100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Najlepšie stávkové kancelárie pre Euro 2024 na Slovensku

Slovenskí fanúšikovia futbalu čakali skutočne dlhohú dobu na možnosť sledovať podujatie Euro v roku 2024. Nielen že ide o skvelé podujatie, v ktorom sa posilňuje národné cítenie, ale taktiež majú možnosť získať značné finančné výhry prostredníctvom športových stávok. Slovensko bude hrať 13 zápasov, odohrávajúcich sa v Nemecku, začínajúc proti Rakúsku už 23.3. 2024. Posledný zápas sa odohrá 19.11. 2024 a všetci slovenskí nadšenci pevne verzia, že sa náš tím dostane na vrchol rebríčka.

Zoznam najlepších Euro stávkových kancelárií na rok 2024

Pozícia v rebríčku Stávková kancelária Rating Bonus Získať bonus
1
4.5/5
100% Bonus do výšky až 130€
HraťPrečítať recenziu
2
4.8/5
100% uvítací bonus do 100€
HraťPrečítať recenziu
3
4.8/5
Uvítací bonus do výšky až 160€
HraťPrečítať recenziu
4
4.5/5
100% uvítací bonus do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu

Štatistiky Slovenska na Majstrovstvách Európy

V minulosti sa Slovensko zúčastnilo Majstrovstiev Európy vo futbale v roku 2016 a 2020. Slovenskí hráči usilovne trénovali a zlepšovali svoje schopnosti a zručnosti a preto veríme, že v roku 2024 nás čaká lepšie umiestnenie než kedykoľvek predtým. V nasledujúcej tabuľke vám prehľadne zhrnieme už spomínané štatistiky.

Štatistiky

Údaje

Účasť

Rok 2016 a 2020 (pokračovanie do 2021)

Debut

UEFA Euro 2016 vo Francúzsku, 2021 v Petrohrade a Seville

Počet odohraných zápasov

6

Najlepšie umiestnenie

16. kolo

Najlepší hráči

Vladimír Weiss, Marek Hamšík

Ako podávať online stávky na Euro 2024 na Slovensku

Ak chcete začať s podávaním stávok na futbalové zápasy podujatia Eurocup a neviete ako na to, nemusíte sa ničoho obávať. Pripravili sme pre vás stručné zhrnutie postupu vsádzania športových stávok, podľa ktorého určite zvládnete celý proces bez najmenších problémov:

 • Vykonajte si svoj prieskum:
  krok 1

  Urobte analýzu nielen zápasov a tímov, ale aj ponúk stávkových kancelárií. Vyberte si tú, ktorá bude ponúkať najlepšie kurzy alebo funkcie. Taktiež nazrite do predošlých zápasov a urobte si analýzu silných aj slabých stránok hráčov a tímov.

 • Určite si limity:
  krok 2

  Stanovte si finančný rozpočet na stávkovanie a neprekročte ho. Predídete tak významným stratám z vašej peňaženky.

 • Stávkujte rozvážne:
  krok 3

  Vyberajte len stávky s vysokými šancami na úspech. Pomôže vám k nim už vyššie spomínaná vykonaná analýza. Nealizujtere žiadne unáhlené stávky a držte sa vášho plánu.

 • Dokumentujte výsledky:
  krok 4

  Zapíšte si výsledky vašich stávok. Záznamy pomáhajú zlepšiť taktiku do budúcnosti.

Najpopulárnejšie stávkové trhy Majstrovstiev Európy na Slovensku

Počas uplynulých rokov a množstva odohraných zápasov na Majstrovstvách Európy vo futbale si slovenskí tipéri obľúbili niekoľko obľúbených možností. Sú to stávky:

 • 1

  Výsledok zápasu:

  Môžete staviť na výsledky jednotlivých zápasov. Tipnite si, kto bude víťaz, porazený alebo či zápas skončí remízou.

 • 2

  Počet gólov:

  Získate možnosť podať stávky orientované na počet gólov v zápase. Môžete si tipnúť na celkový počet strelených gólov oboch tímov.

 • 3

  Víťaz turnaja:

  Najčastejšie formy stávok sú vždy na víťaza celého turnaja. Ide o dlhodobú stávku, ktorá má veľmi vysoký výplatný potenciál. Je náročné uhádnuť správny tip, keďže na jej úspech musíte mať skvelý a presný odhad.

 • 4

  Najlepší strelec:

  Určuje sa podľa kombinácie pomeru vykonaných striel a získaných gólov za všetky zápasy. Stávkujúci však majú možnosť vybrať iba jedného strelca.

Analýza šancí úspechu Slovenska na Euro 2024

Môžeme zhodnotiť, že po veľmi úspešných kvalifikačných zápasoch je slovenský futbalový tím vo výbornom stave. Povedali by sme, že v porovnaní s predošlými účasťami na Euro máme tento rok najlepšie šance na vysoké umiestnenia. Po výhre 8 zápasov, remízovaní dvoch a prehrách iba s Portugalskom a Rakúskom môžeme zhodnotiť, že Slovensko má vysoké šance dostať sa do top 10 tímov, možno aj do top 5.

Nachádzame sa v skupine J s Portugalskom, Bosnou a Hercegovinou, Islandom, Luxemburskom a Lichtenštajnskom. Môžeme s istotou povedať, že jediná krajina, ktorá by mohla robiť problémy, je Portugalsko, s ktorým sme už prehrali. Okrem toho zvyšné krajiny pre nás nepredstavujú žiadne hrozby, takže v minimálne našej skupine patríme k favoritom. Ako to pôjde ďalej, ukáže len čas.

Favoriti na výhru na Euro 2024: Názory stávkových kancelárií

V dobe písania tohto článku je najväčším favoritov tipérov Anglicko. Za ním nasledujú ostatné štáty s vysokými šancami na výhru, ako napríklad Francúzsko, Portugalsko a Španielsko. Keďže sa zápasy ešte nezačali, odporúčame stávky rozdeliť a podať jednu pred začiatkom turnaja a druhú počas neho. Zatiaľ nie sú plánované žiadne zápasy, zahŕňajúce družstvá týchto krajín hrajúcich proti sebe, takže určiť víťaza s časovým predstihom bude skutočne náročné.

 • Anglické národné futbalové mužstvo

  Favorit stávkových kancelárií s pomerom 4:3. Anglicko si získalo vo svete futbalu pozíciu favorita vďaka dlhodobým vynikajúcim výsledkom. Momentálne má naplánovaných11 zápasov, začína 3. 6. o 20:45 hrou proti Bosne a Hercegovine.

 • Francúzske národné futbalové mužstvo

  Francúzsko si drží druhé miesto v pozícii na odhadovaného víťaza celého Eura 2024. Momentálne má naplánovaných 11 zápasov, začína 5. 6. o 21:00 proti Luxembursku.

 • Portugalské národné futbalové mužstvo

  Na treťom mieste, ktoré si dnes spomenieme, je Portugalsko. Portugalské mužstvo má naplánovaných 11 zápasov, prvý je naplánovaný na 4. 6. o 20:45 hrou proti Fínsku.V dobe písania tohto článku je najväčším favoritov tipérov Anglicko. Za ním nasledujú ostatné štáty s vysokými šancami na výhru, ako napríklad Francúzsko, Portugalsko a Španielsko. Keďže sa zápasy ešte nezačali, odporúčame stávky rozdeliť a podať jednu pred začiatkom turnaja a druhú počas neho. Zatiaľ nie sú plánované žiadne zápasy, zahŕňajúce družstvá týchto krajín hrajúcich proti sebe, takže určiť víťaza s časovým predstihom bude skutočne náročné.

 • Španielske národné futbalové mužstvo

  Španielsko má svoju cestu skvelo rozbehnutú vďaka niekoľkým odohraným a následne vyhratým zápasom. Ak si pozrieme ich aktuálny spôsob hry, tak môžeme jasne vidieť, že v porovnaní s minulými rokmi sa zlepšili. Napriek tomu, že sú pre stávkové kancelárie až na štvrtom mieste v predpoklade na víťazstvo, ale my veríme, že majú veľkú šancu na úspech.

5 najlepších stávkových stránok na Slovensku

V nasledujúcej časti vám zhrnieme niekoľko najlepších online stránok, cez ktoré môžete vykonať stávky na Euro 2024.

22bet

22bet stavkovekancelarie

Stávková kancelária overená časom. Každý správny slovenský tipér už určite má s 22bet skúsenosti. Ak ste v tipovaní noví, to vôbec nevadí, keďže celá táto platforma je výborná nielen pre skúsených tipérov, ale aj pre začiatočníkov. 22bet poskytuje možnosť stávkovať na každý jeden zápas, ktorý sa v Euro 2024 odohrá, takže si môžete byť istí, že vám nič neunikne.Stávková kancelária overená časom. Každý správny slovenský tipér už určite má s 22bet skúsenosti. Ak ste v tipovaní noví, to vôbec nevadí, keďže celá táto platforma je výborná nielen pre skúsených tipérov, ale aj pre začiatočníkov. 22bet poskytuje možnosť stávkovať na každý jeden zápas, ktorý sa v Euro 2024 odohrá, takže si môžete byť istí, že vám nič neunikne.

 

Výhody
 • Bleskové platobné metódy
 • Široké možnosti stávok
 • Široká ponuka platobných metód
Nevýhody
 • Chýbajúci živý prenos

 

1xbet

1xbet

1xbet má vo svete internetových stávkových kanceláriu výbornú povesť. Jediným háčikom môže byť jeho komplikovaná dostupnosť pre slovenských hráčov, keďže pre načítanie webstránky je potrebná VPN sieť. Ak sa však na ňu dostanete, budete mať priamo na obrazovke široký výber offline stávok a živých stávok na celé podujatie Euro 2024 a množstvo výborných bonusov, ktoré vám zvýšia šancu na výhru.

 

Výhody
 • Nie sú stanovené limity výberov
 • Pri výberoch sa neúčtujú poplatky
 • Výborná reputácia
Nevýhody
 • Chýba možnosť použitia predplatených kariet

 

Megapari

Megapari stávkovékancelárie

Megapari si za svoju pomerne krátku dobu fungovania na online scéne získalo dôveru mnohých stávkarov vďaka jeho rozšíreným funkciám. Primárne za jeho obľúbenosť môže vysoká kvalita živých stávok a prenosov, dostupných aj na mobilných zariadeniach cez internetový prehliadač. Hlavnou výhodou pre slovenských zákazníkov bude však kompletné preloženie stránky do slovenského jazyka. Všetci Slováci tak môžu vďaka Megapari sledovať Euro 2024 z akejkoľvek lokality, v ktorej budú mať prístup k internetu.

 

Výhody
 • Živý prenos zápasov
 • Výhodné bonusy na stávky
 • Slovenské rozhranie webstránky
Nevýhody
 • Bez telefonickej podpory

 

 

Ivibet

ivibet stávkovékancelárie

Úžasný športový dizajn vás na Ivibet okamžite vtiahne do skvelej atmosféry športových stávok. Všetkým registrovaným členom je sprístupnený skvelý bonus na športové stávky a s ním aj možnosť podávať si na všetky možné športy a zápasy. Na Euro 2024 Ivibet zaručene chystá výnimočne výhodné ponuky pre všetkých, ktorí si vyberú túto stávkovú online kanceláriu ako svoju primárnu.

 

Výhody
 • Neúčtujú sa žiadne poplatky za platby
 • Možnosť použitia kryptomien
 • Stávky na všetky športy
Nevýhody

   

  20bet

  20bet stávkové kancelárie

  Celá webstránka 20bet má výborný a prehľadný dizajn. Vďaka dobre vymyslenému rozhraniu sú športové stávky skvelo prehľadné a vyzná sa v nich skutočne každý. Všetko vyzerá rovnako aj na počítači, aj na mobilných zariadeniach, čo značne uľahčuje prístup.
  Vďaka tomu môžu tipéri podávať stávky na živé zápasy podujatia Eurocup 2024. Nielen že ho môžu pozerať kedykoľvek a kdekoľvek, ale stávky môžu vykonať kedykoľvek aj počas hry. 20bet skutočne poskytuje všetko, čo si len dokážete predstaviť.

   

  Výhody
  • Minimálne vklady
  • Bonusy na športové stávky
  • Rýchly zákaznícky servis
  Nevýhody
  • Nie sú dostupné predplatné karty

   

   

  Najlepšie mobilné stávkové aplikácie na Euro 2024

  Momentálne môžeme odporučiť výber z dvoch výborných mobilných aplikácií. Aby sme vám uľahčili proces rozhodovania, prinášame porovnanie v nasledujúcej tabuľke.

  Faktor

  1xbet

  Megapari

  Veľkosť

  343,8 MB

  380,6 MB

  Špeciálne ponuky na Euro 2024

  Promo kód 1GOALIN pre 1 stávku zdarma

  100% bonusový kredit za vklad na futbalové zápasy

  Živý prenos

  Áno

  Áno

  Operačný systém

  Android aj iOS

  Android aj iOS

  Unikátneponuky aplikácie

  Rovnaké ako na webstránke

  Rovnaké ako na webstránke

  Kde sledovať Euro na Slovensku

  Živé prenosy všetkých zápasov budú dostupné v mnohých stávkových kanceláriach, ale aj na oficiálnych slovenských platformách. V televízii ich môžete sledovať na kanáloch ako sú:

  • Markíza,
  • Dajto,
  • Voyo.

  Na televízii Markíza má byť v blízkej dobe vytvorené špeciálne zápasové štúdio pre fanúšikov futbalu, v ktorom budete mať možnosť zahliadnuť bývalých reprezentantov Slovenskej republiky. Na každom zo spomínaných programov nájdete aj analýzy a reportáže priamo z dejiska, rovnako ako aj ďalšie skvelé výhody pre sledujúcich fanúšikov.

  FAQ. Často kladené otázky
  • Pôjde Hamšík na EURO 2024?

   Áno! Pravdepodobne najznámejší slovenský futbalista Marek Hamšík sa zúčastní aj tohto podujatia.

  • Kde sa bude konať EURO 2024?

   Keďže je organizátorom Nemecko, tak sa zápasy odohrajú v tomto štáte. ripravených je desať štadiónov v desiatich mestách. Ide o Berlín, Mníchov, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Gelsenkirchen, Kolín nad Rýnom, Hamburg, Lipsko a Stuttgart.

  • Koľko stoja vstupenky a kde si ich zakúpim?

   Vstupenky sú dostupné na viacerých internetových stránkach a aj na miestach konania. Ich ceny sa líšia v závislosti od viacerých faktorov. Najlacnejšie lístky bolo možné zakúpiť za 30 €, ale ceny sa postupne navyšujú a nečudovali by sme sa, ak ich bude možné priamo na mieste zakúpiť aj za viac ako 100 €. VIP lístky sa pohybujú v hodnote nad 2 000 €.

  • Hrá sa EURO každý rok?

   Nie. EURO sa koná len raz za štyri roky. Sledovať ho môžete striedavo s MS vo futbale, keďže sa obe tieto podujatia míňajú v rozmedzí dvoch rokov.