a rovnako aj v prípade, že vyhráte budete chcieť peniaze späť. Je preto dôležité mať možnosť si vybrať metódu, ktorá vám vyhovuje.

Metódy platby

Čas pripísania vkladu

Čas pripísania výberu

Poplatky

MasterCard

Okamžite

Cca 2 pracovné dni

Žiadne

Visa

Okamžite

Cca 2 pracovné dni

Žiadne

Skrill

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

MiFinity

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

PayDo

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Neteller

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Jeton

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

SticPay

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

PerfectMoney

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

Luxon

Okamžite

Do 15 minút

Žiadne

PaySafeCard

Okamžite

Nie je možné vyberať

Žiadne

Kryptomeny

Okamžite

Okamžite

Žiadne

Veríme, že si v tomto pestrom zozname prídete na svoje.

Športové stávkovanie s Ivibet

Športové stávkovanie s Ivibet

Výber športov na ktoré si môžete s Ivibet staviť je skutočne rozsiahly a na svoje si tu príde skutočne každý. Od populárnych športov až po takmer neznáme a dokonca tu nájdete aj pár e-športov. Pre zaujímavosť prinášame tabuľku so všetkými športmi a e-športmi, ktoré tu nájdete.

Futbal

Tenis

Basketbal

Hokej

Efutbal

Stolný tenis

Volejbal

Kriket

Badminton

Baseball

Hádzaná

Box

Snooker

Rugby

Futsal

Formula 1

Americký futbal

Šípky

Bandy

Hokejbal

Biatlon

Squash

Florbal

Vodné pólo

Skoky na lyžiach

Cyklistika

Golf

Alpské lyžovanie

Gaelský futbal

Lakros

Austrálsky futbal

Cross country

MMA

Dota 2

Counter-Strike

Call of Duty

Hurling

Či už máte svoj obľúbený šport alebo sa snažíte nájsť niečo nové, na svoje si tu príde fakt každý!

Live stávky s Ivibet

Okrem klasických stávok tu nájdete aj celú sekciu venovanú live stávkam. Táto sekcia posledné roky extrémne narastá na popularite a umožní vám staviť na výsledky rôznych stávok v reálnom čase, rovno pri sledovaní.

Dôležité zápasy môžete streamovať aj priamo na stránke a zároveň sledovať vývoj kurzov, ktoré sú aktualizované v reálnom čase pre poskytnutie unikátnych stávkových príležitostí. Okrem toho sa aj na túto funkciu vzťahuje cashout bonusová funkcia, takže ak vám to náhodou nevyjde, nemusíte hneď zúfať.

Mobilný zážitok

Aplikácie do mobilu sú pre stávkové spoločnosti veľmi dôležité – niektoré stávky sa totiž môžu odohrávať v reálnom čase a je preto dôležité, aby mal človek o nich okamžitý prehľad vždy na dosah ruky.

Ivibet na svojej appke za poslednú dobu poriadne zapracovali a v dnešnej podobe ju môžete vidieť ako plnohodnotnú náhradu desktopovej verzie. Nájdete tu všetko, čo potrebujete vrátane prístupu k live stávkam.

To všetko v graficky dobre zvládnutom a prehľadnom rozhraní, ktoré je rovnako dobre dostupné pre používateľov Androidu aj iOS.

Ivibet – kurzy a stávkové príležitosti

Nadšeným stávkarom má táto stránka rozhodne čo ponúknuť aj po technickej stránke. Kurzová hladina je vysoko kvalitná a môže smelo konkurovať aj starším, zabehnutejším stávkovým kanceláriám.

Prejavuje sa to hlavne u vysoko sledovaných súťaží ako anglická Premier League, kde sa payout pohybuje na hlavných stávkových trhoch až okolo 96 – 97%!

Okrem výhodných kurzov sa tu môžete tešiť aj na obrovský rozsah stávkových príležitostí, pričom podľa oficiálnych čísel si v hociktorú dennú či nočnú hodinu môžete vsadiť až na 30 000 individuálnych stávkových eventov.

Nudiť sa tu rozhodnete nebudete a mali by ste tu nájsť všetky súťaže, poháre alebo športové podujatia, po ktorých túžite a ešte oveľa viac!

FAQ. Často kladené otázky
 • Ako dlho trvá výber výhry z Ivibet?

  Maximálny čas, ktorý si stávková kancelária stanovuje na prevod výhier na váš účet sú 3 dni a za transakciu nie sú účtované žiadne poplatky.

 • Aké športové stávky Ivibet ponúka?

  Stávková kancelária ponúka obrovský výber rôznych stávkových príležitostí, vrátane populárnych športov ako futbal, basketbal, tenis a oveľa viac.

 • Ako môžem na Ivibet sledovať livestreamy?

  Pre sledovanie väčšiny livestreamov si musíte zaregistrovať účet, následne sú vám však online prenosy plne k dispozícii. Niektoré podujatia sa dajú sledovať aj bez účtu, ide však spravidla o e-športy

 • Prijíma Ivibet platby v kryptomenách?

  Áno, na výber máte v tejto stávkovej kancelárii aj z pomerne rozsiahlej ponuky kryptomien, ktoré sú plne podporované.