100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Ako staviť na Svetový pohár v ľadovom hokeji 2024


Ste hokejovými fanúšikmi a chcete pridať trochu vzrušenia k nadchádzajúcim ms v hokeji 2024? Stávky na vaše obľúbené tímy môžu urobiť turnaj ešte napínavejším.

Ak ste však v stávkovaní na ms v hokeji ešte nováčikom, rôzne typy stávok pre vás môžu byť trochu komplikované. V tomto článku vám vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť.

Zoznam najlepších stávkových kancelárií na majstrovstvá sveta v hokeji 2024

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
2
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
3
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu
ice hockey world cup

Rýchly zoznam tém, ktoré nájdete v tomto článku

Ak hľadáte konkrétne informácie o stávkovaní na nadchádzajúce ms v hokeji, neváhajte preskočiť na časť, ktorá vás najviac zaujíma. 

Ako staviť na majstrovstvá sveta v hokeji online

Ak chcete stávkovať na ms v hokeji, je dôležité vybrať si serióznu stávkovú kanceláriu, ktorá pokrýva širokú škálu zápasov, typov stávok a ponúka pohodlné spôsoby platby.

Stávkovanie na majstrovstvá sveta v hokeji je jednoduché. V prvom rade je dôležité vybrať si serióznu stávkovú kanceláriu, ktorá pokrýva širokú škálu zápasov, typov stávok a pohodlné spôsoby platby.

Ďalej si v stávkovej kancelárii musíte vytvoriť účet. Keď ste pripravení vykonať svoj prvý vklad, vyberte si platobnú metódu, ktorá vám vyhovuje a prejdite do sekcie s pokladňou. Vložte svoje finančné prostriedky a môžete začať stávkovať.

Ak chcete podať stávky, jednoducho si vyberte zápasy, na ktoré chcete staviť a pridajte ich na svoj stávkový ticket.

 • Stávka Over/Under majstrovstvá sveta v hokeji 2024

Ak si chcete staviť na ms v hokeji a použiť stávku over/under, v prvom rade si musíte nájsť vhodný zápas, na ktorý si chcete vsadiť.

Over / under predstavuje počet gólov, ktoré stávková kancelária stanovila ako predpokladaný celkový počet gólov v zápase. Potom môžete podať stávku na to, či si myslíte, že celkový počet gólov v zápase bude vyšší alebo nižší ako táto hranica.

Top 5 stávkových kancelárií na Majstrovstvá sveta v hokeji

Slovakian flag + 2023 Ice Hockey World Championship logoAk si plánujete staviť na nadchádzajúce ms v hokeji 2024, je dôležité nájsť spoľahlivú a dôveryhodnú stávkovú kanceláriu. Môže byť náročné rozhodnúť sa, ktorú stávkovú kanceláriu si vybrať. Preto sme pre Vás zostavili zoznam piatich najlepších stávkových kancelárií pre ms v hokeji 2024.

 • 1

  Fortuna

  Fortuna je podľa mnohých najvyššie hodnotená a jedna z najväčších stávkových kancelárií na Slovensku.

  fortuna
 • 2

  Doxxbet

  Doxxbet ponúka klubový vernostný program, výborný multi-náhľad na stávkovanie naživo a možnosť získať viacero bonusov naraz.

  doxxbet logo
 • 3

  Tipsport

  Tipsport je solídna online stránka na športové stávky so spoľahlivými výsledkami a pozitívnymi recenziami.

  tipsport logo
 • 4

  Nike

  Nike je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú podávať športové stávky na Slovensku. Live stávky a prenosy sú k dispozícii na webovej stránke a v mobilnej aplikácii, ktorá má rýchle a bezproblémové rozhranie.

  nike bookmaker
 • 5

  Betring

  Betring, najstaršia slovenská stávková kancelária, je dobrou možnosťou pre menších stávkarov. Stávky naživo na Bookmaker však môžu byť frustrujúce a podávanie stávok môže byť náročné.

  betring logo

Kedy a kde sa konajú majstrovstvá sveta v hokeji 2024?

MS v hokejii 2024 sa začnú v piatok 10. mája a skončia sa v nedeľu 26. mája. Súťaž sa bude hrať na dvoch miestach v Česku, v O2 Aréne v Prahe a v Ostravar Aréne v Ostrave.

Informácie o Majstrovstvách Sveta v Hokeji 2024
🏆 Víťaz majstrovstiev sveta v hokejiKanada
🏒 Počet zápasov majstrovstiev sveta v hokeji 202465
🥇 Najviac víťazstiev na majstrovstvách sveta v hokejiVladislav Tretiak (10), Alexander Ragulin (10)
🙌 Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 Stávky na favoritaKanada
🌟 Najaktívnejší hráči IIHFRoman Červenka (CZ), Drake Batherson (CA), Dylan Cozens (CA)**
💰 Najlepšie stávkyOver/under, Stávka na výsledok

Bonusy ponúkané stávkovými kanceláriami

 • Bonus
  100% Vkladu až do 2000€
  V tomto krátkom článku budeme rozoberať Betring vstupný bonus a niektoré ďalšie bonusy, ktoré táto stávková kancelária ponúka svojim novým…
 • Bonus
  Uvítací bonus 20€
  Tento článok je venovaný predovšetkým čitateľom ktorých zaujímajú vstupné bonusy v stávkových kanceláriach. Dozviete sa tu, ako získať vstupný bonus…
 • Bonus
  Uvítací bonus až 4000€
  Tipsport je ďalšou zo stávkových kancelárií, ktoré sa dlhodobo držia v našom hľadáčiku vďaka svojej širokej a rozmanitej ponuke športových…
 • Bonus
  Uvítací bonus až 5000€
  Doxxbet rovnako patrí medzi najobľúbenejšie stávkové kancelárie na Slovensku. Zodpovedá tomu aj jeho ponuka bonusov – klasické uvítacie bonusy a…

Čo treba zvážiť pri stávkovaní na Majstrovstvá sveta v hokeji 2024

Predtým ako si stavíte na jeden z tímov na ms v hokeji, by ste mali zvážiť niekoľko kľúčových faktorov, ktoré zvýšia vaše šance na výhru.

 • 1

  Rozpis zápasov

  Pri stávkovaní na ms v hokeji je dôležité zohľadniť rozpis zápasov. Ten môže mať veľký vplyv na výkonnosť tímu. Nabitý rozpis tímu môže znamenať únavu a slabší výkon v ďalšom zápase, dostatočné prestávky zase lepší výkon.

 • 2

  Výkon hráčov

  Celkový výkon tímu je dôležitý, no treba vziať do úvahy aj silné a slabé stránky každého hráča ako jeho zručnosti, skúsenosti a nedávne výkony.

  Ak napríklad najlepší hráč tímu nastúpi do zápasu so zranením alebo v poslednom čase podáva slabšie výkony, môže to výrazne ovplyvniť celkovú výkonnosť tímu. Na druhej strane ak sa hráč v posledným zápasoch zlepšil a je v skvelej forme môže to byť ukazovateľom dobrého výkonu v nadchádzajúcom zápase.

 • 3

  Predošlé zápasy

  Pri stávkovaní treba zvážiť aj predošlé výsledky tímu. Okrem celkovej formy a výsledkov predošlých zápasov treba vziať do úvahy aj ako sa tímu darilo voči konkrétnym súperom v minulosti. Niektoré tímy mohli mať dobré výsledky v zápasoch voči určitým súperom, zatiaľ čo lepším tímom sa voči rovnakým súperom veľmi nedarilo.

Najlepšie stávkové kancelárie na Majstrovstvá sveta v hokeji

Informácie o Majstrovstvách Sveta v Hokeji 2024
♻️ Najlepšia stávková kancelária na ms v hokeji 2024Fortuna
⚡️ Najlepšia stávková kancelária na stávkovanie naživoNike
💰 Stávková kancelária s najlepším kurzom na Majstrovstvá sveta v hokeji 2024Doxxbet
☄️ Stávková kancelária s najlepšou stávkou zdarma na Majstrovstvá sveta v hokeji 2024Betring
💯Stávková kancelária s najvyšším množstvom stávok na Majstrovstvá sveta v hokeji 2024Tipsport

Stávkovanie na Slovensko v Majstrovstvách sveta v hokeji 2024

Majstrovstvá sveta v hokeji

V tejto sekcií si povieme o súperoch, ktorí čakajú Slovensko na ms v hokeji 2024 a akú sme s nimi mali predpošlú bilanciu.

Potenciálne zostavy slovenského tímu

Zostavy na ms v hokeji ešte nie sú známe. Nie je jasné či do turnajovej zostavy nastúpi aj Juraj Slafkovský a iný hráči z NHL.

Zápasy Slovensko

Slovenský tím bude na majstrovstvách v skupine B. Ako sme už spomínali vyššie, zápasy skupiny B sa budú konať v lotyšskej Rige.

Slovenský tím sa v skupine B postaví proti tímom z Kanady, Česka, Kazachstánu, Lotyšska, Nórska, Slovinska a Švajčiarska.

Šance slovenského tímu na výhru

Celkovo je však veľa dôvodov na optimizmus, pokiaľ ide o slovenské šance na IIHF 2024. Fanúšikovia môžu dúfať, že vďaka talentovanému a skúsenému tímu, má za sebou úspechy na medzinárodnej úrovni, predvedie silné výkony a bude mať šancu priniesť domov zlatú medailu.

Najlepšie kancelárie na Majstrovstvá sveta v hokeji

Bookmakeri

Počet športov

Uvítací bonus

Stávky Live

Mobilná aplikácia

Minimálny vklad

Minimálny výber

doxxbet logo

30+

100% bonus v maximálnej výške až 5000 eur

Áno

Áno

5 EUR

20000 EUR

tipsport

20+

Bonus až 4 000€ + 20 € za registráciu

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

nike bookmaker

30+

Uvítací bonus do 20€

Áno

Áno

10 EUR

20000 EUR

betring

25+

100% vkladu až do 2000€

Áno

Áno

10 EUR

10000 EUR

fortuna

30+

100% vstupný bonus Až do výšky 1000 EUR

Áno

Áno

1 EUR

10000 EUR

Populárne typy stávok na Majstrovstvá sveta v hokeji

Stávkové kancelárie ponúkajú hokejovým nadšencom zaujímavé možnosti stávok. Okrem tradičných populárnych typov stávok ako stávka na víťaza existuje mnoho stávok, ktoré tipéri často prehliadajú. Patria medzi ne napríklad hendikepové stávky alebo over/under.

 • Hendikepové stávky

Pri hendikepovej stávke stávková kancelária pred začiatkom zápasu zvýhodní alebo znevýhodní jeden z tímov. Zvýhodnenie alebo pozitívny handicap je označený ako + a znevýhodnenie alebo negatívny handicap je označený ako -.

Pri hendikepovej stávke je pred ziačtkom zápasu jeden z tímov zvýhodnený (+) alebo znevýhodnený (-).

Čo to znamená?

Ak stavíte na víťazstvo favorita v zápase s negatívnym handicapom, znamená to, že favorit musí vyhrať o určitý počet gólov na to, aby ste vyhrali stávku.

 • Presný výsledok zápasu

Pri stávkovaní na presný výsledok zápasu v podstate stávkujete na konkrétne číselné skóre zápasu.

Stávková kancelária ponúkne niekoľko možných výsledkov hokejového zápaasu a je na vás aby ste sa rozhodli, ktorý je najpravdepodobnejší.

 • Stávka na počet gólov (over/under)

Stávka na počet gólov v zápase je jednou z obľúbených foriem stávkovania, pri ktorej tipujete celkový počet gólov, ktoré oba tímy strelia. Tento typ stávok je k dispozícií na väčšine stávkových kancelárií / platforiem.

 • Stávka na strelca gólu

Populárnou stávkou na ms v hokeji je stávka na hráča, ktorý strelí ďalší gól.

Stávkovanie na Majstrovstvá sveta v hokeji naživo

Stávkovanie na Majstrovstvá sveta v hokeji naživo

Stávkovanie naživo na ms v hokeji 2024 je skvelým spôsobom stávkovania, pretože kurzy sa neustále menia v závislosti od priebehu zápasu.

Stávkové kancelárie vytvorili samostatné sekcie pre live stávky, kde nájdete všetky dostupné zápasy, pre ktoré budú ponúkané live stávky. Naživo môžete uzatvárať rôzne typy stávok, napríklad klasické stávky, stávky na konkrétnych hráčov, počet gólov a mnoho ďalších.

Populárne platobné metódy

Na výber máte viacero možností platby vrátane bankových kariet, Revolut, Skrill a PayPal. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje, stavte si na ms v hokeji.

 • skrill
  Stávkové stránky prijímajúce Skrill
  Skrill
 • neteller
  Stávkové stránky prijímajúce Neteller
  Neteller
 • revolut
  Stávkové stránky prijímajúce Revolut
  Revolut
 • paypal
  Stávkové stránky prijímajúce Paypal
  Paypal

Platobné karty

Tento typ platby je rýchly a ľahko použiteľný. Za použitie platobnej karty si niektoré banky účtujú poplatok.

Podmienky používania platobných kariet sa môže líšiť v závislosti od banky, ktorú používate.

Revolut

Revolut je inovatívny spôsob platby dostupný aj na Slovensku a v slovenskom jazyku. Vyžiadanie si platobnej karty však stojí malý poplatok a trvá niekoľko dní.

Skrill

Skrill, predtým známy aj ako MoneyBookers, je na Slovensku obľúbená platobná metóda. Registrácia je veľmi jednoduchá - stačí vám emailová adresa.

PayPal

Paypal je bezpečná online platobná metóda, ktorá vám umožňuje previesť peniaze pomocou bankového účtu alebo platobnej karty. Na registráciu potrebujete len emailovú adresu.

Ktorá stávková kancelária má najlepší kurz na Majstrovstvá sveta v hokeji?

Keď ide o stávkovanie na ms v hokeji, nájdenie stávkovej kancelárie s najlepšími kurzami môže mať veľký vplyv na vašu potenciálnu výhru.

 • Tipsport: Najlepší kurz na favorita má momentálne Tipsport s kurzom 3,50
 • Synot tip: Druhý najlepší kurz na favorita má momentálne Synot tip s kurzom 3,25

3 najlepšie aplikácie pre stávkovanie na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji

aplikácie pre stávkovanie

Vieme, že v dnešnej dobe čoraz viac ľudí uprednostňuje stávkovanie pomocou mobilných aplikácií. Preto sme pre vás pripravili zoznam troch najlepších aplikácií na stávkovanie na ms v hokeji 2024.

 • Fortuna

Fortuba je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú ľahko použiteľnú, jednoduchú a intuitívnu aplikáciu. App ponúka podrobné analýzy zápasov, širokú ponuku športových prenosov a možnosť prispôsobiť si aplikáciu podľa svojich preferencií.

 • Betring

Betring aplikácia má mnoho výhod, medzi ktoré patrí spoločné fórum, analýzy zápasov a priame prenosy.

 • Doxxbet

Doxxbet vsadila na jednoduchosť používania. Po spustení sa vám zobrazí jednoduché a prehľadné menu, v ktorom sa budete orientovať aj ako začiatočník.

Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
2/5
3 hlasov
FAQ. Často kladené Otázky