100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Kalkulačka kombinovaných stávok: Zistite potenciálne výšky výhier

Kalkulačka kombinovaných stávok, tiež známa ako „Parlay kalkulačka“ je výborná na zistenie výšky výhier z kombinácie viacerých stávok. Pomáha pri zložitých kombináciách stávkových kurzov s viacerými vkladmi a pomáha mať prehľad pri ich podávaní.

Ako funguje kalkulačka kombinovaných stávok?

Táto kalkulačka skombinuje Vaše jednotlivé stávky do jednej. Do vzorca na stávkovanie je potrebné zadať všetky kurzy a všetky výšky Vašich stávok, ktoré budú následne spočítané a spriemerované. Výsledok, teda celkový kurz kalkulačky, ktorý Vám bude ukázaný bude kombináciou všetkých zadaných údajov, teda pôjde o Vašu celkovú výplatu, ktorú môžete vyhrať. Parlay kalkulačka značne uľahčuje vyhodnocovanie výhier na zložitých stávkach a pomáha stávkarom udržiavať prehľad o výherných sumách, ktoré sa im zobrazia na spodku kalkulačky.

Kalkulačka Kombinovaných Stávok

Currency settings: EUR
Parlay Total Wage
The total stake on multiple bets, all of which must win for the parlay to pay out.
EUR
Bet #1 Odds
Bet #2 Odds
Parlay Odds
-
Total Profit
-
Total Payout
-

Čo je kombinovaná stávka?

Kombinovaná stávka, tiež známa ako akumulovaná stávka alebo parlay stávka kombinuje dve a viac stávok do jednej. Aby ste z nej získali výhru, tak musíte úspešne trafiť všetky tipy. Na druhú stranu ak netrafíte niektorú z podmienok, tak ste automaticky prehrali všetky.

Ponúknuté sú tak značne vyššie výhry ako pri jednoduchej stávke, ale máte aj vyššie šance na prehry. Je preto potrebné pred podaním akejkoľvek kombinovanej stávky vykonať kvalitnú a dôkladnú analýzu. Prepočítať výhru pomôže stávková kalkulačka.

Príklady kombinovanej stávky

Povedzme, že chcete podať parlay stávku na hokejový zápas medzi Zvolenom (ZV) a Banskou Bystricou (BB). Stávka bude nasledovná:

  • Banská Bystrica vyhrá,
  • celkový počet gólov bude vyšší ako 3.

Kurz na výhru BB je 5,00 a kurz na počet gólov je 3,00. Ak stavíte 10 € na obe z týchto možností a trafíte ich, tak kombináciou výhier máte šancu získať 80 €.  Háčik je však v tom, že aby Vám bola vyplatená táto výhra, tak musia byť správne tipnuté všetky faktory. Stačí, že BB prehrá alebo celkový počet gólov by bol nižší ako 3 a celá Vaša stávka prepadne. Znamená to, že by ste prišli o svojich vložených 10 €.

Oplatí sa podávať kombinované stávky?

Aby ste mohli vykonávať informované rozhodnutia a boli si vedomí všetkých výhod aj nevýhod, ktoré kombinované stávky ponúkajú, tak sme Vám pripravili nasledovné zhrnutie. V tabuľke nájdete hlavné výhody aj nevýhody, na ktoré je potrebné pred podaním stávky myslieť.

Výhody
  • Vyššie než priemerné výplaty
  • Príležitosti na skutočne vysoké výhry
  • Stratégia založená na pravdepodobnosti
  • Neopísateľný pocit pri správnom tipnutí všetkých faktorov
Nevýhody
  • Vyššia šanca na prehry
FAQ. Často Kladené Dotazy
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas