100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Nike SK Stávková Kancelária: RECENZIA a hodnotenie

4.5/5
Uvítací bonus do 20€
Výhody
 • Zaujímavý bonus bez vkladu a vstupný bonus
 • Ponuka športových súťaží
 • Live stávkovanie a live prenosy zdarma
 • Pravidelné promo akcie
 • Mobilná aplikácia pre Android aj iOS
Nevýhody
 • Nižšie kurzy v porovnaní s inými konkurenčnými kanceláriami
 • Časté výpadky systému live stávok

Niké je prvá a najstaršia slovenská stávková kancelária. Staršie ročníky si tak ešte stále môžu pamätať legendárnu prvú pobočku, ktorá bola v roku 1991 otvorená v Bratislave a vytvorila značný ošiaľ. Niké síce od tej doby stratilo pozíciu najväčšej stávkovej kancelárie, stále však rozhodne má čo ponúknuť. Pomerne dobre sa im darí držať krok s dobou – na Niké.sk stávkovanie dostalo nový glanc a nájsť tu môžete kadečo – od klasických športov po spoločenské stávky, e-športy aj kasínové hry – poďte sa s nami pozrieť bližšie na túto stávkovú kanceláriu, a to, čo vám môže ponúknuť v roku 2024.

Niké stávková stránka
📣 Oficiálna webová stránkanike.sk
🎁 Uvítací bonusUvítací bonus do 20€
⚽️ Sports20+
💳 Spôsoby platbyInternet Banking, Platobná karta, Vklad na pobočke
📱 AplikáciaÁno
👥 Služby zákazníkomVynikajúce
✅ Licenciu na Tipsportdržiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky

 

Bezpečnosť

Pre bezpečné stávkovanie Niké zabezpečuje všetky svoje transakcie end-to-end šifrovaním, tam to však zďaleka nekončí. Podobne, ako ostatné obľúbené a dôveryhodné stávkové kancelárie na Slovensku, aj Niké musí byť držiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Práve táto licencia vám môže dodávať pocit bezpečia, pretože garantuje, že sú vaše prostriedky v bezpečí a nemusíte sa ich báť vkladať na váš hráčsky účet. Okrem toho registrácia priamo v Slovenskej republike zaručuje, že aj v prípade výskytu najhoršieho scenára by ste sa mali na koho obrátiť s prípadnou sťažnosťou, nakoľko subjekt spadá pod slovenskú jurisdikciu. Nemusíte mať preto žiadne obavy, s Niké stávkujete bezpečne.

 

Prečo si vybrať Niké

Body na zváženie

História

Niké je neodmysliteľnou súčasťou histórie slovenského stávkovania a svoje miesto na trhu si vyslúžilo dlhými rokmi tvrdej práce, kvalitného zákazníckeho servisu a výhodných stávok

Bonusy

Online tipovanie Niké osladí svojou bonusovou ponukou, kde si na svoje príde naozaj každý

Live TV

Niké – podobne ako ostatné kvalitné stávkové kancelárie na Slovensku-ponúka svoju vlastnú Niké TV plnú online prenosov tých najzaujímavejších športových udalostí

 

Uvítací bonus

Niké SK Uvítací bonus
Uvítací bonus Niké online ponúka v dvoch variantoch. Základný bonus patrí do kategórie bonusov bez vkladu, čo v praxi znamená, že pre zisk tohto bonusu (momentálne vo výške 20€), vám stačí jednoducho sa zaregistrovať, overiť svoju totožnosť pomocou dvoch dokladov a bonus bude automaticky pripísaný na váš účet. Čo sa týka druhého bonusu, je ponuka od Niké o niečo zaujímavejšia v porovnaní s inými stávkovými kanceláriami, bonus je totiž bez limitu – je teda iba na vás, koľko peňazí sa rozhodnete pretočiť na stávkových tiketoch za prvých 14 dní od registrácie. P re naozaj zapálených stávkarov môže tento bonus priniesť aj skutočne zaujímavú odmenu.

 

Iné ponuky a promo akcie

Niké

Okrem vstupných bonusov ponúka Niké tipovanie aj pomerne bohatú ponuku menších bonusov a promo akcií pre svojich oddaných stávkarov. Spomenieme preto pár tipov zo súčasnej ponuky:

Tipovanie za niky a vracanie stávok

Zo stávok sa vám občas vracajú na účet tzv. niky, ktoré sa dajú použiť na ďalšie stávkovanie-rovnako, ako naozajstné peniaze.

Kurzové zvýhodnenie

Za niky tiež môžete získať lepší kurz pre online tipovanie Niké, a to až do 200% zvýhodnenia.

Bonusová stávka

S bonusovou stávkou máte možnosť vyhrať, aj keď náhodou netrafíte.

Priveď kamoša

Stačí spomenúť Niké stávkovanie známym, ktorí sa zaregistrujú pod vašim kódom a môžete začať získavať odmeny!

 

Registrácia hráčskeho účtu v Niké

Ako sa zaregistrovať na Nike?

Registrácia v Niké nie je žiadna veda, aj tak si ju však pre istotu priblížime.

 • Prejdite na stránku nike.sk
 • Kliknite na „Registrovať“ v pravom hornom rohu
 • Vyplňte vaše osobné údaje
 • Overte vašu totožnosť prostredníctvom naskenovania alebo odfotenia dvoch odlišných dokladov totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz, cestovný pas.)
 • Po overení by mala byť registrácia dokončená.

 

Niké platobné metódy

V tomto prípade je vidieť, že Niké stávkovanie cez internet berie vážne a chce ho urobiť čo najjednoduchším – ponuka platobných metód a partnerov je pomerne široká a dobre spracovaná.

Vklady Výbery

Výbery Vklady

Platobná karta

Bankový prevod na účet

Internetbanking

Platobná karta

Hotovosť na pobočke

Internetbanking

Bankový prevod na účet

Hotovosť na pobočke

Skrill

Hotovosť na pobočke

Niké mobilná aplikácia pre Android a iOS

Niké tipovanie cez internet si teraz môžete užívať aj v pohybe s pomocou šikovnej appky, ktorú predstavili pre Android aj iOS, na svoje by si teda mali prísť takmer všetci mobilní nadšenci.

Niké aplikácia pre Android

Používatelia tohto systému sa nemusia vôbec báť, aj napriek tomu, že Google Store nepodporuje stávkové appky, sťahovanie zo stránky a inštalácia sú rýchle a bezpečné.

Niké aplikácia pre IOS

Fanúšikovia spoločnosti Apple tento problém riešiť nemusia vôbec, aplikácia Niké tipovanie je voľne stiahnuteľná z App Store.

 

Kurzové stávkovanie

Live stávky Niké SK

Ponuka kurzových stávok je v podaní Niké skutočne rozsiahla a na svoje si prídu napríklad aj milovníci športov, ktoré nie sú automaticky spájané so športovým stávkovaním. Vyzdvihnúť by sme mali spoluprácu s Petrou Vlhovou, čomu odpovedá aj ponuka stávok na lyžovanie. Rozhodne sa teda dá povedať, že prináša Niké tipovanie cez internet v pravom zmysle slova – v zozname nižšie nájdete základné kategórie v ponuke.

 • Futbal
 • Hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Hádzaná
 • Box
 • E-športy
 • Kriket
 • Spoločenské stávky – politika
 • Šípky
 • Vodné pólo

 

Live stávky

Live
Niké SK tipovanie live zaradilo do svojej bežnej ponuky, ako jedna z prvých stávkových kancelárií a ponuka live stávok sa môže oprieť aj o Niké TV, teda ich osobnú službu, prinášajúcu live prenosy zadarmo všetkým aktívnym stávkarom. Samotná ponuka live príležitostí je pomerne široká a zameraná na rôzne športy, či už z našich končín alebo zo zahraničia. Užívať si tak môžete bezprostredné stávkovanie, v ktorom ide doslova o sekundy a ktorého systém je dobre spracovaný a prehľadný – jedinou nevýhodou sú občasné výpadky live stávok, ktoré môžu v niektorých prípadoch trvať aj niekoľko hodín-je to rozhodne dosť na to, aby to schladilo váš hráčsky apetít.

 

Kurzy a stávkové príležitosti v Niké

Tu sa nedá pochybovať o tom, že má tipovanie Niké naozaj zmáknuté. Základom sú samozrejme klasické 1/X/2 stávky a odvodené stávky na sólo tikete. Pre ešte zábavnejšie stávkovanie Niké prináša aj exotickejšie kúsky, nájsť tu môžete napríklad aj ázijské hendikepy. Pri futbalových zápasoch Niké ponúka stávky na počty gólov, ďalej stávky bez remízy alebo pri väčších udalostiach, kde je možné tipovať červené karty. Taktiež nechýbajú stávky na strelcov gólov-či už vo futbale alebo hokeji. Samostatnou kapitolou sú následne akumulačné stávky, ktoré ponúkajú vyšší zisk, avšak tiež za cenu vyššieho rizika. Stačí totiž, ak jeden zápas z tiketu nevyjde a tiket je stratený kompletne.

 

Zhrnutie

Niké rovnako patrí k slovenským stáliciam už dlhé roky, zdá sa však, že začína trochu zaostávať za ostatnými stávkovými kanceláriami na našom trhu. Nechápte nás zle, kurzová ponuka je stále široká a pestrá, nájdete tu aj športy, ktoré by ste u iných stávkových kancelárií hľadali len ťažko a Niké prináša aj dostatok noviniek, ktoré zaručia, že sa nikdy neprestanete baviť. Live prenosy sú dobre spracované, prinášajú množstvo zaujímavých zápasov a ohúria svojou kvalitou. Avšak bonusová ponuka vyzerá v porovnaní s inými kanceláriami trošku chudobnejšie a pár technických problémov sa občas dokáže postarať o nie práve ideálny zážitok z hry. Vo všeobecnosti však stávkovú kanceláriu hodnotíme veľmi pozitívne a ide nepochybne o jedného z najkvalitnejších bookmakerov na slovenskom trhu – je však stále čo zlepšovať!

FAQ. Často kladené otázky