100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Offshore stávkové kancelárie na Slovensku

Offshore stávkové kancelárie v dnešnej dobe smelo konkurujú etablovaným slovenským kanceláriám. Vo svete športového stávkovania, ktorý neustále technologicky napreduje a prináša novinky, sa zvádza tuhý boj o pozornosť nás, tipérov.
Z tohto boja samozrejme môžeme ťažiť kvôli lepšiemu výberu a lepším podmienkam práve my - hráči. V dnešnom článku prinášame prehľad toho najlepšieho zo sveta offshore stávkových kancelárií, ale tiež výhody a nevýhody stávkovania v nich. Ak sa zaujímate o športové stávkovanie, určite čítajte ďalej!

Najlepšie offshore stávkové kancelárie - zoznam

Pozícia v rebríčku Casino Rating Bonus Získať bonus
1
4.8/5
100% Uvítací bonus až do 100€
HraťPrečítať recenziu
2
4.8/5
100% Uvítací bonus až do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
3
4.8/5
100% Uvítací bonus až do 100€
HraťPrečítať recenziu
4
4.8/5
100% uvítací bonus až do výšky 100€
HraťPrečítať recenziu
5
4.5/5
100% bonus do výšky až 120€
HraťPrečítať recenziu
6
4.5/5
100% navýšenia prvého vkladu do výšky 300€
HraťPrečítať recenziu

Offshore online stávkové kancelárie - definícia

Offshore stávkové kancelárie sú stávkové spoločnosti, ktorých sídlo je registrované v zahraničí, mimo právnej jurisdikcie hráča. Tieto kancelárie sú obľúbené medzi stávkujúcimi a hráčmi v krajinách, kde sú stávkové a hazardné hry obmedzené alebo dokonca zakázané.

Výhody offshore kancelárií zahŕňajú možnosť ponuky širšej škály stávok a hier, často s lepšími kurzami a ponukami, ako aj anonymitu a nižšiu úroveň regulácie v porovnaní s lokálnymi stávkovými kanceláriami. To umožňuje hráčom prístup k rôznym typom stávok a hier, ktoré by inak vo svojej domovskej krajine nemali k dispozícii.

Avšak, riziká spojené s neregulovaným offshore stávkovaním zahŕňajú nižšiu úroveň ochrany pre hráčov, môžu sa vyskytovať problémy s výplatami a obmedzené možnosti riešenia sporov kvôli ich zahraničnej pováhe a odlišnej legislatíve. Je preto dôležité zachovať ostražitosť a dať si pozor hlavne pri výbere stávkovej kancelárie, ktorej zveríte svoje ťažko zarobené peniaze.

Čo v súčasnosti ponúkajú offshore stávkové kancelárie na Slovensku v porovnaní s inými kanceláriami

V rámci porovnávania miestnych a offshore stávkových kancelárií je vhodné sa zamerať na niektoré konkrétne kategórie, v rámci ktorých sú evidentné jasné rozdiely. Tie sme pre vás zosumarizovali nižšie v prehľadnej tabuľke:

Kategória

Offshore stávkové spoločnosti

Miestne stávkové spoločnosti

Ponuka stávkových príležitostí

Obrovská ponuka príležitostí z rôznych športov a súťaží po celom svete

Ponuka býva menšia a zameraná slôr lokálne

Kurzy

Medzinárodná konkurencia prináša často lepšie kurzy

Kurzy sa riadia konkurenciou na miestnom trhu

Dostupnosť

Dostupné pre hráčov po celom svete bez geografických bariér

Môže sa stať, že ak cestujete, nebudete mať k vašej kancelárii prístup

Dôvera

Musia udržiavať svoju povesť na medzinárodnom trhu, často sponzorujú hráčov, kluby a súťaže

Viac zamerané na miestny trh a menšie, lokálne súťaže

Bezpečnosť

Musia byť licencované, mnohé preto držia medzinárodné licencie, ktoré sú rovnako cenené na hráčskom trhu

Lokálne spoločnosti sú pod dohľadom Úradu pre hazardné hry; ten zabezpečuje, že sú dodržiavané všetky zákony a normy

Ako môžete vidieť, každý typ stávkovej spoločnosti má svoje výhody aj nevýhody, preto je nakoniec výber iba na vás.

Ako zistiť, či je stávková spoločnosť offshore v 4 krokoch

Ak zvažujete konkrétnu stávkovú spoločnosť, ale nie ste si istí, či ide o offshore kanceláriu, existuje pár aspektov, ktoré by ste si mali určite overiť. Tiež chceme zdôrazniť, že zahraničné sídlo neznamená automaticky zvýšenie ostražitosti, stačí dbať na detaily a kanceláriu si dobre overiť.

 • Sídlo a registrácia
  krok 1

  Na stránke bookmakera si skontrolujte miesto sídla a registrácie spoločnosti. Seriózne spoločnosti sú väčšinou registrované v rámci konkrétnych právnych rámcov, bez ohľadu na to, kde vo svete sa nachádzajú.

 • Licencia a regulácia
  krok 2

  Overte si licencie a regulatívny dohľad, ktorému spoločnosť podlieha. Licencia od renomovaných regulátorov je dôležitým ukazovateľom dôveryhodnosti a dodržiavania noriem.

 • Informácie o spoločnosti
  krok 3

  Skúste si vyhľadať informácie o histórii, manažmente a transparentnosti spoločnosti. Dôveryhodné spoločnosti zvyčajne zdieľajú informácie o svojich zámeroch a operáciách.

 • Recenzie a skúsenosti
  krok 4

  Prečítajte si recenzie a skúsenosti od skutočných používateľov. Zdieľanie skúseností a informácií môže pomôcť pri získavaní objektívnejšieho pohľadu na služby a dôveryhodnosť spoločnosti.

Top 5 najlepších offshore stávkových kancelárií na Slovensku

Ak si neviete vybrať zo zahraničných offshore stávkových kancelárií, máme pre vás pár tipov! Tieto kancelárie sme osobne otestovali na našej stránke a môžeme vám tak dať informácie z prvej ruky o tom, aká je ich ponuka, výhody a nevýhody.

1xBet

1xBet Slovensko

1xBet je ďalšie známe meno na trhu. Aj táto kancelária má „na triku “ pár vysokoprofilových sponzorstiev. Za zmienku pre fanúšikov kriketu stojí napríklad Kieron Pollard, ale v našich končinách bolo viac známe partnerstvo s PSG, FC Chelsea alebo Liverpoolom.

Tešiť sa tu môžete na skutočne obrovskú ponuku stávkových príležitostí, pričom hlavné zameranie je v súčasnosti na live stávkach, ktorých ponuka vás skutočne ohromí. Okrem toho majú aj zmysel pre detail a poteší vás napríklad premakaná mobilná appka, skvelá zákaznícka podpora ale aj nemenej dôležité výhodné kurzy a bonusy.

Výhody
 • Bez limitov výberov
 • Bez poplatkov za platby
 • Široký výber platobných metód
 • Skvelá reputácia a skúsenosti hráčov
Nevýhody
 • Prostriedky zodpovedného hrania by mohli byť prepracovanejšie

 

Megapari

Megapari

Megapari je na trhu offshore stávkových spoločností mladším hráčom a nemôže sa zatiaľ pochváliť žiadnym známym ambasádorom. O  svoje miesto však rozhodne bojuje so zavedenými spoločnosťami a to najmä dôrazom na kvalitu ponúkaných služieb.

Nájsť tu môžete skutočne skvelú bonusovú štruktúru – uvítací bonus je v tomto prípade skutočne iba predjedlom a Megapari vás bude pravidelne zásobovať novými menšími bonusmi a turnajmi o skvelé ceny. Čo sa týka ponuky športov, nájdete tu všetko - od futbalu až po e-športy. Okrem toho hráčov určite poteší aj bohatý výber spôsobov platby, ktorý vychádza v ústrety (takmer) každému.

Výhody
 • Široký výber stávok
 • Živé prenosy
 • Množstvo bonusov
 • Stránka dostupná slovensky
Nevýhody
 • Bez telefónneho čísla
 • Bez mobilnej aplikácie

 

Ivibet

Ponuka hier v kasíne Ivibet

Ďalšia populárna online stávková kancelária, ktorej ponuka bojuje o miesto medzi najlepšími na výslní. Pre športových fanúšikov a stávkarov je tu k dispozícii viac ako 40 rôznych športov s tisíckami stávkových príležitostí denne, čo zaručuje, že si vždy prídete na svoje.

Okrem toho ponúka Ivibet na tieto stávkové príležitosti výhodné kurzy a určite poteší aj nízky minimálny vklad. Live stávky ako trend posledných rokoch neunikol ani tejto kancelárii a v ponuke nájdete vždy niekoľko zápasov, ktoré môžete pozerať live a stávkovať na ne zároveň.

