100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Najlepšie aplikácie na stávkovanie cez mobil na Slovensku 2024

Najlepšie aplikácie na stávkovanie


Aplikácie na alebo „ appky” sú najnovšou evolúciou vo svete online športového stávkovania, ktoré umožňujú previesť vaše bežné online stávkovanie do mobilnej verzie a získať tak bezproblémový prístup kedykoľvek a kdekoľvek. Pripravili sme pre vás malý prehľad základných informácií, ktoré by ste mali ovládať o aplikáciách na tipovanie. Tento prehľad vám rozhodne odporúčame prečítať si, ak sa nechcete vzdať možných výhier, ani keď ste v pohybe.

Zoznam najlepších stávkových stránok na Slovensku

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
2
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu
3
4.5/5
Bonus 100% do výšky až 200€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
5
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu

Čo určite vedieť o aplikáciách na stávkovanie?

Fanúšikom športu, ktorí si občas okrem sledovania radi užijú aj nejaké to stavkovanie cez mobil, sú na Slovensku k dispozícii viaceré mobilné aplikácie. Na trhu je síce menej hráčov ako kedysi a tí, ktorí ostali, sú však o to dôveryhodnejší a bezpečnejší - výber tých najlepších aplikácií na tipovanie však môže byť stále pomerne komplikovaný. Aplikácie samotné ponúkajú celú radu benefitov – väčšiu flexibilitu, okamžitý prístup bez zbytočného prihlasovania a v neposlednom rade aj možnosť uzatvárania live stávok priamo počas sledovania hry na vašom mobilnom telefóne. Je iba na vás vybrať si, ktorá je tá najlepšia aplikácia na tipovanie pre vás, my vám s tým však radi pomôžeme.

stavkovanie cez mobil

Ako postupovať pri výbere aplikácie na stávkovanie

Pri výbere tej najlepšej appky pre vás je potrebné sa v prvom rade zamyslieť nad vlastnými prioritami – aj keď v základoch sú rôzne aplikácie na tipovanie rovnaké, ak sa pozriete pozornejšie, detaily sa môžu dramaticky líšiť. Okrem základných aspektov , ako sú bonusy, dostupnosť pre váš mobilný systém, prípadne grafika spracovania a celkový užívateľský zážitok – aplikácia by sa mala dať používať plynulo a bez problémov. Ďalším faktorom je dostupnosť online televízie - ak máte v pláne sledovať live zápasy na mobile, siahnite určite po jednej z tých, ktoré ponúkajú tú najlepšiu kvalitu a výber športov a súťaží. Okrem toho je tu samozrejme ešte veľa menších vychytávok, toto je ale dobrý základ pre úspešné tipovanie.

Top 5 aplikácií na stávkovanie cez mobil na Slovensku

Na základe vlastných skúseností a vyššie uvedených parametrov sme pre vás vytvorili prehľadný rebríček 5 aplikácií na tipovanie, ktoré podľa nášho názoru patria ku špičke na Slovensku.

 • Niké

  Táto aplikácia na tipovanie vám ponúka doslova priehrštie rôznych informácií a aktivít – od live stávok po virtuálne hry, správy zo Šport.sk, výsledky zápasov a online kontrolu tiketu až po mapu pobočiek vo vašom okolí – Niké to má naozaj všetko. Appka je rovnako dobre spracovaná aj po užívateľskej stránke, grafika je adekvátna , ponuka je napriek rozsahu prehľadná a kladne hodnotíme aj možnosť prispôsobenia zobrazovania súťaží na mieru. Je to skvelá aplikácia pre vaše hokejové stávkovanie.

  nike stavkovarie
 • Tipsport

  Aplikácia od Tipsportu je rokmi overená, spoľahlivá a ponúka veľa rôznych výhod, najväčšou je asi skupinové fórum, v ktorom nájdete jednu z najväčších tipérskych komunít na Slovensku. Ponúka tiež live prenosy, live tracker, audio komentár a veľa ďalších vychytávok. Na druhú stranu je appka trošku neprehľadná, hlavne pre nováčikov, takže si dôkladne overte, či vám vyhovuje.

  tipsport logo
 • iFortuna

  Aplikácia na tipovanie iFortuna patrí medzi priamočiarejšie z nášho výberu – zoznam stávok nájdete priamo na hlavnej obrazovke, nič teda nestojí medzi vami a zábavou, navyše sú medzi prvými zobrazované vždy aktuálne hrané zápasy, aj s aktuálnym stavom. V ponuke sú tiež live prenosy s veľmi dobrým rozlíšením a štatistické záznamy sú vždy k dispozícii na správnom mieste – stačí rozkliknúť náhľad zápasu. Je to skvelý nápad používať túto aplikáciu na stávkovanie na basketbal.

