100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Stávkové kalkulačky: Vypočítajte si svoje potenciálne výhry v krátkom čase

Milovníci športových stávok používajú stávkové kalkulačky ako skvelý nástroj pre vypočítanie výšky výhier. Kalkulačka kurzov športových stávok je vďaka jednoducho kontrolovateľným matematickým vzorcom, do ktorých stačí vpísať hodnoty zjednodušujú celý proces výpočtu výhier. Tie najlepšie kalkulačky stávok sú dostupné na webstránke stavkovekancelarie.tv, na ktorej nájdete nasledovné:

Čo je to stávková kalkulačka?

Stávkové kalkulačky umožňujú jednoducho vypočítať výhry pri akýchkoľvek stávok. Sú veľmi užitočné pre všetkých stávkarov, či už ide o nováčikov alebo pokročilých. Môžu sa použiť na výpočet výhier od dostihov až na športové stávky. Výzorovo ide o jednoduché, intuitívne rozhranie, do ktorého stačí zadať druh Vašej stávky, stavenú sumu a daný kurz.

Na základe týchto údajov zadaných do rovnice Vám kalkulačka poskytne rýchly výpočet výšky výhry vybranej stávky. Ak by ste si chceli vypočítavať tieto sumy manuálne, tak je potrebné použiť pokročilé matematické výpočty, ktoré môžu byť pre väčšinu ľudí pomerne náročné. Z toho dôvodu môžeme usúdiť, že stávkové kalkulačky zjednodušujú a značne zlepšujú celý zážitok zo stávkovania vďaka ich jednoduchému používaniu a rýchlemu vyhodnoteniu vyhodnotenia stávkových plánov.

Ako používať naše stávkové kalkulačky?

V nasledujúcej časti Vás oboznámime s tromi stávkovými kalkulačkami. Ku každej pridáme druh stávky, na ktorého výpočet je najlepšia a taktiež stručne zhrnieme ich používanie.

 

Kalkulačka jednoduchej stávky

Najlepší spôsob výpočtu výhry z jednoduchých stávok je takzvaný „Single Bet Calculator“. Táto kalkulačka poskytuje jednoduchý spôsob vypočítavania tým, že do nej stačí zadať výšku Vašej stávky a kurzu, vďaka čomu vygeneruje výšku výhry. Ak sa o nej chcete naučiť viac, tak neváhajte prezrieť si náš článok o kalkulačke na výpočet jednoduchej stávky.

Currency settings: EUR
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Payout
€160
Winning amount
€60

Kalkulačka kombinovaných stávok

Stávková kalkulačka kombinovaných stávok Vám poskytne výpočet odmien z kombinovaných stávok. Táto kalkulačka zohľadní počet Vašich tipov, vklady a aj jednotlivé kurzy. Ak sa chcete dozvedieť detailné informácie o jej fungovaní, tak odporúčame prečítať si náš článok o Parlay kalkulačke a jej využití .

Currency settings: EUR
Parlay Total Wage
The total stake on multiple bets, all of which must win for the parlay to pay out.
EUR
Bet #1 Odds
Bet #2 Odds
Parlay Odds
-
Total Profit
-
Total Payout
-

Kalkulačka Ázijského Hendikepu

Táto kalkulačka pomáha stávkujúcim vypočítať stávky, ktoré majú istý handicap vďaka poskytnutí informácií o ňom, o vklade a aj o kurze stávky. Ak sa chcete dozvedieť viac, tak máme pripravený článok o kalkulačke hendikepu.

Currency settings: EUR
Selection
Select the team you believe will win the match. This choice is crucial for calculating potential winnings.
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Asian Handicap
Asian Handicap adjusts odds based on team strengths. Choose from -4 to 4. Lower values favor the team with lesser strength, higher values favor the stronger team.
Home Team Score
:
Away Team Score
Result
-
Payout
-
Profit
-

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na športové stávky?

Prehľad všetkých zápasov a aj najlepšie stávkové kurzy môžete nájsť priamo na webstránke stavkovekancelarie.tv. Aktuálny zoznam prebiehajúcich zápasov, rovnako ako aj zápasov, ktoré sa budú odohrávať nájdete priamo tam. Stačí si vybrať podujatie a kliknúť na kurz, ktorý sa Vám pozdáva najviac. Následne budete presmerovaní na stránku tej stávkovej kancelárie, ktorá vybraný kurz ponúka. Jednoducho povedané, máte tu všetko na jednom mieste.

Použite náš konvertor na prevod kurzov do iných formátov

Stávkové kurzy môžu byť na stránkach zverejnené v rôznych formátoch. Konvertor kurzov na stavkovekancelarie.tv Vám ich môže všetky zmeniť na jeden jednotný. Nezáleží či preferujete americké kurzy, zlomkové kurzy alebo desatinné kurzy. Stačí kurz zadať, zvoliť ten, na ktorý ho chcete konvertovať a je hotovo! Ak sa chcete dozvedieť viac, máme pre Vás osobitný článok o prevodníku kurzov.

Fraction
The ratio of money risked to potential winnings in betting. Used primarily in the UK and Ireland.
/
Decimal
Used in the rest of the world. A straightforward way to express betting odds, where 1 means even money, and higher numbers indicate longer odds.
American
A betting odds format used in the US, where the payout is the amount wagered plus the odds, making it easier to calculate potential winnings.
Implied Probability %
The probability of an event occurring, calculated from betting odds, used to assess the fairness of betting odds.
FAQ. Často Kladené Dotazy
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas