100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Kalkulačka ázijského hendikepu: Zistite potenciálne výšky výhier

Kalkulačka hendikepu, tiež známa ako ázijská kalkulačka hendikepu, pomáha pri predpovedaní výšky výhier športových stávok pri tých zápasoch, ktoré nemajú vyrovnané podmienky. Ide hlavne o zápasy s jasnými favoritmi na výhru.

Ako funguje kalkulačka hendikepu?

Kalkulačka kurzov ázijského hendikepu upraví výsledok zápasu tým, že poskytne jednému tímu virtuálny náskok alebo nevýhodu. Podľa výberu stávkujúcich bude zadaný kurz, vklad a aj hendikep. Po určení finálneho výsledku bude vypočítaný výsledok, výhra a aj celkový zisk, ktorý sa zobrazí na spodnej časti kalkulačky ázijských hendikepových stávok. Vďaka tejto metóde majú tipéri možnosť tipovať na zápasy s nevyrovnanými tímami a vytvára možnosť urobiť nezaujímavé zápasy skutočne atraktívnymi.

Kalkulačka Ázijského Hendikepu

Currency settings: EUR
Selection
Select the team you believe will win the match. This choice is crucial for calculating potential winnings.
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Asian Handicap
Asian Handicap adjusts odds based on team strengths. Choose from -4 to 4. Lower values favor the team with lesser strength, higher values favor the stronger team.
Home Team Score
:
Away Team Score
Result
-
Payout
-
Profit
-

Čo je hendikep v športových stávkach?

Ide o druh športovej stávky, v ktorom sú tipy zadané na základe silných stránok jednotlivých tímov. Cieľom je vybalancovať podmienky tak, že slabší tím získa výhodu alebo silnejší tím nevýhodu. Jeden tím napríklad môže získať náskok dva góly a druhý tím musí tento náskok prekonať. Vyrovnajú sa tak kurzy a odstráni sa možnosť remízy, čo má za následok lepšie možnosti stávok.

Príklady hendikepu v športových stávkach

Povedzme, že sa čoskoro odohrá futbalový zápas medzi Žilinou a Rožňavou, pri čom je Žilina jasným favoritom. Ak si vyberiete stávku na Žilinu, bude daný handicap gólov -1,5. Znamená to, že ak Žilina vyhrá o dva alebo viac gólov, tak ste vyhrali. Ak však vyhrá iba o jeden gól alebo remízuje, tak ste prehrali z dôvodu hendikepu.  Na druhú stranu ak budete staviť na Rožňavu, tak budete mať výhodu 1,5 gólu, čo znamená, že remíza alebo prehra o jeden gól je stále Vaša výhra.

Oplatia sa stávky s hendikepom?

Stávky s hendikepom sú výborné v prípade nevyrovnaných zápasov. Nie len, že umožnia urobiť celú hru zaujímavejšou, ale taktiež poskytujú možnosti vyšších výhier. Vyššie výhry sú dostupné z dôvodu kurzov, ktoré sú väčšinou v prípade silných tímov veľmi jednoznačné. Majú aj niekoľko nevýhod a lepšie bude, ak Vám všetko zhrnieme v tabuľke.

Výhody
  • Vyrovná šance v zápasoch
  • Odstráni možnosť remízy
  • Viacej možností na stávky
  • Vyššie šance na výhry
Nevýhody
  • Vyšší risk
  • Je náročné prepočítať šance
FAQ. Často Kladené Dotazy
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas