100% Bonus do výšky až 130€
Receive

22bet bonus ponuka

Značku 22bet asi musíme predstavovať len málokomu. Či už patríte k priaznivcom hazardných hier alebo športového tipovania, 22bet je zvučné meno, ktoré si na trhu vydobylo svoju poprednú pozíciu ponukou rokov kvalitnej zábavy.

Ak ste sa však s týmto online kasínom ešte nestretli, máte šancu sa o ňom dozvedieť viac. V dnešnom článku si povieme viac o bonusovej ponuke, na ktorú sa môžete tešiť, ak sa rozhodnete zahrať si vaše obľúbené hazardné hry práve tu.

Zoznam najlepších krypto kasín na Slovensku

Pozícia v rebríčku Casino Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
100% Uvítací bonus až do 100€
HraťPrečítať recenziu
2
4.8/5
100% Uvítací bonus až do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
3
4.8/5
100% Uvítací bonus až do 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus až do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
5
4.5/5
100% bonus do výšky až 120€
HraťPrečítať recenziu
6
4.5/5
100% navýšenia prvého vkladu do výšky 300€
HraťPrečítať recenziu

Kde môžem nájsť bonusy na stránke 22bet?

22bet

Ak si chcete prejsť bonusovú ponuku v kasíne 22bet sami a zistiť, či si v nej nájdete niečo aj pre vás, postup je jednoduchý. Nemusíte sa ani registrovať, stačí prejsť na stránke kasína do sekcie Bonusy v hornej časti.

V okne, ktoré sa vám otvorí, vidíte súčasné ponuky, ktoré sú symbolmi prehľadne rozdelené na tipovacie bonusy a bonusy pre hazardné hry. Ak vás zaujímajú viac hazardné hry, stačí jednoducho nájsť ponuky označené symbolom rulety.

Ako môžem v 22bet kasíne získať uvítací bonus?

Na získanie uvítacieho bonusu sa vo väčšine online kasín vzťahujú podmienky, ktoré musíte splniť a inak to nie je ani v 22bet. Bonus vo veľmi sympatickej podobe 100% prirážky až do výšky 300€ môžete získať nasledovne:

 • Zaregistrujte sa na stránke a dokončite registráciu, prípadne zadajte 22bet promo kód.
 • Dobite si peniaze na váš hráčsky účet vo výške bonusu, o ktorý máte záujem.
 • Do 7 dní od dokončenia registrácie prestávkujte 50- násobok vloženej čiastky v hrách, ktoré spĺňajú podmienky (viac informácií nájdete priamo na stránke v spodnej časti).
 • Po splnení podmienok vám bude bonusová čiastka pripísaná na váš hráčsky účet a môžete s ňou ďalej stávkovať či hrať.

Podmienky teda nie sú nijak výnimočné, ale 50-násobok vkladu je pomerne dosť, preto si stratégiu dobre premyslite vopred.

Iné bonusy, ktoré môžete získať v kasíne 22bet

Okrem základných typov bonusov ponúka 22bet ešte ďalšiu pestrú ponuku, ktorá vám spríjemní bežnú hru. Príkladom je napríklad stredajší Cash splash, ktorý vám poskytne 50% bonus až do výšky 200€ za vaše nabitie v tento deň.

Ďalším príjemným prekvapením je napríklad narodeninový bonus, ktorý vás odmení vo váš veľký deň. V deň narodenín bude na váš účet automaticky pripísaných 500 bonusových bodov, ktoré môžete použiť v obchode 22bet a vybrať si darček podľa vlastného vkusu. Všetko najlepšie!

Okrem toho prebiehajú v rámci bonusovej ponuky na 22bet aj rôzne druhy lotérií, v ktorých sa môžete zaradiť do zlosovania o krásne ceny. Stačí sa zaregistrovať do lotérie a uzatvárať stávky, ktoré sa premenia na lósy. Na konci prebehne zlosovanie, v ktorom sa zúčastníte s toľkými lósmi, koľko sa vám podarilo nazbierať. Ak teda máte radi bonusy, veľké či malé, 22bet by pre vás malo byť to správne kasíno.

Osobitnou kategóriou sú bonusy zamerané na promo rôznych hier alebo ich poskytovateľov. Tieto sa podľa nášho pozorovania obmieňajú pomerne často. To znamená, že ak máte obľúbeného poskytovateľa, môže sa poľahky stať, že čoskoro príde na radu a vy tak budete môcť získavať bonusy aj za vaše obľúbené hry.

V súčasnosti prebieha napríklad turnaj Spinoleague pre poskytovateľa Spinomenal. Súťaž prebieha v sezónach, ktoré majú určitý počet kôl (napríklad 4) a zapojiť sa do nej môžete jednoducho hraním hier, ktoré sú špecifikované v pravidlách.

Ak budete hrať a vyhrávať, upraví sa vaše umiestnenie v tabuľke a môžete vyhrať podiel z celkového cenového fondu, ktorý dokopy tvorí až 10 000 000€. To už sa oplatí, no nie?

 

Výhody a nevýhody bonusovej ponuky 22bet v porovnaní s konkurenciou

Pre celkový prehľad bonusovej ponuky 22bet sme si tú súčasnú prešli podrobne a pripravili sme si pre vás krátku a prehľadnú tabuľku. V nej môžete vidieť, čo sa nám najviac páčilo a v čom má zase podľa nás 22bet ešte čo vylepšovať.

Výhody
 • Vysoký uvítací bonus (100% do 300€)
 • Pravidelné týždenné bonusy
 • Narodeninový bonus
Nevýhody
 • Žiadny bonus bez vkladu

Top 5 populárnych kasínových hier, ktoré si môžete zahrať v 22bet kasíne

Ak rozmýšľate, akú hru si zahrať v kasíne 22bet, v ponuke je obrovský výber rôznych typov. Ak sa však v tejto rozmanitosti strácate alebo ste v kasínach nováčikom, prinášame pár hier, ktoré si v 22bet môžete zahrať aj vy a určite nebudete sklamaní.

 • Ruleta

  Kasínová hra so zatočením guľôčky na ruletovom kole. Hráči stávkujú na rôzne čísla, farby alebo skupiny čísel ešte predtým, ako guľôčka dosadne na číselné pole.

 • Blackjack

  Kartová hra, pri ktorej hráči súťažia proti krupiérovi s cieľom dosiahnuť súčet kariet čo najbližšie alebo presne na 21 bodov, ale nie viac.

 • Baccarat

  Ďalšia kartová hra, pri ktorej hráči môžu staviť na výhru hráča, krupiéra alebo remízu. Cieľom je dosiahnuť súčet kariet blízko deviatich bodov.

 • Poker

  Kartová hra, kde hráči súťažia medzi sebou a používajú kombinácie kariet na vytvorenie najlepšej „ruky“ podľa pravidiel danej varianty hry.

Top 5 automatov, ktoré si môžete zahrať v 22bet kasíne

Ak patríte k fanúšikom automatov, 22bet vás rovnako nesklame – na svoje si tu prídu milovníci klasických ovocných, ale aj modernejších príbehových automatov a všetko medzi tým.

22bet

Gladiator: Legends

Táto chuťovka s tématikou starovekého rímskeho Kolosea vás prenesie do bojovnej arény a dá aj vám šancu zabojovať o svoje šťastie.

Egypt Fire

V  historickej tématike ešte zostaneme, tentokrát v starovekom Egypte. Odhaľte tajomné hieroglyfy, skladajte ich dokopy a bavte sa v tejto zaujímavej hre.

Big Wild Buffalo

V tejto nadupanej zvieracej hre sa môžete tešiť na skvelú grafiku a spracovanie nevšedného motívu, ale aj poriadne vzrušujúce bonusy a ak sa podarí, aj veľké výhry.

Johnny Cash

Táto vtipná oddychovka s uvoľneným umeleckým spracovaním sa sústreďuje na kreslené postavičky ako vystrihnuté z westernového filmu.

Book of Baba Yaga

Skvelá mysteriózna automatová hra, v ktorej sa ponoríte do sveta mytológie, čarov a elixírov. Hra vás úplne pohltí a k tomu všetkému – tiež ponúka poriadne výhry.

FAQ. Často kladené otázky
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas