100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Bonus Niké

(1)
Filter
 • Bonus
  Uvítací bonus 20€
  Tento článok je venovaný predovšetkým čitateľom ktorých zaujímajú vstupné bonusy v stávkových kanceláriach. Dozviete sa tu, ako získať vstupný bonus…

Niké bonus pri registrácii

Niké ako stávková kancelária patrí k tomu najlepšiemu, čo náš domáci trh ponúka. L en ťažko by ste hľadali mesto alebo sídlisko, kde neuvidíte ich preslávené oranžové značky. Ako je však na tom ich ponuka bonusov? V tomto článku sa pozrieme na rôzne dostupné bonusy . Či ste už zabehnutým stávkarom alebo ešte len začínate a hľadáte ten najlepší vstupný bonus, Niké by vám rozhodne malo mať čo ponúknuť.

Niké vstupný bonus

Nike: ako získať bonus?

Vstupný bonus Niké pojali svojsky a dá sa povedať, že svojí m spôsobom vybočujú zo zabehnutých koľají – určite ste si už totiž všimli, že u väčšiny stávkových kancelárií nájdete pri registrácii tie isté tipy bonusov, ktoré sa líšia iba svojou výškou. Niké bonus za registráciu ponúka v 3 bodoch, pričom na prvý pohľad je zrejmé, že tento bookmaker kladie dôraz rovnako na športové stávkovanie, ako aj na online kasínové hry.

Prvým spôsobom, ako poskytuje Niké bonus za registráciu, je bonus bez vkladu – stačí si zaregistrovať účet a získate 20€ úplne zdarma, ktoré môžete využiť na stávkovanie – bez akýchkoľvek háčikov. Krásne, nie?

Druhým, ešte zaujímavejším spôsobom, je tzv. bonus bez limitu – špeciálna ponuka, ktorú môžete nájsť iba v Niké. Podmienkou získania je prestávkovanie istej sumy peňazí do 14 dní od registrácie a odmenou sú peniaze, ktoré môžete použiť na ďalšie stávkovanie – koľko ich získate, to ale záleží iba na vás.

Ako teda môžete vidieť, Niké registračný bonus berie naozaj vážne a svojou ponukou už oslovilo nejedného váhajúceho tipéra – pridáte sa k nim? Viac informácií môžete vždy nájsť na webových stránkach Niké alebo v aplikácii. Pred začatím stávkovania vám samozrejme dôrazne odporúčame si tieto pravidlá dôkladne preštudovať. A k však budete pokračovať v čítaní tohto článku, dozviete sa všetky potrebné základné informácie .

betring registracia bonus

Niké bonus registrácia cez promo kód

Vstupný bonus Niké si momentálne nevyžaduje využitie žiadneho typu kódu, stávková kancelária však dlhodobo organizuje rôzne akcie, ktorých neodmysliteľnou súčasťou sú aj promo kódy – ak si zaregistrujete účet, informácie o akciách spoločne s promo kódmi budete pravidelne dostávať cez email – ak už kód máte, stačí zájsť na stránku a využiť ho. Odmenou bývajú väčšinou voľné tikety, nájsť sa však dajú aj exotickejšie kódy.

Ako získať Niké vstupný bonus

Ak by ste stále trochu tápali v tom, ako funguje Niké registrácia, bonus a všetko okolo toho, poďme si to vysvetliť krok za krokom.

Pre získanie prvej časti vstupného bonusu stačí splniť len pár základných krokov – zaregistrovať si účet, overiť svoju totožnosť prostredníctvom zdieľania dvoch samostatných dokladov totožnosti a to je všetko – 20€ vo forme nikov bude automaticky pripísaných na váš účet.

Čo sa týka tej zaujímavejšej časti, bonusu bez limitu – spôsob ako ho získať, je rovnako jednoduchý – po dokončení registrácie bonus spustíte buď prvým vkladom alebo podaním tiketu na pobočke – od tohto okamžiku sa spustí 14-dňová lehota, počas ktorej platí, že čím viac peňazí pretočíte na tiketoch, tým viac peňazí dostanete – žiadne limity!

Niké bonus za registráciu – podmienky

Ako všetko, čo sa naoko tvári ako peniaze za darmo, aj tu je prítomných pár otravných háčikov – niet sa však čoho obávať, podmienky vstupných bonusov sú nastavené veľmi priateľsky – ich zoznam vám v skrátenej podobe prinášame v tejto časti.

Čo sa týka bonusu bez vkladu, je to jednoduché ako facka. Akonáhle bude potvrdená vaša registrácia, Niké bonus automaticky pristane na vašom účet. Jediné, na čo si tu treba dať pozor, je podmienka, ako môžete s týmito peniazmi narábať – použiť ich môžete najviac na 4 tikety po 5€.

Bonus bez limitu je o niečo komplexnejší, ani to však nie je žiadna veda – podmienky pretočenia pre získanie jednotlivých úrovní nájdete tu ( https://www.nike.sk/clanky/bonus-bez-limitu ). Z vyšok pravidiel znie nasledovne:

 • Podmienky úrovní je potrebné splniť do 14 dní od prvého vkladu (online) alebo podaním prvého tiketu (pobočka)
 • Odmena je vyplatená vždy len za ukončenú úroveň
 • Odmena je po splnení úrovne vyplatená do 24 hodín na vaše stávkové konto
 • Do bonusu vstupujú len vyhodnotené tikety v stave „výherný“ alebo „nevýherný“
 • Do prestávkovanej sumy sa nezapočítavajú rozpisové, predčasne vyplatené a vrátené stávky
 • Do bonusu sa nezapočítavajú ani voľné tikety, ani hry za niky
 • Bonus je vyplatený vo forme voľných tiketov s platnosťou 3 dni od pridelenia

Zhrnutie

Niké registrácia bonus ponuka sa radí medzi prepracovanejšie a inovatívnejšie z tých, na ktoré môžete na Slovensku naraziť. Okrem spomenutých uvítacích bonusov je tu ešte množstvo menších bonusov, ktoré vám môžu pomôcť osladiť vaše každodenné stávkovanie. K ancelária tiež pomerne často organizuje rôzne promo akcie a s nimi spojené adekvátne bonusy. Bonus bez nutnosti vkladu, ktorý Niké ponúka, nie je veľmi rozšírený , väčšinou musíte vložiť aspoň minimálnu sumu . Čo sa týka bonusu bez limitov, oceňujeme hlavne možnosť prispôsobiť si ponuku na mieru – je iba na vás, do akej miery o bonus zabojujete. Vo všeobecnosti sa však dá povedať, že bonusová ponuka Niké odráža starostlivosť o svojich stávkarov – a to už môže byť dôvod, prečo dať šancu práve im.

Komisár pre hazardné hry
Dostávajte všetky bonusy do vašej emailovej schránky
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
4/5
1 hlas
FAQ. Často kladené otázky