100% Bonus do výšky až 130€
Receive

Kalkulačka na výpočet jednoduchej stávky: Zistite potenciálne výšky výhier

Kalkulačka zameraná na výpočet jednoduchých stávok je skvelá na rýchle zistenie výšky výhier. Jej využitie ušetrí mnohým tipérom čas, vďaka jednoduchému použitiu. Určite ju zvládnete ovládať aj Vy.

Ako funguje kalkulačka na výpočet jednoduchej stávky?

Kalkulačka stávok single patrí k najjednoduchším a najzákladnejším nástrojom využitým pre vypočítavanie potenciálnych výhier. Aby používatelia zistili výšku možných ziskov, tak do nej musia zadať iba výšku svojho vkladu a aktuálny kurz. Na základe týchto údajov bude vypočítaná celková výhra, ktorú nájdete v pravej dolnej časti kalkulačky. Vďaka jednoduchému používaniu a intuitívnemu používaniu kalkulačky návratnosti jednej stávky tipéri jednoducho zistia svoje výnosy bez nutnosti vykonania zložitých výpočtov.

Kalkulačka Jednoduchej Stávky

Currency settings: EUR
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Payout
€160
Winning amount
€60

Čo je jednoduchá stávka?

V rámci športových stávok znamená jednoduchá stávka stávku na jeden výsledok. Jednoducho povedané, stačí jedna presná predpoveď a výhra je Vaša. Na rozdiel od ostatných stávok sa orientuje iba na jednu možnosť. Stratégie podávania sú preto jednoduchšie a značne flexibilnejšie. Dbáte iba na kurz a Vašu výšku vkladu.

Príklady jednoduchej stávky

Ako vhodný príklad na fungovanie jednoduchých športových stávok použijeme futbalový zápas medzi FC Košice a Bratislava United. Určime si výhernú jednoduchú stávku vo výške 50 € na výhru Bratislavy a kurz 2,0. Ak teda Bratislava vyhrám tak stávkar získa 100 €, teda dvojnásobok svojho vkladu.

Čo v prípade, že stávku prehráte? Ako druhý príklad použijeme rovnako vysokú stávku 50 € na výhru Košického tímu pri kurze 3,5. Ak by Košice prehrali, tak Vaša stávka prepadne a nebudú Vám vrátené žiadne financie. Jednoduché predpovede na jednoduché stávky umožňujú presne vedieť pomer zisku aj rizika v priamej závislosti od výsledku.

Oplatia sa jednoduché stávky?

Jednoduché stávky sú najzákladnejšou formou stávkovania a zvládne ich vykonať skutočne každý. Majú však svoje výhody aj nevýhody a aby ste boli informovaní o oboch, tak sme Vám ich zhrnuli do nasledujúcej tabuľky

Výhody
  • Jednoduché: Sú vhodné aj pre začiatočníkov
  • Nízky risk: Buď vyhráte alebo prehráte
  • Flexibilné: Dajú sa podávať na všetky hry
  • Nemanipulovateľné: Zápasy nie je možné ovplyvniť
Nevýhody
  • Nízke výplaty: V porovnaní s inými formami stávok vyplácajú málo
  • Málo napínavé: Ostatné formy stávok Vás budú držať vo väčšom napätí
FAQ. Často Kladené Dotazy
Autor
Jakub Ondruska
Po vyštudovaní odboru žurnalistika na Univerzite Komenského v Bratislave pretavil Jakub svoju celoživotnú lásku k športu a všetkému okolo neho do svojej práce, písaním článkov do viacerých úspešných športovo zameraných magazínov.
Hodnotenie článku
5/5
1 hlas