  fortune logo stavkovekancelarie
 • Synottip

  Ďalšia zo stávkových aplikácií, ktorá stavia v prvom rade na jednoduchosť a intuitívne ovládanie. Zápasy a stávky sú zoradené prehľadne, nie je preto problém vytvoriť tiket už za pár minút. Na druhú stranu nám však v appke chýbali live prenosy, grafika je oproti ostatným trošku menej výrazná a atraktívna a problémom je aj rýchlosť načítavania, ktorá výrazne zaostáva. Napriek tomu však ide o kvalitnú – hoci jednoduchšiu – aplikáciu. Táto možnosť je ideálna pre podujatia, ako je Svetový pohár v ľadovom hokeji.

  synottip
 • Doxxbet

  Ďalšia z výborne zvládnutých aplikácií, ktorú môžeme odporučiť – Doxxbet appka je zameraná hlavne na live stávky, ktoré sa tešia stále rastúcej popularite. Okrem klasických, dobre zvládnutých čŕt, tu teda nájdete aj live tracker. Vo všeobecnosti kladne hodnotíme intuitívnosť ovládania aj grafické prevedenie, mínus však musíme udeliť za chýbajúce live prenosy. Akceptuje aj platobné metódy, ako je paypal.

  doxxbet logo

Najpopulárnejšie stávkové príležitosti

Oproti minulosti, kedy sa stávky uzatvárali hlavne na jeden výsledok, ponuka dnes je naozaj pestrá. V  skratke vám preto predstavíme najčastejšie stávkové príležitosti:

 • Sólo stávka – jednoduchá, základná stávka na jeden zápas alebo športovú udalosť
 • Celkové umiestnenie – stávkujete na víťaza preteku, zápasu, atď.
 • Handicapová stávka – používaná na zápasy s jasným favoritom, outsider dostane fiktívny náskok (napr. 2 góly), čo značne upraví kurz
 • Poisťovacia stávka – druh doplnkovej stávky, znižujúci hroziace riziko, uzavretie stávky v opačnom smere
 • Live stávka – tipovanie počas zápasu, pričom kurzy sa dynamicky upravujú počas jeho vývoja

Najlepšie mobilné aplikácie stávkových kancelárií

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

Live betting aplikácie

Jednou z najpopulárnejších súčastí mobilných stávkových aplikácií je live betting alebo live stávkovanie, ktoré vás vtiahne priamo do hry a povýši váš zážitok zo stávkovania na novú úroveň. V podstate ide o uzatváranie stávok v priebehu zápasu, pričom kurzy sú upravované v reálnom čase. Táto aktivita ponúka dynamickejší zážitok, väčšiu kontrolu nad vlastnými stávkami a rozšírenie stávkových možností – sledujte hru a uzatvárajte stávky aktuálne podľa toho, čo vidíte pred sebou! Tu je však potrebné podotknúť, že stávkovanie naživo je vhodnejšie hlavne pre skúsenejších tipérov, ktorí sú schopní vyhodnotiť situáciu v danom momente, dobre poznajú tendencie hráčov alebo tímov a vedia tak uzavrieť stávky vo svoj prospech.

stavkovanie cez mobil

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4.5/5
2 hlasov
FAQ. Často kladené otázky
 • 📱 Potrebujem aplikáciu, ak chcem tipovať ?

  Nie nutne, ale rozhodne to pomôže – niektorí hráči, ktorých operačné systémy nie sú podporované aplikáciami, sa musia spoliehať na mobilné verzie online stávkových stránok. S  aplikáciami na tipovanie je však prístup oveľa, oveľa jednoduchší a zážitok neskonale lepší.

 • 📱 Aké sú najväčšie výhody aplikácií?

  Kde začať? Prenosnosť, flexibilita, okamžitá prístupnosť, live stávkovanie – mobilné aplikácie rozhodne odporúčame každému, kto rád stávkuje v pohybe, ale aj tým, ktorí stávkujú z pohodlia domova a jednoducho sa im nechce vstať z gauča.

 • 📱 Aké sú nevýhody mobilných aplikácií?

  Nie je ich je veľa, spomeňme napríklad menšiu prehľadnosť kvôli menšiemu displeju mobilného telefónu a v niektorých zriedkavých prípadoch nedostupnosť niektorých pokročilých funkcií, ktoré sú dostupné iba v desktopovej verzii na stránke.

 • 📱 Kde si môžem stiahnuť aplikáciu?

  Väčšina aplikácií na slovenskom trhu, bohužiaľ, nie je kvôli prísnym pravidlám dostupná na Google Store, vždy sa k nim však dostanete na oficiálnych stránkach stávkovej kancelárie, ktorá podporuje aplikáciu.

 • 📱 Už mám online účet, môžem ho použiť v aplikácii?

  Vo všetkých nám známych prípadoch áno, aj keď táto skutočnosť sa môže líšiť podľa konkrétnej aplikácie.