Výhody
 • Žiadne poplatky za vklady
 • Podpora v češtine
 • Efektívna zákaznícka podpora
Nevýhody
 • Vysoký minimálny vklad

 

22BET

22Bet bonus

22bet je vo svete stávkových kancelárií známym menom. O to sa postarali v prvom rade lukratívnymi sponzorstvami s futbalovým PSG alebo Emmanuelom Adebayorom. V ponuke tu nájdete pestrú zbierku športových udalostí, kurzy sú dobré a nezarmúti ani bonusová ponuka.

Vo všeobecnosti je táto stránka hodnotená ako vynikajúca voľba pre začiatočníkov aj pokročilých. K dispozícii tu máte živé prenosy, nástroje a dokonca aj okamžité stávky. Ak preto zvažujete hru v tejto stávkovej kancelárii, určite neváhajte.

Výhody
 • 100% bonus do 300 €;
 • 50% bonus do 220 €;
 • prvý minimálny vklad 1 €;
 • pravidelné online turnaje.
Nevýhody
 • menší výber pravidelných bonusov.

 

20BET

20BET Nové

Posledná na našom zozname, ale určite nie v srdciach športových fanúšikov, je stávková kancelária 20bet. Rovnako patrí k dobre etablovaným menám na trhu a predstavovať ju treba len málokomu. Kancelária je držiteľom platnej licencie z ostrova Curacao a svoje miesto na trhu si stráži predovšetkým dôrazom na bezpečnosť.

Obrovský výber stávkových príležitostí, najrôznejšie športy, live prenosy – to všetko má 20bet skvelo zvládnuté. Ak sa k tomu však pridajú skvelé kurzy a nízke marže, spoločne to tvorí atmosféru, ktorej určite podľahnete.

Výhody
 • bonusy za vklady po registrácii;
 • dostupná mobilná aplikácia;
 • veľa free spin bonusov.
Nevýhody
 • bonusy sa používajú na vyhradené sloty.

Najlepšie stránky pre offshore online stávkové kancelárie na Slovensku

Pri výbere offshore stávkových spoločností je potrebné brať do úvahy hneď niekoľko faktorov. Každá spoločnosť má svoje výhody, ale aj obmedzenia. Preto neexistuje žiadna, ktorá by bola jednoznačne najlepšia po všetkých stránkach. Pri hodnotení týchto spoločností je preto dôležité zvážiť rôzne kritériá, ktorými sa môžu líšiť.

Najlepšie offshore stávkové kancelárie podľa kategórie

Najlepšie bonusy

Ivibet

Najlepšia appka

20bet

Najlepšie live stávky

1xBet

Najlepší výber športov

22bet

Najlepší výber možností platby

20bet

Najbezpečnejšia stávková kancelária

Megapari

Najlepšia zákaznícka podpora

22bet

Najlepší vernostný program

1xBet

Aj tu treba mať na pamäti, že absencia prvého miesta v kategórii neznamená automaticky, že spoločnosť je nekvalitná. Každá má svoje silné stránky a môže byť vhodná pre konkrétne typy hráčov. Rozhodnutie je nakoniec preto vždy na vás a vašich individuálnych preferenciách.

Offshore stávkové kancelárie na Slovensku: záver

Pre slovenských stávkarov je k dispozícii veľké množstvo kvalitných offshore stávkových kancelárií. V ponuke nájdete kancelárie, ktoré ponúkajú vzrušujúce trhy so športovými stávkami, skvelé pokrytie rôznych súťaží a turnajov a ešte oveľa viac.

Tieto stávkové kancelárie, ktoré sme vyhodnotili ako najkvalitnejšie, ponúkajú všetko, čo zapálený stávkar môže potrebovať pre skvelú hru – live stávky, premakané mobilné aplikácie a skvelú úroveň zabezpečenia.

 1. 22bet – najlepší výber športov a športových udalostí
 2. Megapari – najlepšie zabezpečenie stránky a transakcií
 3. 20bet – najlepšia mobilná aplikácia
 4. Ivibet – najlepšie bonusy a bonusová ponuka
 5. 1xBet – najlepšia ponuka live stávok

Nech už si z nášho zoznamu vyberiete ktorúkoľvek kanceláriu, určite neoľutujete. Preto bádajte, skúšajte a hlavne sa bavte hrou!

FAQ. Často kladené otázky
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas